Adcote School

Британська школа-пансіон для дівчаток, що виховує своїх учениць у дусі взаємодопомоги, академічного та особистісного росту та розвитку з утвердженням культури рівності та старанності у житті й навчанні.

 

 • м. Шрусбері, графство Шропшир, Велика Британія

 • Заснована у 1907 році

Цікаві факти:

 • Тип: школа-пансіон для дівчаток

 • Кількість студентів: 220

 • У школі студентки повинні дотримуватися певного дрес-коду: діловий костюм в темних тонах зі спідницею нижче коліна (також можливий варіант зі штанами)

 • Акцент на всебічну освіту їх учениць

 • Найбільш старанним і успішним учням щорічно надається стипендія

 • Школа регулярно організовує спортивні змагання з учнями інших навчальних закладів, бере участь в місцевих, регіональних, національних поєдинках

 • Школа займається благодійністю: жертвує гроші, відправляє різдвяні подарунки дітям, влаштовує благодійні концерти та фестивалі

 • Член Асоціації шкіл-інтернатів (BSA)

 • Член Асоціації шкіл для дівчаток (GSA)

 • Студентки школи Adcote вступають в найпрестижніші університети: Oxford University, Glasgow University, London University, Brighton University, King's College London, College of Law, Imperial College London, London School of Fashion, Warwick University та інші

 

   

Опис школи:

Adcote School була заснована 18 січня 1907 року пані Емі Гоф. Становлення школи пройшло тернистий історичний шлях. Спочатку територія була володінням Вільяма Завойовника, пізніше — маєтком шропширского героя Клайва. А вже у 1907 пані Емі Гоф заснувала школу. Сучасна будівля школи була побудована знаменитим архітектором Норманом Шоу. Вона оточена 27 акрами садів з різноманітними деревами (дуби, кедри, буки), а огорожа саду є живою квітковою стіною.

 

 

Adcote School приймає учнів на пасіон від 8 років до 18 років і пропонує такі навчальні програми:

 

 • Prep School

Молодша школа, що приймає учнів від 7 років, де основними академічними предметами є англійська, математика, природничі науки, французька, латинська, географія, історія, релігієзнавство, інформаційно-комунікаційні технології, мистецтво, драма, музика, персональна, соціальна, медична та економічна освіта та фізичне виховання.

 

 

 • Senior School

Середня школа, де для учнів викладається широкий спектр предметів, доступних на програмах GCSE та iGCSE. Прикладне й образотворче мистецтво також є невіддільною частиною життя юних студентів, як у навчальній програмі, так і в позакласний час. Спортивні та культурні заходи, які організовує школа, допомагають рівносторонньому розвитку учениць, навчають їх бути амбітними, ініціативними та відповідальними.


 

   

  • Sixth Form

  Старша школа, де студенти навчаються на програмі A level, стає плавним переходом від життя та навчання у школі до самостійного студентського життя. Adcote School забезпечує не лише ґрунтовну підготовку до вступу, але й надає широку підтримку при виборі ВНЗ та подачі документів. Випускниці Adcote вступають в рейтингові університети як у Великій Британії, так і по всьому світу.

   

  Невеликі розміри класів дозволяють викладачам забезпечити індивідуальний підхід до навчання для кожної учениці — саме це дає можливість розвивати індивідуальні здібності й досягати найвищих академічних результатів. Індивідуальна допомога доступна для кожної дівчинки, яка її потребує, аби подолати будь-які труднощі у навчанні чи позакласних заняттях.

   

  Adcote School пишається своїми здобутками. По-перше, як показує практика, успішність студенток, які навчаються в одностатевих школах, в рази вище, ніж у їх ровесниць зі звичайних шкіл. По-друге, дівчатка і хлопчики дорослішають з різною швидкістю. У школі Adcote враховують цю відмінність, відповідно програма навчання складена з урахуванням стадії розвитку і потреб кожної дівчинки.

   

   

  Школа Adcote пропонує широкий спектр позакласних заходів. Учениць заохочують кидати собі виклик, пробувати щось нове та незвичайне. Такий підхід допомагає розвинути лідерські якості, навчає бути відповідальними та відстоювати власну думку.

   

  Спорт вважається дуже важливим елементом шкільного життя Adcote: дівчатка мають можливість насолоджуватися нетболом, легкою атлетикою, стрільбою з лука, гольфом, грою в бадмінтон, катанням на конях, тенісом та плаванням.


Розташування:

Школа Adcote розташована в селі Літтл Несс, біля містечка Шрусбері, графство Шропшир, Англія. Звідси всього 14 кілометрах до Уельсу, а до центру Лондона можна дістатися за 3,5 години. Колись престижний торговий центр, місто Шрусбері сьогодні є справжньою середньовічною перлиною урбанізованої Британії. Як і будь-яке прекрасне середньовічне місто, Шрусбері дивує своїх гостей вишуканою архітектурою та витонченим смаком. Кожен будинок у старому центрі, кожна вуличка, бережуть історію з її незвичними таємницями, зокрема тут варто відвідати театр “Северн”, Храм Святого Чада та Замок Шрусбері.

 

Школа, що знаходиться трохи далі від міста пропонує спокійне та безпечне місце для навчання та життя юних учениць, де вони отримують постійний нагляд та догляд у доброзичливій атмосфері. На території школи знаходяться сади, великий концертний зал, тенісні корти, укомплектований новим обладнанням спортивний зал та ігрові майданчики — саме таке обладнання не змусить дівчаток нудьгувати.

 

Проживання:

 

  Школа забезпечує комфортне та безпечне розміщення в студентських резиденціях, які знаходяться на території школи, в одно- або двомісних кімнатах з особистою ванною кімнатою та туалетом. У позакласний час учениці мають безліч варіантів цікавих та корисних занять: плавання, боулінг, відвідування концертів, театрів, поїздки на вихідні. Кожна учениця має особистого наставника, що допомагає швидко адаптуватись до навчального процесу і життя у школі.

   

  Всі діти харчуються за програмою повного пансіону, що передбачає триразове харчування.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.