University of the West England, Bristol

Державний дослідницький університет, який розташований у Бристолі, Велика Британія.

 

 • м. Бристоль, Велика Британія

 • Заснований у 1595 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається майже 30 000 студентів із різних країн світу

 • #28 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Architecture (#6th), Earth & Marine Studies (#8th), Building and Town and Country Planning (#7th), Journalism, Publishing & Public Relations (#9th), Philosophy (#6th), Film Production & Photography (#3rd)

 • 91% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання

 • За високу якість викладання The University of West England, Bristol нагороджений срібною нагородою TEF

 

   

Опис університету:

 

 

Engineering building interior

 

  University of the West of England (UWE Bristol) почав свою історію ще у 1595 році. Сьогодні це сучасний ВНЗ, який швидко розвивається, поєднує нові технології і багатовікову історію. UWE налічує понад 30,000 студентів із різних країн світу. Університет пропонує понад 600 бакалаврських, професійних і короткострокових програм.

   

  Frenchay Campus

   

  На території кампусів є змодельовані зали для судових засідань, віртуальний лінійний прискорювач, торговий зал зі справжньою торговою платформою, студії дизайну, комп'ютерні зали, спортивний центр, центр здоров'я та студія прикладного мистецтва.

   

   

  Вищий навчальний заклад активно розвивається, так за останні декілька років було інвестовано більш як 300 мільйонів фунтів на оновлення кампусів та резиденцій.

   

  За оцінками самих студентів навчання в цьому університеті подобається 88% студентів. Це найвищий показник на південному заході Великої Британії.

   

Розташування:

Бристоль - університетське місто, наповнене захопливим нічним життям, фешенебельними торговими центрами, ресторанами та магазинами.

Також в годині їзди від Бристоля знаходиться знаменитий пам'ятник Стоунхендж.

 

 

   

  Університет має чотири кампуси: Frenchay Campus, Bower Ashton Campus, St. Matthias Campus і Glenside Campus, які знаходяться по всьому місту.

  На території університету працює спортивний центр, який пропонує студентам різні секції для занять спортом.

   

Проживання:

Університет пропонує проживання на базі кампуса. Студенти розміщуються в одно- або двомісних кімнатах з власною ванною кімнатою або душовою на 2-3 кімнати. 

 

 

В резиденціях знаходяться кімнати відпочинку з телевізором, спортивні студії, бібліотеки і кімнати для навчання, а також пральні.

 

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.