CATS College Canterbury

Престижна британська школа-пансіон для міжнародних студентів, що готує студентів до успішного вступу в університет, як академічно, так і морально.

 

 • Заснована в 1952 році

 • м. Кентербері, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Кампуси в 4 містах: Лондон, Кембридж, Кентербері та Бостон

 • CATS College Cambridge, CATS College Canterbury та CATS College London є членами Незалежної асоціації шкіл (ISA), яка приєднана до Незалежної ради шкіл (ISC)

 • "Забезпечена якість" - усі британські кампуси школи проходять перевірку Незалежної інспекції шкіл (ISI) з жовтня 2015 року

 • У 2015 році в Кентербері було створено 700 нових стартап-компаній

 

Опис школи:

CATS College Canterbury - британська інтернаціональна школа, що готує студентів до вступу в найкращі університети Великої Британії та світу.

CATS College пропонує високоякісні освітні програми в чотирьох центрах: Бостоні, Кембриджі, Кентербері та Лондоні. Завдання школи - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя у сучасному світі. З моменту заснування в 1952 році до сьогодні школа стала одним із найбільш інноваційних та успішних незалежних освітніх центрів у Великій Британії та США.

 

CATS College Canterbury пропонує навчальні програми для школярів від 14 років, підготовку до вступу в університет після української школи (Pre-Programme, GCSE, A-level, International Baccalaureate Diploma, International Foundation, High School Term), а також мовні програми на літній період (UK Education Taster Programme, Careers in Medicine).

CATS Canterbury пропонує додаткові заняття для студентів, які їх потребують, і викладачі завжди раді допомогти студентам. Мета додаткової навчальної підтримки - це підняття рівня незалежності студентів, їх академічний ріст та особиста впевненість.

 

Ярмарки університетів CATS Canterbury - ексклюзивні заходи, відкриті лише для студентів CATS і є одними з найбільших у Великій Британії. Понад 50 університетів відвідують кожен ярмарок, включаючи престижний Кембриджський університет, Лондонську школу економіки та Імперський коледж Лондона. Ярмарок надає студентам можливість особисто поспілкуватись безпосередньо з приймальною комісією університету про їхні навчальні програми, критерії вступу та перспективи після завершення ВНЗ.

Спеціаліст школи з питань вищої освіти працює повний робочий день, має багаторічний досвід та пропонує індивідуальну підтримку з першого дня, допомагаючи з кожним аспектом процесу подання заявок в університет.

 

CATS Canterbury пропонує широкий спектр додаткових занять за інтересами для особистісного розвитку. Один день на тиждень у школі присвячений спорту, де студенти беруть участь у широкому спектрі командних та індивідуальних заходів у спортзалі неподалік від головного кампусу - це дозволяє підтримувати фізичну форму студентів.

Школа регулярно організовує різноманітні соціальні заходи, а для відпочинку після занять доступні загальні кімнати, столики біля басейну, настільний теніс та комп'ютерні ігри.

 

Розташування:

 

 

  Кентербері - об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з тисячолітньою історією. У місті розташований всесвітньо відомий собор Кентербері та дивовижний замок 12 століття.

  Кентербері знаходиться недалеко від морських курортів та мальовничих краєвидів і також всього в 50 хвилинах від Лондона - одного зі світових туристичних, культурних та освітніх центрів. Місто вважається одним із найбезпечніших університетських містечок у Великій Британії. Це означає, що студенти тут насолоджуються життям та навчанням у спокійному та безпечному середовищі, яке швидко стає для них домівкою.

   

  Багаторічна культура Кентербері та широкий спектр розваг роблять його одним із найбільш відвідуваних місць у Великій Британії. Це місто просочене насиченим культурним життям: музичні майданчики, театри, торгові центри, музеї, кінотеатри та багато іншого. В Кентербері та на його околицях проходить ціла низка фестивалів, зокрема карнавали, автомобільні шоу, міжнародні продуктові ярмарки, театральні вистави та музичні виступи просто неба.

  Прекрасний вікторіанський кампус CATS Canterbury розташований неподалік від центру міста та річки Штур, а також головної торгової зони - це дозволяє насолоджуватися усім найкращим, що може запропонувати Кентербері.

Проживання:

Будівлі кампусу розташовані в спокійній частині міста, що дозволяє студентам зосередитись на навчальному процесі й тішити себе прогулянками у будь-який час.

Пансіонати CATS Canterbury відповідають найвищим стандартам і регулярно перевіряються. У будинку є спільні кімнати для відпочинку і соціалізації, комп'ютерні кабінети, кафе та їдальня. Будівля вміщує в себе понад 220 одномісних кімнат, що забезпечують для студентів комфортне і безпечне проживання та навчання.

 

Також для учнів старше 18 років CATS Canterbury пропонує проживання з харчуванням або самообслуговуванням, що дозволяє студентам бути більш самостійними й підготуватись до життя в університеті.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.