CATS College London

Престижна британська школа-пансіонат для міжнародних студентів, що готує до вступу на найкращі бізнес-програми та сприяє не лише академічній успішності студентів, але їх особистому росту і розвитку.

 

 • Заснована в 1952 році

 • м. Лондон, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Кампуси в 4-ьох містах та 2-х країнах: Лондон, Кембридж, Кентербері (Велика Британія) та Бостон (США)

 • CATS College Cambridge, CATS College Canterbury та CATS College London є членами Незалежної асоціації шкіл (ISA), яка приєднана до Незалежної ради шкіл (ISC)

 • "Забезпечена якість" - усі британські кампуси школи проходять перевірку Незалежної інспекції шкіл (ISI) з жовтня 2015 року

 • #1 Лондон серед найкращих студентських міст (QS Best Student Cities 2019)

 • Невеликі розміри класів (7-10 учнів)

 

Опис школи:

CATS College London - британська інтернаціональна школа-пансіон, що пропонує навчальні програми в одному з найвідоміших туристичних, культурних та фінансових центрів світу, Лондоні.

CATS College пропонує високоякісні освітні програми в чотирьох містах: Бостоні, Кембриджі, Кентербері та Лондоні. Завдання школи - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя у сучасному світі. З моменту заснування в 1952 році до сьогодні школа стала одним із найбільш інноваційних та успішних незалежних освітніх центрів у Великої Британії та США.

 

CATS College London пропонує навчальні програми для школярів від 15 років, підготовку до вступу в університет після української школи (Pre-Programme, A-level, University Foundation), а також академічні програми на літній період (Bloomberg Business Advantage). Лондонський кампус CATS College спеціалізується на бізнес-програмах.

 

Школа проводить понад 20 різних заходів щотижня: від спортивних до академічних та розважальних заходів. CATS College London заохочує студентів розвиватись у різноманітних напрямках: спорт (баскетбол, йога, фітнес, зумба, регбі, футбол), мистецтво (фото, музика, малювання, кіно, вокал, журналістика). Наукова діяльність включає: шаховий клуб, клуб фізики, UK Maths Trust challenge, клуб біології, клуб хімії, економічний книжковий клуб, бізнес-практикуми, математичний клуб, комп'ютерний клуб.

Студенти можуть взяти участь у ряді академічних змагань, включаючи наукові олімпіади чи математичні турніри. Це дозволяє студенту виділитися при вступі в університет і розвинути важливі особисті навички, зокрема незалежність, критичне мислення, лідерські якості та вміння діяти в команді.

 

Розташування:

 

 

 

 

  Лондон - одне з найбільш інноваційних та культурно насичених міст світу. Тут безліч цікавих місць та визначних пам'яток, зокрема Британський музей, Британська бібліотека, Галерея сучасного мистецтва Тейт, Мадам Тюссо та Природознавчий музей. Хоча Лондон - величезне місто, тут ви завжди поруч з красивими зеленими насадженнями: вісім королівських парків, де можна насолодитися музичними фестивалями або відпочити на пікніку.

  Лондон відомий у всьому світі своєю театральною сценою: у Вест-Енді можна спостерігати відомі мюзикли та класичні п'єси, тоді ж як невеликі незалежні театри демонструють новітні експериментальні твори молодих митців.

  Лондон визнаний всесвітньо відомим центром навчання: тут розташовані такі університети, як Університетський коледж Лондона, Імперський коледж Лондона та Лондонська школа економіки та політичних наук, які стали штаб-квартирою для ґрунтовної науково-дослідної роботи світового масштабу. Навчальні матеріали у Лондоні завжди під рукою: у місті є понад 120 бібліотек, близько 1000 музеїв і галерей, що допомагають студентам розвиватись і розширювати свої знання. Недарма тут навчається понад 100 000 міжнародних студентів з понад 200 різних країн.

   

  Кампус CATS розташований в центрі академічного Лондона. Студенти навчаються поруч з престижним Університетським коледжем Лондона.

  Кампус складається з трьох красивих будівель на п'яти поверхах з сучасним технологічним обладнанням для навчання.

   

Проживання:

CATS College London розуміє, наскільки важливим є безпечне та комфортне проживання, саме тому школа забезпечує максимально високий рівень якості та безпеки.

 

Premier House - це елегантна будівля, яка була повністю відремонтована і пропонує чудове проживання в Лондоні. Розташована у центрі міста та недалеко від школи, резиденція вміщає 67 одномісних кімнат та ще 35 спільних кімнат. Спільні кімнати для відпочинку та соціалізації допомагають студентам відчувати себе як вдома. Опікуни, які проживають у будівлі, працюють цілодобово на місці, щоб забезпечити найвищий рівень турботи та добробуту. Для додаткової безпеки будівлю контролюють камери відеоспостереження. Резиденція знаходиться лише в 3 хвилинах ходьби від школи й прямо в самому центрі району Блумсбері в центральному Лондоні, що відомий як спокійний житловий район.

 

Piccadilly Court - резиденція, що знаходиться 15 хвилин від школи, три зупинки на лінії Пікаділлі Лондонського метро. Piccadilly Court пропонує безпечні, сучасні, повністю обмебльовані, окремі спальні.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.