ACS Cobham International School

ACS Cobham - міжнародна американська школа неподалік від Лондона, яка турбується про академічні та суспільно-моральні здобутки своїх учнів. Цей освітній заклад по праву пишається своєю мультикультурною ідентичністю. 

 

 • Кобхем, графство Суррей, Велика Британія

 • Заснована  у 1975 році

 

Опис школи:

ACS International Schools - це група з 4 незалежних шкіл - 3 в Англії та одна в Катарі, де навчаються як місцеві, так і міжнародні учні. До 2005 року ACS як абревіатура  позначало назву цієї групи - “American Community Schools”. Школи ACS мають кампуси у Кобхемі та Едгемі (графство Суррей), у районі  London Borough of Hillingdon, а також у місті Doha в Катарі. 

 

ACS Cobham пропонує освіту, яка дає своїм учням багатий досвід, а також можливість для кожної дитини бути найкращою у міжнародному середовищі.

 

Учні та співробітники ACS Cobham приїжджають до школи з різних куточків земної кулі. Результат - дивовижно відкрита, космополітична культура, із справжньою допитливістю до світу. Інтернаціоналізм лежить в основі філософії ACS; школа пишається своєю багатокультурною ідентичністю та відданістю різноманітності і толерантності. В основі освітнього підходу у вихованні учнів лежить ідея готовності до життя, тому школа надає своїм учням навички та знання для процвітання у швидкоплинному світі.

 

Навчання є одним із найбільших задоволень у житті, тому задача освітніх програм в  ACS Cobham - надихати на нові відкриття і культивувати відчуття дива. Для цього методисти школи поєднали у своїх напрацюваннях приклади найкращих освітніх програм у світі, серед яких і міжнародна програма IB з її здатністю надихати та способами навчання за межами класу. 

Школа пропонує навчання для дітей різного віку - від наймолодшого до старшого підліткового. 

 

Наймолодша ланка у ACS Cobham - early childhood - запрошує дітей від 2 до 6 років. У школі переконані, що у ранньому дитинстві діти повинні отримувати задоволення, бути щасливими, почуватись у безпеці та зростати впевненими. Завдяки турботі та керівництву вчителів найменші вихованці ACS Cobham розвивають здатність бути творчими, незалежними мислителями у комфортному середовищі, тому у наймолодшій школі робота з дітьми в класі  доповнюється  щотижневими уроками мистецтва, танцю та руху, світових мов (французької чи іспанської), фізичної культури та лісовими заняттями - все це викладають фахівці.

 

З 6-7 років учні переходять у Lower School, аби продовжити працювати над розвитком академічного, соціального, емоційного та творчого потенціалу. Академічна програма учнів є достатньо вимогливою, але правильно збалансованою. У цьому віці учні навчаються вчитися самостійно, працювати в команді,  а також приймати відповідальні рішення. 

 

Середня ланка школи готує дітей до переходу в старшу школу - на програми IB та/або AP. Вивчення мов - один з основних фокусів програми середньої та старшої шкіл. До того ж, учні заохочуються до участі в позакласній діяльності - чи то у спортивних гуртках, чи то у творчих клубах, або ж у клубах як Модель ООН чи програмування, до прикладу. Задача викладачів середньої і старшої школи - надихати учнів на навчання, прищеплювати їм любов до освіти і сприяти їхньому академічному та соціальному становленню. 

 

ACS Cobham High School - старша школа, яка пропонує своїм учням справді міжнародну освіту, адже відповідає за опанування учнями кількох академічних предметів, за успіх в навчанні та розвиток відповідальних, свідомих громадян світу. Перелік запропонованих предметів - досить великий, тому серед них кожен знайде свій шлях до університету. По закінченню старшої школи. Випускники здобувають відповідний диплом ACS High School Diploma (US), а також мають змогу отримати диплом International Baccalaureate (IB) чи Advanced Placement (AP), якщо впораються з їхнім навантаженням. До того ж, можна вивчати комбінацію курсів з різних програм - і з IB, і з AP, і зі звичайної шкільної програми вищої школи.

 

Аби досвід навчання у школі справді був цілісним та гармонійним, у ACS Cobham значну увагу приділяють вихованню поваги, співчуття, небайдужості й терпимості. Учні навчаються поважати культурні відмінності й не залишатися осторонь в питаннях, які можуть покращити чиєсь життя. 

 

Одним з найемоційніших способів самовираження учнів з приводу певних питань вважається мистецтво - виставки, вистави, творчі проекти та події. Такі заходи не лише змушують замислитись, вони об’єднують, гуртують студентів довкола спільних проблем. 

 

Сценічна майстерність інтегрована як в класне, так і в позакласне життя учнів різного віку. Наймолодші учні - ставлять п’єси-казки на сцені, старші - мають змогу більш комплексно занурюватися у підготовку вистав, працюючи як на сцені, так і з технічним обладнанням чи декораціями. До того ж, школа бере участь у театральних змаганнях. 

Музика теж є невіддільною частиною життя учнів - підтвердженням цьому є регулярні міні-концерти, талант-шоу, благодійні вечори, літні концерти та фестивалі.

 

Для академічної, спортивної та творчої самореалізації учні ACS Cobham мають усе необхідне: наукові лабораторії, бібліотеки, ІТ-кабінети, інтерактивний навчальний центр, спортивний центр з басейном, ігрові майданчики і поля, танцювальна студія, театр та актові зали, корти, “класна кімната” у лісі та красива природа навколо. 

 

Цікаві факти:

 • Школа посідає 37-ву сходинку в переліку найкращих приватних шкіл Британії за результатами IB. Середній бал IB у випускників школи - 31.9 (Best Schools, 2019)

 • Програма International Baccalaureate (IB) викладається тут вже більш як 30 років.

 • ACS має акредитацію від The New England Association of Schools and Colleges

 • Співвідношення викладачів та учнів — 1:9

 • Спортивне обладнання школи відповідає найвищим професійним стандартам. Саме тут тренувалася молодіжна футбольна команда Barcelona, учасники Олімпійських ігор-2012 і спортсмени Кубка світу з регбі у 2015 році.

 • Випускники ACS Cobham вступають до провідних університетів світу, в тому числі - до закладів Ivy League та Russell Group.

 

   

Розташування:

Кампус ACS Cobham, що займає розмір близько 52 га, розкинувся на південному заході від Лондона, всього за 15 миль від центру столиці Британії. Кобхем - велике селище у графстві Суррей, яке корінням сягає ще античних часів, відоме торговельною вулицею High Street, великою кількістю приватних шкіл та ландшафтним парком Painshill.

 

У Кобхемі збереглося досить багато будівель історичного значення, тому ця територія є обмеженою для нових забудов. Гуляти його вуличками - суцільна культурно-візуальна насолода. На краю селища протікає річка Мол, що безумовно додає мальовничості цій місцевості. На ній у 18 столітті було збудовано ще й водний млин, який тепер перетворився на музей та заповідну територію. 

 

Кобхем - привабливий для сімейного життя з дітьми, адже вважається досить комфортним та безпечним місцем. До того ж його близькість до Лондона,  інших великих міст та аеропортів (16 миль до Хітроу і 23 милі до Гатвіка) - додає йому переваг. 

 

   

Проживання:

ACS Cobham - пропонує не лише денне навчання, а й проживання в пансіоні для дітей віком 12 -18 років. Учні пансіону приїжджають до школи з усього світу, тому в резиденціях утворюється справді міжнародна спільнота.

У школі працює досвідчена команда вчителів та вихователів, яка підтримує та заохочує бордингових студентів своїми академічними напрацюваннями та особистими інтересами до облаштування життя в злагоді і добробуті.

 

Резиденції школи знаходяться на кампусі, поруч з найсучаснішими майданчиками та приміщеннями для занять різними видами спорту, сценічним мистецтвом та навчанням. Школа оточена красивою сільською місцевістю, але при цьому знаходиться в безпосередній близькості від центральної частини Лондона, тому учні пансіону мають  можливість регулярно відвідувати культурні та історичні місця столиці та інших британських міст.

 

Woodlands House

У 2017 році школа відкрила нову окрему резиденцію для старшокласників 16-18 років. Тепер тут проживає понад 100 студентів, хлопці та дівчата - окремо. 11-класники живуть по двоє в кімнаті, 12-класники - самостійно. І в тих, і в інших - вбиральня суміжна з кімнатою. Сучасний дизайн резиденції забезпечив мешканцям пансіону першокласні умови на всіх 4 поверхах - багато природного світла, вентиляція, красиві краєвиди з вікон на кампус.  До того ж, тут багато зон для спільного відпочинку та соціалізації, достатня кількість кухонь, місць для навчання і навіть барбекю!  

 

Fields House

Fields - це резиденція для підлітків 12-16 років. Її було повністю оновлено у 2018 році, тож тамтешні умови для проживання 110 учнів тепер зовсім не безпідставно вважаються одними з найкращих в Британії. 

Хлопці та дівчата розселені по різних крилах корпусу, але для спільного часопроведення їм відведено окремі кімнати для відпочинку. Усі учні живуть у дво-місних кімнатах, зазвичай - зі своїми однолітками, але з представниками інших національностей. Найкрутіші кімнати резиденції (зазвичай, зайняті заздалегідь старшими студентами) - мають унікальну, дворівневу будову. 

 

Кожна резиденція діє автономно одна від одної, як окрема сім’я зі своїм господарством.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.