Літня футбольна програма від Stafford House, Велика Британія

Stafford House International - це відома та авторитетна мережа шкіл для вивчення англійської мови з центрами у Британії, США та Канаді. Школа пропонує великий вибір програм для загальних, академічних та професійних цілей.

Головна місія школи полягає в тому, щоб навчати, надихати та допомагати студентам насолоджуватися красою іноземних міст, надаючи їм впевненості реалізовувати свій потенціал.


 

Розташування

Stafford House запрошує вас до свого центру у Вудкоуті (Англія) для вдосконалення своєї мовленнєвої компетентності та навичок гри у футбол на програмі Arsenal Soccer School!

 

Вудкоут  зачарує вас з першого погляду і ви на власному досвіду відчуєте атмосферу перебування у британській спільноті.

 

Основна інформація

Вік: 10-17

Проживання: резиденція,  проживання в кімнатах на одну або дві особи, з усіма вигодами

 

Харчування: повний пансіон

 

Дати та тривалість обираються студентом індивідуально з 7 липня до 4 серпня

 

 

Програма

Stafford House пропонує кожному студенту 15 годин тижневого навантаження з англійської та 15 годин занять з  футболу на тиждень.

Програма з футболу затверджена клубом Арсенал, адже побудована на базі їхньої філософії навчання. Тренери мають кваліфікацію UEFA та треновані у школі  клубу Арсенал.

На учасників програми очікує екскурсія на стадіон Emirates,  а також подарунковий набір футбольної форми з емблемами Арсеналу. 

 

Вартість станом на 2020 рік

1350 фунтів стерлінгів - за 1 тиждень 
 

Додаткові витрати

  • Візовий збір
  • Авіапереліт
  • Кишенькові витрати

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.