Buckswood School

Незалежна школа-пансіон для хлопчиків і дівчаток у Гастінгс, Великобританія. Навчання пропонується для учнів 10-19 років. 

 

  • м. Гастінгс, Велика Британія

  • Заснована у 1933 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається близько 320 дітей з 48 країн світу

  • Акредитована COBIS

  • Є постійним учасником Європейської Ради Міжнародних шкіл (ECIS) та Ради Міжнародних шкіл (CIS)

 

     

Опис школи:

Buckswood School - це незалежна школа-пансіон для хлопчиків і дівчаток. Школа пропонує денне навчання та пансіон. Навчальний заклад має три відділення Senior School (10-16 років), The College (16+), EFL Courses (10-19 років).

Buckswood School поєднує традиційну британську освіту разом з сучасними міжнародними методами навчання. Розклад пишеться на декілька тижнів вперед, для того щоб учень міг почитати інформацію на перед і ставити питання на уроках. Всі вчителі приділяють багато уваги та шукають індивідуальний підхід до кожної дитини.

 

Розташування:

Buckswood School знаходиться в поселені Гастінгс, що на півдні Великобританії. Школа розташована недалеко від моря у двох годинах від Лондона. Територія школи займає 20 гектарів з різними лабораторіями, майстернями, трьома площадками для заняття спортом у різну погоду, садом і невеликою фермою та інше.

 

Проживання:

Хлопчики та дівчатка проживають в окремих резиденціях. В кожній резиденції є хауз перент, який допомагає дітям та стежить за дисципліною. Молодші учні живуть по 2-4 людини, а старші живуть самі. 

Харчування - повний пансіон.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.