Літня програма з бізнесу Bloomberg у Лондоні

CATS College - інноваційний незалежний провайдер освіти в Великобританії та США, заснований у 1952 році. Формула успіху CATS College - це висока якість викладання  та глибоке розуміння потреб студентів.

 

Програма з бізнесу та навантаження

Літня програма Bloomberg Business Advantage була спеціально  розроблена для дітей старшого шкільного віку, які планують вступати до університету за напрямком “Бізнес”, “Фінанси” та “Економіка”. Унікальна програма для занурення у сферу бізнесу! Поєднання теорії та практики. Дослідження найсучасніших економічних трендів з допомогою Bloomberg Terminal - інструмента, яким користуються провідні міжнародні інвестори та  трейдери. Натхнення на розвиток власних ідей, легкий вступ в університет та успішний старт кар'єри за бізнес-напрямом. На учасників програми чекають університетські лекції з економічних та менеджментських дисциплін,  майстер-класи з планування, підготовки та презентації власного дослідницького проекту для вступу в університет, екскурсії у найкращі бізнес-школи та коледжі, банк Англії та Британський музей та багато іншого. 

 

Основна інформація про бізнес-програму у Лондоні

 

 

Вік: 15+

 

Розташування: м. Лондон

 

Проживання: резиденції коледжу, 1- та 2-місні кімнати (ванна кімната особистого користування) 

 

Харчування: повний пансіон

 

Вимоги до володіння англійською: IELTS - 4,5

 

Тривалість: 2 тижні

 

Дати заїздів: 29 червня - 14 липня


 

Вартість літньої бізнес-школи

 

Вартість: 1950 GBP (+ 115 євро - візовий збір та  + близько 200 GBP авіапереліт) 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.