Stafford House Велика Битанія: мовні курси для дітей

Stafford House International - це відома та авторитетна мережа шкіл для вивчення англійської мови з центрами у Британії, США та Канаді. Школа пропонує великий вибір програм для загальних, академічних та професійних цілей.

Головна місія школи полягає в тому, щоб навчати, надихати та допомагати студентам насолоджуватися красою іноземних міст, надаючи їм впевненості реалізовувати свій потенціал.


 

Розташування

Stafford House у Великобританії запрошує вас до своїх центрів у Лондоні, Единбурзі, Малверні, Окемі, Брайтоні, Саунтенді, Вудкоуті та Кентербері.

 

Лондон — одне з найбільш дивовижних міст у світі, відоме своїми столітніми традиціями та новітніми можливостями. Студенти лондонської школи матимуть змогу зануритися в атмосферу центрального району Блумзбері та поринути в академічне оточення.

Единбург — столиця Шотландії, сповнена мальовничих пейзажів та середньовічної архітектури.

Брайтон часто називають чудернацьким “Лондоном на морі”. Школа для вивчення англійської знаходиться в історичній будівлі, а світлі та яскраві студентські аудиторії сприяють легкому навчанню та швидкій соціалізації.

“Сад Англії”, квітучий середньовічний Кентербері, розкинувся в околицях Кенту. Чудове місто для студентів мовної школи Стаффорд, як і містечка Малверн, Окем та Сатенд. 

Кожне з перерахованих вище місць зачарує вас з першого погляду і ви на власному досвіду відчуєте атмосферу перебування у британській спільноті.

Основна інформація

Максимальна кількість студентів у групі - 16 осіб

 

Проживання: приймальна сім’я / резиденції. Проживання в кімнатах на одну або дві особи, з усіма вигодами.

 

Харчування: повний пансіон

 

Дати та тривалість обираються студентом індивідуально.  

 

 

Програми та навантаження

Stafford House пропонує кожному студенту індивідуально обрати тижневе навантаження занять з англійської.

 

Стандарт - 15 занять/тиждень

Інтенсив - 23 заняття/тиждень

 

Classic Course - групові  заняття (вік 12+) з англійської мови в поєднанні з позакласною діяльністю (екскурсії, спортивні ігри, дискотеки й т.ін.).

 

Intensive Course - групові заняття (вік 14+) з англійської, які переважають над позакласними активностями. 

 

Інші програми 

 

First Certificate Preparation Course - групові заняття (вік 14+), які покращують володіння англійською аспектно (окремі заняття з говоріння, аудіювання, пунктуації й т.ін.) та готують до успішної здачі тесту FCE. Відпочити від навчання дозволять тематичні вечори присвячені різним культурам.

 

London Explore Program - групові  заняття (вік 12+) з англійської мови доповнені щоденними турами столицею Великої Британії.

 

Edinburgh Explore Program - групові ранкові заняття (вік 12+) з англійської поєднані з екскурсіями по Единбургу.

 

Trinity College Spoken English Exam - (вік залежить від міста) - програма, яка мотивує студентів до вивчення англійської можливістю отримати сертифікат міжнародного значення.

 

Classic Course+Golf -  заняття (вік 12+) з англійської та спорту для тих, хто завжди мріяв спробувати грати в гольф.

 

Classic Course+Basketball - заняття (вік 14+) з баскетболу та англійської мови.

 

Classic Course+Horse Riding -  заняття (вік 12+) для кожного, хто хоче вивчати англійську й спортивну їзду на конях.

 

Classic Course+Tennis -  заняття (вік 12+) з англійської й тенісу.

 

Classic Course+Art - заняття (вік 12+) з англійської для творчих особистостей, які релаксуватимуть, займаючись мистецтвом.

 

Classic Course+Adventure Activities -  заняття (вік 12+) для шукачів пригод. Англійська доповнена активними видами відпочинку (водні види спорту, туризм, скелелазіння, кінний спорт й т.ін.).

 

Classic Course+Drama - заняття (вік 12+), що дозволять опанувати не лише англійську, а й акторську майстерність.

 

 

Вартість програм станом на 2019 рік

Додаткові витрати:

  • авіаквиток
  • візовий збір
  • особисті витрати

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.