Літні програми при Mill Hill International School, Велика Британія

Міжнародна літня школа  Mill Hill у прекрасному зеленому місці за 30 хвилин від центрального Лондона  пропонує 2 програми для дітей підліткового віку, спрямовані на інтенсивне вдосконалення англійської мови, креативного світосприйняття та загальний спортивний або академічний розвиток. Повне занурення в англомовне середовище, безліч екскурсій та активностей!


 

Програми та навантаження

English Plus Programme (Sport/Creative) - програма, яка включає 15+ годин англійської на тиждень, 7,5 годин занять з малювання, музики, і театрального мистецтва або спортивних активностей.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед курсів та занять на Intensive Academic Programme (Maths and Science): 15+ годин англійської на тиждень, 7,5 годин занять  з математики та природничих наук або малювання, музики, ІТ і театрального мистецтва. Для цієї програми необхідний мінімальний рівень англійської А2+.

 

Окрім цього, на дітей чекають чудові екскурсії до Грінвічу, Букінгемського палацу,  театру Шекспіра “Глобус”, Національної галереї, старовинних відомих університетів Оксфорда та Кембрилджа, музею воскових фігур та Лондонське Око.

 


Основна інформація про літні програми

Вік: 12-17 років

 

Тривалість: 2, 4, 8 тижнів

 

Максимальна кількість студентів у класі - 12 

 

Розташування: 30 хв від Лондона

 

Проживання: 1-3 місні кімнати


 

Вартість станом на 2020 рік:

2 тижні - 2600 GBP

4 тижні - 5200 GBP

8 тижнів - 9800 GBP


У вартість включено:
 

  • Проживання

  • Харчування (повний пансіон)

  • Навчання та навчальні матеріали

  • Екскурсії 

  • Реєстраційний внесок

  • Трансфер з та до аеропорту


 

Додаткові витрати:

  • Переліт
  • Візовий збір

 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.