Академічна програма в Eton College, Велика Британія

Eton College - одна з найпрестижніших шкіл світу, яка діє в Британії з 1440 року. Серед випускників цього коледжу - 19 прем’єр-міністрів та члени королівської родини.

 Summer Boarding Courses - літні курси для підлітків, які допоможуть вдосконалити свої знання з обраних курсів, побувати на майстер-класах провідних лекторів, поринути в британську атмосферу та знайти друзів з усього світу. 


 

Основна інформація про літній табір

Вік: 13-16 років

 

Дати заїзду: 4-18 липня

 

Рівень володіння мовою: середній та вище

 

Проживання: 2 резиденції (для хлопців та дівчат), 1-місні кімнати з ванними спільного користування


Харчування: повний пансіон

 

Програми, розваги та навантаження

Кожен студент може обрати один з напрямків, якому буде присвячено 15 годин на тиждень:

 

Загальна англійська мова - для всіх, хто прагне спрясувати своє навчання на розвиток письмових та усних комунікативних умінь, набуття граматичних та лексичних навичок, а також навчитися співробітництву та критичному мисленню.

Математика - для юних знавців математичних наук, які хочуть заглибитися в нетрі алгебраїчних систем, геометрії, теорії ймовірності та ньютонівської динаміки.
Природничі науки - для кожного, хто готовий розвивати дослідницькі та навчальні вміння, знайомитися з науковими концептами та методологією, здобувати аналітичні навички через вивчення біології, фізики, хімії та математики.

Гуманітарні науки - курс, який допоможе пізнати світ через мистецтво, історію, філософію, соціологію, літературу та мову та навчитися аргументовано висловлювати власну думку.

STEM - напрям, який досліджує сфери природничих наук, технологій, інженерії та математики. Викладачі демонструватимуть, як поєднання цих дисциплін може допомогти у вирішенні реальних наукових та технічних проблем, зокрема й у галузях біомедицини, робототехніки, інженерії та технологій. 

До того ж, навчання поєднується з міжпредметними майстер-класами, екскурсіями в Оксфорд, Лондон, Брайтон, творчими та спортивними заняттями (футбол, теніс, плавання, малювання, читальний та розмовний клуб, танці, театр, прогулянки, логічні ігри) і культурними заходами.


 

     

 

 

Вартість літньої програми у 2020 році:

4000 GBP (2 тижні)

 

Додатково сплачується:

  • візовий збір
  • переліт
  • трансфери з та до аеропорту


 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.