Мовні курси для дітей від Stafford House, Велика Британія

Stafford House International - це відома та авторитетна мережа шкіл для вивчення англійської мови з центрами у Британії, США та Канаді. Школа пропонує великий вибір програм для загальних, академічних та професійних цілей.

Головна місія школи полягає в тому, щоб навчати, надихати та допомагати студентам насолоджуватися красою іноземних міст, надаючи їм впевненості реалізовувати свій потенціал.


 

Розташування

Stafford House у Великій Британії запрошує вас до своїх центрів у Лондоні, Единбурзі, Малверні, Окемі, Брайтоні, Саунтенді, Вудкоуті та Кентербері.

 

Лондон — одне з найбільш дивовижних міст у світі, відоме своїми столітніми традиціями та новітніми можливостями. Студенти лондонської школи матимуть змогу зануритися в атмосферу центрального району Блумзбері та поринути в академічне оточення.

Единбург — столиця Шотландії, сповнена мальовничих пейзажів та середньовічної архітектури.

Брайтон часто називають чудернацьким “Лондоном на морі”. Школа для вивчення англійської знаходиться в історичній будівлі, а світлі та яскраві студентські аудиторії сприяють легкому навчанню та швидкій соціалізації.

“Сад Англії”, квітучий середньовічний Кентербері, розкинувся в околицях Кенту. Чудове місто для студентів мовної школи Стаффорд, як і містечка Малверн, Окем та Довері. 

Кожне з перерахованих вище місць зачарує вас з першого погляду і ви на власному досвіду відчуєте атмосферу перебування у британській спільноті.

 

Основна інформація

Максимальна кількість студентів у групі - 16 осіб

 

Проживання:  резиденції. Проживання в кімнатах на одну або дві особи, з усіма вигодами.

 

Харчування: повний пансіон

 

Дати та тривалість обираються студентом індивідуально.  

 

 

Програми та навантаження

Classic Course (для дітей 12-17 років) - 15 годин занять з англійської мови в поєднанні з позакласною діяльністю (екскурсії, спортивні ігри, дискотеки й т.ін.) - доступний майже в усіх центрах, де діє школа Stafford House.

Тривалість: 1-4 тижні

(у 2020 році - від 840 GBP)
 

Classic Course+Art  (для дітей 12-17 років) - 15 годин занять з англійської мови в поєднанні із заняттями для творчих особистостей, які релаксуватимуть, займаючись мистецтвом.

Тривалість: 1-2 тижні

Місто: Малверн

(у 2020 році - від 1060 GBP)

 

Classic Course+Drama   (для дітей 12-17 років)- 15 годин занять з англійської мови, що дозволять опанувати не лише англійську, а й акторську майстерність.
Тривалість: 1-2 тижні

Місто: Малверн, Йорк, Вудкоут

(у 2020 році - від 1060 GBP)

 

Classic Course+Video Game Coding  (для дітей 12-17 років) - 15 годин занять з англійської мови, які доповнені заняттями з програмування.

Тривалість: 1-2 тижні

Місто: Окем

(у 2020 році - від 1208 GBP)

 

Classic Course+Sailing  (для дітей 12-17 років) - 15 годин занять з англійської мови та кілька занять з парусного спорту

Тривалість: 2 тижні

Місто: Довер

(у 2020 році - від 1163 GBP)

Classic Course+Rugby  (для дітей 12-17 років) -  15 годин занять з англійської мови в поєднанні із заняттями з регбі та іншими позакласними активностями

Тривалість: 1-4 тижні

Місто: Окем

(у 2020 році - від 1135 GBP)

  Intensive Course (для дітей 14-17 років) - 23 години занять з англійської, які переважають над позакласними активностями.

  Тривалість: 1-6 тижнів

  Місто: Кентербері

  (у 2020 році - від 930 GBP)

  Classic Course+Basketball (для дітей 14-17 років) -  15 годин занять з англійської мови в поєднанні із заняттями з баскетболу та іншими позакласними активностями

  Тривалість: 1-4 тижні

  Місто: Кентербері

  (у 2020 році - від 1035 GBP)

  Футбольна академія (для дітей 12-17 років) -  заняття з зірковими тренерами футболом та з англійської, розроблені спеціально для захоплених футболом. 

  Місто: Вудкоут (Велика Британія), Бостон (США)

  (у 2020 році - від 1350 GBP)

   

  Classic Course+Horse Riding  (для дітей 12-17 років)- 15 годин занять з англійської мови в поєднанні із заняттями з кінного спорту та іншими позакласними активностями

  Тривалість: 1-4 тижні

  Місто: Малверн

  (у 2020 році - від 1337 GBP)

   

  Classic Course+Tennis  (для дітей 12-17 років) - 15 годин занять з англійської мови в поєднанні із заняттями з тенісом та іншими позакласними активностями

  Тривалість: 1-4 тижні

  Місто: Малверн

  (у 2020 році - від 1082 GBP)

   

  Classic Course+Adventure Activities  (для дітей 12-17 років) - 15 годин занять з англійської мови  для шукачів пригод. Англійська доповнена активними видами відпочинку (водні види спорту, орієнтування, скелелазіння, кінний спорт, велосипедні тури й т.ін.).
  Тривалість: 1-4 тижні

  Місто: Окем

  (у 2020 році - від 1208 GBP)

  First Certificate Preparation Course (для дітей 14-17 років)  - 23 години занять англійської на тиждень, які покращують володіння англійською аспектно (окремі заняття з говоріння, аудіювання, пунктуації й т.ін.) та готують до успішної здачі кембриджського екзамену FCE + є можливість здати екзамен за додаткову плату. Відпочити від навчання дозволять вечірні активності.

  Тривалість: 3-4 тижні

  Місто: Кентербері

  (у 2020 році - від 971 GBP)

Додаткові витрати станом на 2020:

 • Реєстраційний внесок -  100 GBP
 • Трансфер з та до аеропорту - в залежності від міста та аеропорту
 • Супровід на чек-ін - 75 GBP
 • Банк-трансфер - 12 GBP
 • Страховка 
 • Додаткові екскурсії
 • Міжнародні тести на знання англійської (за бажанням) - 165 GBP
   

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.