Літні творчі та академічні програми при Bellerbys College, Велика Британія

Літня академічна програма для підлітків, яка пропонує студентам комбінувати вивчення англійської мови та академічних предметів, а також дає їм можливість на власному досвіді відчути всі переваги життя та навчання у сучасній британській школі!

Протягом програми ви не лише покращите свої знання та познайомитеся з культурою Великобританії, відкриваючи найчарівніші міста та визначні пам’ятки, а й знайдете нових друзів з різних куточків світу. "Bellerbys Summer" запрошує студентів та пропонує обрати один з запропонованих нижче напрямків.
 

Основна інформація

Вік: 13-17 років

Тривалість: 2-4 тижні

Місто: Брайтон

 

Дати заїздів:

15 червня (2-4 тижні)

13 липня  (2-4 тижні)


 

Програми та навантаження

Англомовна та академічна програма у Великій Британії

 

На програмі  Bellerbys Summer Academic студенти отримують навички, які допомагають поглибити знання академічних предметів та покращують мовні здібності, необхідні для успішної роботи в спеціальних тематичних областях. Щоденні уроки англійської мови (понеділок - п'ятниця) допоможуть вам розвинути навички написання есе, поглиблять знання граматики та розширять словниковий запас.

У рамках цього курсу вивчають наступні предметні галузі: математика, бізнес та економіка, соціальні/гуманітарні та природничі науки.

Звичний розклад студента на тиждень містить  15 годин вивчення англійської мови та 10 годин вивчення академічних предметів.


 

Мовні та творчі курси в Англії
 

На цій програмі студенти мають змогу поглиблювати свої знання та вдосконалювати мовленнєві вміння з англійської мови, а також долучаються до прекрасного, займаючись ще й творчими дисциплінами - образотвочим мистецтвом, медіа та фотографією. 

Вранці учні вичають англійську мову в автентичнму середовищі (15 годин на тиждень), а пообіді - мають креативні заняття, 

Студенти залучаються до активного проведення вільного часу, мають можливість займатися спортом, відвідувати культурні пам’ятки, галереї, музеї.

 

 

 

Вартість програми станом на 2020 рік

1940 GBP за 2 тижні


 

У вартість включено:

  • проживання (комфортабельні одномісні кімнати з усіма зручностями)
  • харчування (3-х разове)
  • спортивні активності
  • культурні заходи та екскурсії. 

Додатково сплачуються:

  • квитки на літак
  • трансфер з та до аеропорту
  • медичне страхування
  • візовий збір (118 GBP)

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.