Badminton School

Британська приватна школа-пансіон для дівчаток, що забезпечує навчання та проживання в доброзичливій атмосфері в чудовому мальовничому культурному центрі Західної Англії, Бристолі.

 

 • м. Бристоль, Велика Британія

 • Заснована в 1858 році

Цікаві факти:

 • 11-та в списку найкращих приватних шкіл за результатами GCSE (Best Schools, 2018)

 • 88-ма в списку найкращих приватних шкіл за результатами A-Level (Best Schools, 2018)

 • 450 учнів

 • 1:8 - співвідношення викладачів і студентів

 • Результати A Level Badminton School у 2019 році: 54% студентів склали іспити на бал A*-A, 29% студентів отримали B

 • Результати GCSE Badminton School у 2019 році: 77,4% студентів склали іспити на бал A*-A, 10,8% студентів отримали B

 • У 2018 році 100% випускниць вступили в провідні університети Великої Британії та світу, 50% - продовжили навчання в університетах престижної дослідницької групи Russell Group

 • Серед випускниць школи: Індіра Ганді, дочка короля Йорданії принцеса Хайя Бін Аль Хуссейн, письменниця Айріс Мердок

 

Опис школи:

Badminton School - це незалежна школа-пансіонат та денна школа для дівчаток, розташована в Вестбері-на-Трімі, Бристоль, Англія. Школа пропонує навчання в пансіонаті від 5 до 12 класу на програмах GCSE (середньої школи) та A-Level (старшої школи). Навчальний заклад цінується за прогресивність: студентів заохочують розвивати критичне та аналітичне мислення, висловлювати власні незалежні думки та розвиватись як особистість. Для іноземних студентів школа була відкрита на початку XX століття. На сьогодні вона досягла високих результатів, тому щороку студентки успішно складають іспити за програмою доуніверситетської підготовки й вступають у найпрестижніші британські та світові університети, включаючи University of Cambridge і University of Oxford.

Головною метою співробітників школи є добробут та академічна успішність учениць. У школі створено всі необхідні умови для щасливого і комфортного життя: маленькі класи, затишні резиденції, мальовничі пейзажі прекрасних озеленених зон.

 

Badminton пропонує повноцінний навчальний досвід: висока якість викладання у поєднанні з цікавим підходом та використанням різноманітних методів для засвоєння інформації. Акцент навчального процесу робиться на розвитку практичних навичок, підтримки самостійного навчання та заохочення студентів, які прагнуть отримувати щоразу кращі результати. Окрім чудових ресурсів школи та захоплених своєю справою викладачів, дівчатка отримують постійний нагляд та підтримку від працівників школи, які забезпечує доброзичливу сімейну атмосферу. Також школа пропагує культуру взаємоповаги та толерантності серед дівчаток: дружні стосунки у колективі та високий рівень соціалізації є важливим елементом в житті студента.

Badminton цінує зусилля кожного студента і виховує їх в атмосфері відповідальності та взаємодопомоги. Спортивні та творчі заняття є невіддільною частиною навчальної програми, що сприяє здобуттю знань, навичок та розширенню кругозору в юних особистостей.

 

Розташування:

 

 

  Badminton School розташована на мальовничому узбережжі міста Бристоль. Дістатися до неї можна від аеропорту Бристоль за 20 хвилин і від аеропорту Хітроу за 1,5 години.

   

  Бристоль — місто на південному заході Великої Британії (західна Англія), розміщене на річці Ейвон. Місто давно стало одним із культурних та освітніх центрів країни, недарма тут розташовані такі рейтингові університети, як: University of Bristol та University of the West England, Bristol, що можуть стати прекрасними варіантами для продовження навчання.

   

  Культурне життя міста робить кожні вихідні дівчаток, що навчаються у школі Badminton, особливими: міські театри, музеї, галереї, вуличне мистецтво, парки та магазини — це все є невіддільною частиною перебування в Бристолі.

   

  Кампус школи займає територію 8 гектарів і містить суміш старовинних та сучасних будівель, оточених чарівними садами — безпечна територія, яка ідеально підходить для того, щоб зосередитись на навчанні, організовувати різноманітні заходи та ігри просто неба. На території школи є все необхідне: спортивний зал, басейн, тенісні корти, футбольне і хокейне поле, велотрек, майданчик для верхової їзди. У школі також є медичний центр, де постійно чергують медсестри та приходить лікар за розкладом.

   

Проживання:

Школа пропонує проживання на кампусі у трьох чудових резиденціях зі розміщенням на 1-4 осіб та доступом до Wi-Fi.

 

 • Bartlett House

Резиденція для учнів 5-8 класу, що пропонує затишні спальні для 3-4 дівчаток. У Bartlett є власні вітальні для відпочинку, що обладнані ігровими зонами, бібліотекою та DVD-бібліотекою, засобами для занять творчістю та ремеслом. Також тут є окрема музична кімната, кімната для занять в тиші, кімната декоративно-прикладного мистецтва та мінікухня, яку дівчата можуть використовувати для приготування закусок. У студенток є доступ до комп'ютерів, які вони можуть використовувати для навчання, ігор та спілкування з рідними в Skype.

 

Вихідні дні зайняті заходами як у школі, так і за її межами. У Bartlett є власний клуб садівництва, а також велосипеди, які можна використовувати для велопрогулянок.

 

Школа організовує для дітей виїзні екскурсії: Парк Торп, Бристольський акваріум та Бристольський каток — одні з фаворитів. Молодших дівчат завжди забезпечують супроводом, а від 8 класу учні можуть гуляти групами.

 

 • Sanderson House

Сучасна будівля для учнів 9-11 класів, що пропонує світлі просторі кімнати для 3-4 дівчаток і доповнюється «хабом» - великою спільною кімнатою з тихою кімнатою для навчання та кухнею поруч. На кожному поверсі є зони для соціалізації, де з панорамних вікон відкривається прекрасний вид на Бристоль. Також у дівчат є доступ до Wi-Fi, сучасні розважальні приставки, ігри та стіл для настільного футболу.

 

У вихідні дні дівчатам дозволено гуляти поза школою у встановлений час, що навчає їх бути самостійними та незалежними. Подорожі та заходи, які плануються у вихідні дні, здебільшого вибирають самі дівчата. Останнім часом популярності набули поїздки до студії Гаррі Поттера, катання на лижах та сноуборді в Лондоні, екскурсії столицею, Батом та Оксфордом, а також поїздки у театр Бристоля, Лондона, Бата та Оксфорду.

 

 • Sixth Form Centre

Резиденція для учнів, що завершують навчання у школі готуються до незалежного університетського життя. Студенти проживають в сучасних одномісних або двомісних кімнатах з нещодавно відремонтованою кухнею, просторою соціальною зоною та пральнею.

 

Вихідні у старших дівчат проходять згідно з їхніми уподобаннями: вони можуть залишитись в школі або ж поїхати в певні райони Бристоля (лише парами), аби переглянути фільм, сходити в театр, на шопінг або ж на вечерю в кафе чи ресторан. Школа забезпечує учнів автобусом, що дозволяє безпечно дістатись у резиденцію у вечір п'ятниці та суботи. Такий розпорядок дозволяє школярам ставати більш самостійними й готуватись до незалежного життя в університеті. Дівчатка, які залишають в школі мають можливість весело та з користю провести вихідні, відвідавши фітнес-центр, мистецьку майстерню або музичний клас.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.