Мовні курси для дорослих від Stafford House, Велика Британія

Stafford House International (16+) - це відома та авторитетна мережа шкіл для вивчення англійської мови з центрами у Британії, США та Канаді. Школа пропонує великий вибір програм для загальних, академічних та професійних цілей.

Головна місія школи полягає в тому, щоб навчати, надихати та допомагати студентам насолоджуватися красою іноземних міст, надаючи їм впевненості реалізовувати свій потенціал.
 

Розташування

Stafford House у Великій Британії запрошує вас до своїх центрів у Лондоні, Кембриджі, Брайтоні та Кентербері.

 

Лондон - одне з найбільш вражаючих міст у світі, відоме своїми столітніми традиціями та новітніми можливостями. Студенти лондонської школи матимуть змогу зануритися в атмосферу центрального району Блумсбері та поринути в академічне оточення.

Університетське містечко Кембридж перебуває в розквіті своєї краси, історії та культури.  Мовна школа, оточена мальовничими парками та архітектурою, знаходиться серед найвідоміших коледжів світу.

Брайтон часто називають чудернацьким “Лондоном на морі”. Школа для вивчення англійської знаходиться в історичній будівлі, а світлі та яскраві студентські приміщення сприяють легкому навчанню та швидкій соціалізації.

“Сад Англії”, квітучий середньовічний Кентербері, розкинувся в околицях Кенту. Чудове місто для студентів мовної школи Стаффорд Хауз.

 

Кожне з перерахованих вище місць зачарує вас з першого погляду і ви на власному досвіду відчуєте атмосферу перебування у британській спільноті.

 


Школа в Кентербері

Основна інформація

Проживання: приймальна сім’я / резиденція / студентські резиденції. Проживання в кімнатах на одну або дві особи, з усіма вигодами.

 

Харчування: обирається студентом індивідуально (повний пансіон / сніданок / напівпансіон / самостійне харчування)

 

Дати та тривалість обираються студентом індивідуально.  

 

Навантаження

Stafford House пропонує кожному студенту індивідуально обрати тижневе навантаження занять з англійської.

 

Стандарт - 20 занять

Інтенсив - 25 занять

Супер-Інтенсив - 30 занять


 

Програми

General English (Вік - 16+) - курси для початківців, які допоможуть опанувати англійську кожному.

Professional Certificates (Вік - 18+) - чудова можливість для тих, хто володіє англійською на рівні вище середнього, пройти професійну сертифікацію з маркетингу, проектного менеджменту та бізнес менеджменту або створити індивідуальний програмний пакет. Доступно лише в Лондоні.

Business English -  програма, яка допоможе вдосконалити англійську для бізнесу. Доступно лише в Лондоні.

One-to-One English (Вік - 16+) - програма для початківців, які бажають займатися індивідуально.

Cambridge Exam Preparation - курс для успішного підтвердження ваших знань англійської мови на рівні B2 (FCE) та С1 (CAE).

IELTS Preparation - підготовка  у мовному середовищі до здачі міжнародного тесту на знання англійської мови IELTS

CELTA Course - програма розроблена для майбутніх викладачів, які готові мріють викладати англійську мову за кордоном. Доступна лише у Лондоні.


 

Вартість програм станом на 2020 рік

Вартість залежить від міста, курсу, типу проживання, тривалості та навантаження.
Якщо цікавить - звертайтеся, порахуємо спеціально під Ваші потреби.

 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.