University of York

Рейтинговий державний університет у Великій Британії, що входить у Russell Group.

 

 • Місто Йорк, Велика Британія 

 • Заснований у 1963 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #128 (The Times World University Ranking 2020)

 • #20 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • ТОП-100 у світі за напрямками: Arts & Humanities (#40), Social sciences (#95). Education (#89)

 • University of York входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: English & creative writing (8th), Psychology (7th), Forensic science & archaeology (7th), History of arts (6th), Chemistry (4th) - The Guardian 2020

 • Входить в престижне об’єднання британських університетів Russell Group

 • Навчається близько 18 000 студентів зі 140 країн світу

 • 94% випускників знаходять роботу за пів року після закінчення навчання

 

   

Опис університету:

 

 

  University of York - це дослідницький університет, розташований в місті Йорк, Велика Британія. Заснований в 1963 році, на сьогодні університет розширився до 30 факультетів і коледжів, що охоплюють широке коло науково-дослідних питань.

   

  Йоркський університет відомий високою якістю викладання. Він отримав золотий статус за результатами оцінки якості Teaching Excellence Framework (TEF). ВНЗ має репутацію першокласного дослідного центру, де працюють досвідчені вчені. Тут студенти разом з вченими працюють над цікавими і новаторськими проектами. За результатами оцінки якості Research Excellence Framework, у 2014 році університет посів 14-е місце серед британських дослідницьких вищих навчальних закладів та 10-е місце за вагомістю результатів, отриманих в ході досліджень.

   

   

Розташування:

Університет знаходиться у місті Йорк, яке має багатовікову історію. Воно є адміністративною одиницею, вважається північною столицею країни. Захований за середньовічними стінами фортець, Йорк може похвалитися і своїм сучасним насиченим життям.

 

University of York має два кампуси - Хеслінгтон-Вест і Хеслінгтон-Іст. Обидва кампуси розташовані поза міською межею Йорка (в 10 хвилинах їзди). Головне студентське містечко університету займає понад 500 акрів. Архітектурні споруди оточені парком і чистими озерцями.

 

   

Проживання:

University of York гарантує розміщення в студентській резиденції. Варіантів проживання декілька - з одномісним або двомісним розміщенням, зі зручностями в кімнаті або на поверсі.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.