University of Sunderland

University of Sunderland - сучасний університет північно-східного узбережжя, який надихає та мотивує на звершення, впроваджує інновації, співпрацює з глобальними компаніями та місцевим спільнотами для реалізації спільних амбіцій, підтримує різноманіття й інклюзивність та дотримується високої якості у викладанні та наданні освітніх послуг. 

 

 • Сандерленд, Лондон, Велика Британія

 • Перший коледж заснований у 1901, сучасний університет - у 1992 році

Цікаві факти:

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Dentistry (11th), Medicine (15th), Media & Film Studies (23rd), History (26th) - The Guardian 2020 

 • В університеті навчається близько 20 000 студентів у 4 кампусах (в Британії та Китаї) 

 • Мультикампусний університет із кампусом у Гонконзі, Китай

 • Університет співпрацює з компаніями в 15-ти країнах світу

 • У 2019 році університет посів 16-ту сходинку (зі 131 університету) у категорії  ‘Університет року’ згідно з Whatuni Student Choice Awards 2019 - єдина національна премія, в якій голосують студенти

 • Виш має срібну нагороду від Teaching Excellence Framework (TEF) за те, що надає студентам відповідні знання та навички, які дозволяють їм розпочинати кар’єру успішно. Таких результатів вдалося досягти завдяки міцним зв’язкам з роботодавцями. 

 • 93.4% студентів працевлаштовуються протягом 6 місяців після закінчення університету 

 • 36% усіх студентів - міжнародні представники 155 національностей

 

   

Опис університету:

Сандерленд - містечко, яке відоме своєю освітньою історією ще з 674 року, відколи там було створено церкву St.Peter's Church та монастир. У 1901 році виник Sunderland Technical College, який видозмінювався, розростався, нарощував кількість студентів та викладацький склад, першим у своєму регіоні впроваджував формат sandwich (освіту, що дозволяла навчатися і працювати одночасно), щоб у 1992 році перетворитися на University of Sunderland з офіційним статусом університету. 

 

Сьогодні університет має 4 кампуси - 2 у Сандерленді (один з них головний), а також по одному у Лондоні і Гонконзі. У головному кампусі в Сандерленді навчаються студенти мистецьких напрямів, природничих наук, майбутні фармацевти та медики. У  кампусі в St Peter's (Сандерленд) студенти вивчають Business, Law, Tourism, Education, Social Sciences, Computing, Engineering та Media. Лондонський кампус поєднує усі факультети, а у Гонконзі - найпопулярнішими напрямками є бізнес, економіка та туризм. 

 

Взагалі, при університеті діє 5 факультетів:

 1. Faculty of Arts and Creative Industries

 2. Faculty of Business, Law and Tourism

 3. Faculty of Education and Society

 4. Faculty of Health Sciences and Wellbeing

 5. Faculty of Technology

 

Університет посідає 2 місце в країні у предметному рейтингу Британії у сфері “Освіта”, а також 9-те місце у сфері “Гостинність, івент-менеджмент і туризм”. В університеті одним з найсильніших факультетів вважається творчий, адже він підносить університет на вищі сходинки у національному предметному рейтингу: “Мистецтво” - №32, “Дизайн та вироби” - №29, “Мода і текстиль” - №34, “Кіновиробництво та фотографія” - №15, “Медіа та фільмознавство” - № 29. До того ж, університет входить у ТОП 100 серед тих, де предмети “Біонауки”, “Комп’ютерні науки та інформація”, “Соціологія” викладаються найкраще в країні. 

 

Наукові дослідження університету Сандерленд мають регіональне, національне та глобальне значення. Тематика досліджень зазвичай тісно пов’язана з діяльністю факультетів університету. Окрім цього, викладачі заохочують юних дослідників ще й до міждисциплінарних досліджень, а також працюють над вузькоспеціалізованими розробками, які допоможуть у вирішенні актуальних проблем 21 століття у спеціальних наукових центрах на факультетах. 

 

Окрім навчання та наукової діяльності, студенти мають яскраве позакласне життя.  При університеті діє понад 50 спортивних гуртків та об’єднань за інтересами - футбол, ігри, хокей, зимові види спорту, дебати, регбі та багато інших клубів. Яких захоплень ви б не мали, ви точно зможете знайти однодумців. Окрім гуртків, Студентський союз пропонує першокурсникам скористатися спеціально розробленою схемою, за якою легко знайти друзів на все життя. 

 

Випускники університету зазвичай протягом перших пів року по завершенню навчання успішно працевлаштовуються. Це стосується і випускників бакалаврату, і магістратури.

 

Розташування:

Місто Сандерленд, де зародився та сформувався університет, знаходиться на східно-центральному узбережжі Британії, на березі Північного моря, у гирлі річки Вір. 

Це чудове місце для поєднання міського та прибережно-морського стилю життя. Тут комфортно жити та навчатися, адже це місто дружнє, привітне, різноманітне і відносно недороге. У 2018 році Сандерленд посів 2-ге місто в Британії за доступністю (низькою вартістю) життя. Крім цього, згідно з 2018 Liveability Index, Сандерленд - це найкраще місто для життя для тих, кому менше ніж 30 років, адже у своїй більшості люди тут задоволені своєю роботою та почуваються щасливими. 

 

У Сандерленді кожен може знайти собі щось до смаку та на свій бюджет. Торговельний центр The Bridges, прекрасний парк Mowbray, аерошоу міжнародного класу,  National Glass Centre з його чисельними нагородами, Північний центр сучасного мистецтва та круті незалежні майданчики для живих виступів.

 

Сандерленд позиціює себе як національний центр мистецтва та культурної спадщини, а також це одне з найбільших міст в Британії, яке займається кораблебудівництвом. Розпочинати тут свій стартап - легко та менш ризиковано, ніж в інших містах Британії, як заявляє фінансова фірма Paymentsense.


 

   

  У місті круглий рік відбуваються найрізноманітніші виставки, вечірки і виступи відомих художників, склодувів, керамістів та артистів. Музиканти теж радують жителів міста своїми концертами у найрізноманітніших жанрах - від еклектики до електрики, від нового джазу до року. А місцевий стадіон слугує не лише спортивним, а й концертним майданчиком для масштабних шоу світового класу, де виступає Ріанна, Бейонсе, Бон Джові, Фу-Файтерс та інші. 

   

  Окрім місцевих кав’ярень та ресторанів, студенти можуть обрати для перекусу заклади харчування на кампусі, де можна знайти швидку чи здорову, вегетаріанську чи звичайну їжу. 

   

  Для любителів тримати себе у формі тут діє безліч спортивних гуртків, а також мультифункціональний фітнес-центр. Якщо любите займатися спортом на природі - морське узбережжя кличе на прогулянку у швидкому чи навіть біговому темпі. У місті можна знайти ще більше спортивних занять, адже для цього є всі умови: аква-центр з басейном, літній схил для лиж, тенісний центр, поля для регбі і крікету, центр морських видів спорту на пляжі, футбольні та баскетбольні майданчики.

   

Проживання:

Для комфортного проживання університет пропонує студентам резиденції, а також безкоштовний транспорт, який курсуватиме між ними та університетськими кампусами. 

 

Неподалік від навчальних кампусів розташувалися 3 університетські та 1 приватна резиденція - всі вони знаходяться поза метушливим та швидким містом, і пропонують чудові умови проживання для студентів. 

 

Проживання з іншими студентами - чудовий спосіб зустріти нових людей та знаходити друзів з усього світу. Для тих, хто приїздить в університет зі своїм партнером/партнеркою чи сім’єю - є резиденції сімейного типу.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.