Abbey DLD College

Abbey DLD College - престижна британська школа-пансіон в самісінькому центрі Лондона, у Кембриджі та в Манчестері. Успішних лідерів у найрізноманітніших галузях до вступу в університети і доросле життя  готують саме тут.

 • Лондон, Манчестер, Кембридж, Велика Британія

 • Заснований у 1931 році

Цікаві факти:

 • Abbey DLD College (London)  - одна зі шкіл групи Abbey DLD, яка є частиною об’єднання Alpha Plus Group - провайдер високоякісної освіти Золотого стандарту.  

 • У школі Abbey DLD College створено п’ятизіркові преміальні умови проживання та навчання. 

 • DLD College London має нагороду “Незалежна школа року” у номінації “Boarding School of the Year”, а також особливу відзнаку від суддів (ISOTY Awards 2020)

 • DLD College отримав також нову нагороду за інноваційність у категорії “Pupil Voice” від Асоціації незалежних шкіл (ISA Awards 2020)

 • Коледж має Золоту нагороду за ментальне здоров’я у пансіоні від Carnegie School of Education.

 • У 2020 році Abbey DLD College став також фіналістом премії “Школа-пансіон року” від TES Awards 2020.

 • За останні кілька років DLD підготував понад 600 випускників до вступу в університети Russell Group, більш як 70 учнів до Oxbridge, лише за 2019 рік - ще 33 учні - до вступу в університети G5 (Oxford, Cambridge, Imperial, LSE, and UCL), а 19 студентів - до медичних спеціальностей, а також багато талановитих студентів до навчання в найрізноманітніших мистецьких коледжах та провідних міжнародних університетах.

 

   

Опис школи:

Ще з початку 20 століття Abbey DLD став синонімом до словосполучення “високоякісна освіта”. Коледж було засновано у 1931 році друзями Девісом, Лейном і Діком (звідки і з’явилась абревіатура DLD), які готували учнів до вступу в Оксбридж. Протягом всього періоду становлення коледжів групи Abbey DLD з’являлися нові кампуси, адже старі будівлі виявлялися занадто тісними, тому школи часто змінювали свою адресу. У 60-тих роках тьютори та викладачі DLD допомогли вступити в омріяні університети близько 3000 студентів, а в наступну декаду - ще 8 000.  Не дивлячись на те, як сильно змінилася освіта за кілька десятиліть, фундаментальна мета коледжу залишилась незмінною: допомогти учням у досягненні їхньої академічної цілі та розкритті потенціалу. 

 

Сьогодні у надсучасному Лондонському кампусі навчається близько 500 учнів, а академічне портфоліо школи продовжує збільшуватись. Abbey DLD College тепер пропонує безліч інноваційних курсів та освітніх програм для вивчення: A Level, BTEC, GCSEs та International Foundation.

 

Учні програми A Level мають широкий вибір курсів, які вони хочуть вивчати. А для тих, хто не набрав очікуваний результат A Level в інших коледжах, DLD також пропонує свою допомогу - і в опануванні одного предмету, і всієї програми. 

Для ґрунтовної підготовки до програми A Level учнів запрошують пройти програму GCSE. Вона доступна учням як в одно-, так і в дворічному форматі. Щоправда, однорічний формат рекомендується тим учням, які вже проходили деякі предмети у своїй школі, тому не потребуватимуть широкого вибору предметів на GCSE.

Для тих, хто не планує вступати в університет найближчим часом, існує альтернативна програма старшої школи - професійно-технічні курси BTEC. Їх також можна вивчати у DLD. 

Програма International Foundation також доступна у DLD для тих, хто потребує більш специфічної підготовки до вступу в університет, ніж A Levels.

Яку програму ви б не обрали, до кожної з них ви маєте змогу підготуватися заздалегідь, аби не стресувати під час навчання. Для цього коледж пропонує курс Academic Preparation.

 

DLD College London приділяє особисту увагу кожному учневі, тому пропонує унікальну програму для тих, хто відчуває потенціал до здатності змінювати світ своїм талантом. Для таких учнів діють програми Alpha Scholar та Academic English.

 

Але якщо ви не впевнені у своєму бажанні навчатися за кордоном, можна спробувати себе у ролі британського учня всього на 1 семестр. Таку опцію школа теж пропонує.

 

Викладання у DLD зосереджене на досягненні успіху шляхом отримання знань. Викладачі коледжу - справжні професіонали у своїх галузях: вони вміють навчати тому, чого потребують учні, у формі, в якій учні готові сприймати цей матеріал. 

 

Окрім академічної програми, учні залюбки опановують творчі та спортивні дисципліни в залежності від своїх уподобань. 

 

Для самовираження школярам пропонуються наступні гуртки: драматургія, кіно, живопис, фотографія, підготовка портфоліо (мистецтво, графіка та фотографія), приватні музичні заняття (фортепіано, гітара, вокал, ударні, струнно-смичкові, духові та інші інструменти), звукозапис, рок-гурт, укулеле, вокальний ансамбль й таке інше. 

 

Задля підтримання ментального здоров’я та хорошої фізичної форми учням пропонуються заняття з баскетболу, боксу, футболу, інтенсивні фітнес-тренування, уроки усвідомленості та добробуту, скелелазіння, йога та медитації. 

 

Крім того, великою популярністю серед шкільних гуртків користується клуб дебатів, де учні в обговоренні світових подій навчаються лідерським та комунікативним умінням. 

 

Шкільне життя сповнене не лише навчанням, а й різними подіями - від церемоній нагородження найуспішніших учнів до благодійних вечорів: лекції від експертних спікерів, концерти, арт-виставки, шкільні турніри - проведення часу з користю та розвагами.

 

Розташування:

 

  Одна з найбільших та найбагатших столиць світу - Лондон - ідеальне місто для тих, хто планує вивчати фінанси, інженерію, право, природничі і медичні науки. Найбільші міжнародні корпорації обов’язково мають свій офіс у Лондоні, тож місцеві жителі мають причетність до глобального бізнесу. Крім того, Лондон відомий ще й своїми культурними надбаннями та спадками, які сьогодні зображені в архітектурі, в музейному, галерейному та сценічному мистецтві, а також в моді та дизайні.

  Це місто прихистило мільйони вихідців з інших країн, тож серед його переваг точно можна назвати толерантність і мультикультурність.  Щоб ви не шукали - чи стажування у міжнародній фінансовій установі, чи закордонну газету, чи особливу їжу - тут знайдеться все!

   

  У 2015 році DLD College London перебрався у власну будівлю, яку було збудовано спеціально для коледжу у самісінькому серці Лондона - з виглядом на Вестмінстер та Темзу.  Тепер школа знаходиться поруч з найпрестижнішими історичними будівлями Британії - Парламентом та Вестмінстерським мостом, а також неподалік від оглядового колеса  London Eye. Сама будівля школи має новітній дизайн як ззовні, так і всередині, що чудово відображає амбіції учнів, які навчаються в DLD. 

   

  Кампуси школи також розташовані в Кембриджі та Манчестері.

   

Проживання:

Резиденції школи у Лондоні знаходяться на 15 поверхів вище самої школи, проте у тій самій будівлі. Дівчата та хлопці проживають на різних поверхах. 

 

 

Усі мешканці резиденції поділені на окремі “угрупування”, об’єднані за статтю, віком та спільним проживанням на поверсі. Кожне угрупування проводить свої зустрічі для обговорення подій, що наближаються.

Працівники резиденції забезпечують школярам пансіону максимальний комфорт, турботу та підтримку в усіх питаннях, співпрацюючи з батьками, викладачами та самими учнями.

 

У кожного угрупування є свій очільник, обраний зі школярів, серед функцій якого комунікація всередині угрупування та з адміністрацією.

  Кімнати DLD вважаються одними з найкращих помешкань шкіл-пансіонів у Лондоні. Усі вони обладнані душовими, а також мають простір для навчання, ліжко, шафу та місце  для зберігання речей над та під ліжком. Переважна більшість кімнат розраховані на одномісне поселення, але деякі з опції дозволяють також проживати зі своїми друзями такого ж віку та статі. Проте у випадку двомісного розміщення учні можуть розмежувати свій простір спеціальними перетинками. В залежності від розміру кімнати, вони поділяються за класами: Standard, Bronze, Silver та Gold, але унікальна форма кожного приміщення є причиною все ж таки неоднакового розміру та простору в кімнатах. Учнів всіляко заохочують до власного декорування кімнати, щоб кожен міг почуватися, як вдома. 

  На кожному поверсі резиденції є спільна вітальня та кухня. Вечорами тут збираються друзі, аби приготувати собі перекуси, подивитися разом ТБ, фільми чи поспілкуватися.

  Окремою популярністю  у резиденції користується ще й ігровий простір, з екранами, проекторами, столами для пінг-понгу й таке інше. 

  Для учнів, старших 16 років, за додаткову плату функціонує Urbanest health club - спорт-центр у резиденції з басейном, тренажерним залом та сауною.

   

  Учні пансіону забезпечені 3-разовим харчуванням з широким вибором страв. Щобільше, учнів заохочують до створення меню, аби задовольнити особисті дієтичні потреби кожного. Крім того, у резиденції діє кафе з приємними цінами, де можна перекусити млинцями, печивом, бургерами, або ж випити кави чи чаю.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.