University of Westminster

Британський дослідницький університет, де здобуття диплому орієнтоване саме на сучасний ринок праці.

 

 • м. Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1838 році

 

Цікаві факти:

 • 102-ий у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 30 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Hospitality, event management & tourism (17th), Film production & photography (19th), Fashion & textiles (24th), Architecture (24th), Politics (26th), Art (29th).

 • 183 компанії-партнери, які пропонують для студентів стажування і працевлаштування

 • 19 тис. студентів зі 169 країн

 • Понад 30% іноземних студентів

 • Відомі випускники: дизайнер Вів'єн Вествуд, директор компанії Burberry Крістофер Бейлі, співзасновник Pink Floyd Роджер Уотерс

 

   

Опис університету:

 

  University of Westminster був заснований в 1838 році: англійський інженер і експерт з аеронавтики сер Джордж Кейлі заснував Політехнічний інститут на Регент-стріт. Він став першим політехнічним університетом Великої Британії, а в 1992 році отримав сучасну назву - University of Westminster. Університет пишається своїм новаторським духом і протягом майже 200-річної історії він зміг стати домівкою для помітних історичних моментів. Зокрема, тут у 1841 році відбулось відкриття першої в Європі студії для фотографічного портрету, а в 1896 році - першої у Великій Британії демонстрації рухомих зображень, організованої братами Люм'єрами. Продовжуючи новаторські традиції, нещодавно, університет став першим у Великій Британії партнером для ООН Habitat.

   

  University of Westminster пропонує для студентів обрати одну із трьох шкіл: College of Design, Creative and Digital Industries, College of Liberal Arts and Sciences та Westminster Business School.

  Навчання у Вестмінстері стане неоціненним досвідом як для професійного розвитку, так і для особистого життя. В доброзичливій інтернаціональній атмосфері студенти навчаються, займаються спортом та відвідують культурні заходи.

  Дослідницька робота університету однозначно заслуговує поваги й визнання, оскільки науковці намагаються боротись з рядом хвороб, включаючи хворобу Альцгеймера, рак молочної залози, малярію та вірус Ебола.

   

  Освіта в університеті Вестмінстера орієнтовна на отримання професійних навичок, які надалі знадобляться вам у роботі. Центр розвитку кар'єри, який діє при університеті, співпрацює з величезною мережею компаній і допомагає студентам у працевлаштуванні.

   

Розташування:

Університет розташований в центральному Лондоні, що дає можливість завжди бути в центрі головних політичних і культурних подій. Лондон давно став європейським фінансовим, культурним та туристичним центром, що живе активним та насиченим життям і тут кожен зможе знайти щось цікаве саме для себе.

 

У володінні університету є чотири кампуси, три із яких розташовані в самому центрі Лондона й один в зеленому районі Харроу в Північно-Західному Лондоні. Для комфортного й ефективного навчання у розпорядженні студентів є цілодобові бібліотеки, найсучасніші наукові лабораторії, сучасні ІТ-послуги, онлайнові навчальні ресурси, мистецтво, дизайн, кіностудії та телестудії, студії звукозапису світового класу, галереї, спортивні та рекреаційні об'єкти. Для практичних занять студентів створено спеціалізовані майстерні для роботи з деревом, металами, фотографією та керамікою, а також тут передова цифрова лабораторія для роботи з 3D-принтерами.

Крім цього, в університеті є власні майданчики-галереї для розвитку сучасного мистецтва та архітектури, де регулярно проводяться виставки, публічні переговори та інші події.

 

 

Проживання:

Harrow Hall - комфортна та спокійна, озеленена резиденція для студентів, що знаходиться всього у 20-ти хвилинах їзди від центру Лондона.

Резиденція добре обладнана, на її території є ресторан, стоянка та пральня, а персонал резиденції працює цілодобово. Для студентів пропонують одномісне розміщення з окремими ваннами, а також є варіанти двомісного проживання зі спільною кухнею та кімнатами відпочинку, а також цілодобовим доступом до Wi-Fi.

 

Marylebone Hall - сучасний 21-поверховий будинок, який прикріплений до кампуса Marylebone, одного з головних навчальних закладів у Вестмінстерському університеті.

Резиденція пропонує одномісне проживання з окремою ванною та спільною кухнею (максимум на 6 студентів), яка оснащена плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, чайником і тостером.

Також студенти мають можливість користуватись університетським рестораном, пральнею та кімнатами відпочинку, грати в більярд та комп'ютерні ігри, цілодобово користуватись мережею Інтернет, а персонал резиденції працює цілодобово.

На 20-му поверсі є премімум-номери, які обладнані багатьма додатковими функціями й з яких відкриваються захопливі панорамні краєвиди на частину центрального Лондона.

В 5 хвилинах ходьби від резиденції знаходиться парк Regent's, відомий своїми зеленими просторами, барвистими полянами квіток, футбольними майданчиками, тенісним кортом, озером для катання на човнах та лондонським зоопарком.

 

Alexander Fleming Hall - розташована на краю площі Майл, резиденція знаходиться в декількох хвилинах ходьби від фінансового району Лондона.

Студенти проживають комфортабельних одномісних кімнатах з сучасною, добре обладнаною кухнею для самостійного приготування їжі й ванною для двох або трьох осіб.

Кухні оснащені плитою, холодильником та морозильною камерою, мікрохвильовою піччю, чайником і тостером, праскою та телевізором.

Також в резиденції є пральня і цілодобовий доступ до мережі Інтернет.

 

Raffles House - добре обладнана резиденція з одномісними номерами й особистими ванними кімнатами, з безкоштовним доступом до Wi-Fi та пральними кімнатами.

Окрім цих зручностей студенти мають доступ до соціального центру з широкоекранним телевізором, ігровим автоматом і регулярними соціальними подіями, а щоб подихати свіжим повітрям вони можуть вийти в сад на даху або внутрішній дворик.

 

Також можливий варіант орендувати житло.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.