CATS College Cambridge

Престижна британська школа-пансіон, що готує студентів до вступу в найкращі британські університети, зокрема в такі топи світових рейтингів, як: Кембридж і Оксфорд.

 

 • Заснована в 1952 році

 • м. Кембридж, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Кампуси в 4-ьох містах та 2-х країнах: Лондон, Кембридж, Кентербері (Велика Британія) та Бостон (США)

 • CATS College Cambridge, CATS College Canterbury та CATS College London є членами Незалежної асоціації шкіл (ISA), яка приєднана до Незалежної ради шкіл (ISC)

 • "Забезпечена якість" - усі британські кампуси школи проходять перевірку Незалежної інспекції шкіл (ISI) з жовтня 2015 року

 • Кембридзький кампус досяг найвищих оцінок в останній інспекції ISI (вересень 2018 р.)

 

Опис школи:

CATS College Cambridge - престижна британська школа-пансіон, що готує міжнародних студентів до вступу в британські та інші закордонні ВНЗ.

CATS College пропонує високоякісні освітні програми в чотирьох центрах: Бостоні, Кембриджі, Кентербері та Лондоні. Завдання школи - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя у сучасному світі. З моменту заснування в 1952 році до сьогодні школа стала одним із найбільш інноваційних та успішних незалежних освітніх центрів у Великій Британії та США.

 

CATS College Cambridge пропонує навчальні програми для школярів від 14 років, підготовку до вступу в університет після української школи, а також академічні програми на літній період. Кембридзький кампус CATS College спеціалізується на таких навчальних напрямках: бухгалтерський облік, архітектура, банківська справа, інженерія, фінанси, право та медицина.

 

CATS Cambridge має широкі зв'язки з викладацьким штатом Кембридзького університету і доповідачі з ВНЗ кожних 2-3 тижні проводять для учнів лекції, дискусії, пробні інтерв'ю на спеціалізовану тематику, а також консультують щодо вступу в університет. Це дає можливість не лише попрактикуватися перед вступом, але й чітко усвідомлювати, що необхідно студенту, аби вдало вступити в омріяний навчальний заклад.

 

Школа прагне, щоб кожен студент відчував себе максимально підготовленим та впевненим при вступі в університет. Якщо університет, в який ви плануєте вступати, вимагає пройти співбесіду, школа пропонує пройти декілька пробних інтерв'ю з урахуванням конкретної спеціалізації вашого майбутнього ВНЗ.

 

CATS College Cambridge пропонує цілий ряд додаткових можливостей, розроблених для розвитку додаткових вмінь та знань, зокрема наукові олімпіади та турніри, змагання з хімії в Кембриджі, підготовка до екзамену BMAT (спеціалізований екзамен для кандидатів на медичні, біомедичні та ветеринарні напрямки) та підготовку до екзамену UKCAT (The UK Clinical Aptitude). Також при школі є безліч клубів за інтересами, наприклад, товариство робототехніки для інженерів або клуб дебатів для майбутніх юристів.

 

Розташування:

 

 

 

  Кембридж - це дивовижне місто, яке дозволяє черпати досвід минулого, користуючись технологіями майбутнього. Місто стало домівкою для світових організацій, що займають провідні місця у науковій, інженерній та технологічній сферах діяльності (Microsoft Research, ARM та AstraZeneca).

   

  Кембридж - це яскраве місто, що пропонує цілий спектр розваг: від музики та театрів, до музеїв та академічних заходів. Влітку місто оживає разом з виступами в садах університету, музикою в парках та кінопоказами просто неба.

   

  Сучасний кампус CATS Cambridge розташований неподалік від центру міста, поряд з Кембридзьким університетом та прекрасною річкою Кем. Це дає можливість студентам насолоджуватися усім найкращим, що може запропонувати Кембридж.

   

Проживання:

Новий кампус CATS Cambridge забезпечує прекрасні умови для життя, навчання, соціалізації та особистого розвитку.

Учні проживають в студентському будинку, що приєднаний до шкільної будівлі, тож взимку дітям зовсім не обов'язково виходити на вулицю.

Студенти проживають в зручно обладнаних одномісних кімнатах з особистою ванною (понад 230 кімнат).

 

Також для учнів старше 18 років CATS Cambridge пропонує проживання з харчуванням або самообслуговуванням в будинку Varsity, в декількох хвилинах ходьби від кампуса - це дозволяє студентам бути більш самостійними й підготуватись до життя в університеті.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.