University of Surrey

Престижний британський науково-дослідний університет, що надає для студентів практично орієнтовану освіту.

 

 • Заснований у 1966 році

 • м. Гілфорд, Велика Британія

Цікаві факти:

 • 26-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Engineering: electronic & electrical (2nd), Criminology (2nd), Music (2nd), Drama & dance (3rd), Modern languages & linguistics (6th), Biosciences (8th), Chemistry (9th), Psychology (10th) - The Guardian 2020

 • Топ-300 найкращих університетів світу за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • Золота нагорода за досконале викладання в рамках Teaching Excellence Framework (TEF)

 • Понад 2300 партнерів

 • 116 компаній Surrey Research Park

 • Вклад 1,7 млрд фунтів стерлінгів у національну економіку

 • Понад 16,5 тисяч студентів

 • Понад 6 тисяч іноземних студентів

 

   

Опис університету:

University of Surrey - державний науково-дослідний університет у Гілфорді, Англія. Університет був заснований 9 вересня 1966 р. з допомогою Королівської хартії, але коріння його історії сягають кінця 19 століття. Зараз університет пропонує для своїх студентів широкий спектр програм бакалаврату та магістратури, а також підготовчих програм для іноземних студентів і є одним із найкращих у Великій Британії за такими спеціальностями: електрична інженерія, кримінологія, музика, драматичне мистецтво і танець. 

 

Діяльність університету присвячена освіті та дослідницькій майстерності, з акцентом на здобутті практичних знань та навичок. Суррей був відзначений трьома ювілейними преміями Королеви (Queen's Anniversary Prizes) за свої дослідження. 

 

Однією з найбільш значущих розробок університету став дослідний парк Суррей (Surrey Research Park), який був відкритий герцогом Кенту у 1985 році. На сьогодні в парку розміщено понад 100 компаній, де працюють 2500 співробітників, які займаються науково-дослідною та дослідно-конструкторською діяльністю. Чимало з даних компаній тісно пов'язані з роботою факультетів університету.

 

Розташування:

 

  University of Surrey знаходиться всього в 10 хвилинах ходьби від центру Гілфорда, який поєднує у собі риси історичного та культурного центру, де кожен охочий зможе знайти для себе цікаві розваги. Це доволі велике містечко, що пропонує для своїх відвідувачів відвідати різноманітні місця: від невеличкого театру та крихітних тихих барів до великих майданчиків живої музики, щорічного міжнародного музичного фестивалю, всесвітньо відомого театру та п’яти художніх галерей, у тому числі знаменита Галерея Ваттів, розташована в декількох хвилинах їзди від міста.

   

  Університет володіє двома кампусами, Stag Hill і Manor Park, обидва з яких розташовані недалеко від центру Гілфорда.

  Поряд з кампусами студенти можуть знайти все необхідне для комфортного життя і навчання. Тут є пральня, банк, поштове відділення, магазини, ринок, кафе, ресторани, паби й чимало інших цікавих місць.

Проживання:

Університет пропонує понад 6000 місць проживання різного типу, які відповідають різним вимогам та бюджету. Більшість резиденції обладнана спільними кухнями для самостійного приготування їжі, за винятком квартир-студій (Band F) в Manor Park. Обслуговування кімнат та страхування особистих речей включені у вартість оренди житла. Усі кімнати обладнані ліжком, письмовим столом, стільцем, лампою для читання, полицею для книг та зберігання одягу. Прибирання спільних житлових приміщень відбувається щонайменше раз на тиждень. Кухні обладнані плитою, духовкою, холодильником, морозильником, мікрохвильовою пічкою, чайником, тостером, праскою та прасувальною дошкою.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.