Dulwich College

Старовинна престижна британська школа-пансіон для хлопчиків, що розташована на околицях Лондона і пропонує високоякісну освіту з чудовим обладнанням для навчання і додаткових занять і виховує хлопців як сильних незалежних особистостей.

 

 • м. Лондон, Велика Британія

 • Заснована у 1619 році

Цікаві факти:

 

 

 • Тип: школа-пансіон для хлопчиків

 • Кількість студентів: близько 1500

 • Має тісні зв'язки з провідними британськими університетами, з поміж яких Оксфорд і Кембридж.

 • Сучасні лабораторії та бібліотеки

 • Величезні стадіони й спортивні майданчики

 • Студії та центри для мистецьких занять

 

   

Опис школи:

Dulwich College - це державний класичний британський коледж, який розташований в передмісті Лондона — містечку Далвіч. У 2019 коледжу виповнилось 400 років. Це один з найдавніших освітніх навчальних закладів Британії, де тісно переплелися найкращі традиції класичної британської освіти й інноваційні методи викладання. Студенти школи, можуть відчути себе учнями славнозвісного Хоґвартсу, прогулюючись старовинними корпусами прекрасного коледжу. 

 

Школа пропонує навчання учням від Year 7. Однак проживання на пансіоні можливо лише з Year 9. 

 • Lower School (Year 7-8)

 • Middle School (Year 9-11)

 • Upper School (Year 12-13)

 

Навчальна програма розроблена так, щоб кинути виклик і розвинути хлопців, заохочуючи кожну дитину розкрити свій потенціал. В межах широкого спектра академічних напрямків та збалансованого їх розподілу, коледж акцентує увагу на основних предметах, до того ж математика та англійська мова викладаються тут щодня, значні ресурси приділяються природничим наукам. Також діти вивчають історію, географію, релігієзнавство, музику, мистецтво, дизайн та технології, драму, танець, філософію, французьку мову, інформатику та фізичну культуру. Шкільний тиждень містить широкий спектр практичних, творчих та фізичних занять, що допомагає збалансувати навантаження і рухатись у різних напрямках, аби розвиток юнаків відбувався повноцінно і всебічно.

 

Хоча академічні заняття завжди залишаються на першому місці, школа приділяє час і зусилля для додаткових занять і заходів, що дають можливість отримувати нові знання та вміння.

 

Натхненна атмосфера і різноманіття позакласних занять, дозволяють кожному учневі знайти щось своє і розкрити приховані таланти. Музика, спорт та драматургія відіграють важливу роль у житті хлопців, як у навчальній програмі, так і поза її межами. Dulwich з давніх-давен виховував скаутів, які беруть участь у щотижневих походах та експедиціях, що відбуваються за межами кампусу також.

Основний принцип, якого дотримується школа полягає в тому, кожен хлопчик повинен знайти себе і стати тим, ким він себе бачить. Перелік клубів і товариств у школі постійно змінюється відповідно до освітніх тенденцій і потреб студентів.

 

Керівники коледжу пильно стежать за тим, аби навчання проходило на найвищому рівні й учні могли відпочивати та відволікатись від інтенсивних академічних занять. Студенти повністю забезпечені всіма необхідними матеріалами: у їх розпорядженні лабораторія з новітнім обладнанням, яка поєднує можливості наукової та мистецької діяльності, величезна бібліотека із фондом книг ще від часів Середньовіччя, археологічний музей, картинна галерея з роботами Франциско Пісарро й екземплярами з колекцій монархів.

 

Розташування:

 

  Навчальний процес проходить в затишних аудиторіях зі склепінчастими стелями, де слухали лекції безліч діячів Британії. Коледж розташований неподалік Кембриджу й Оксфорда, з якими він має договори про співпрацю. В такому середовищі студенти повністю сконцентровані на навчанні й особистісному рості, де кожен хотів би стати новим Ньютоном чи Хокінгом.

   

  Учні мають доступ до значного розмаїття спортивних занять на просторих стадіонах школи: 12 стадіонів для регбі, 10 футбольних полів, 8 полів для крикету і 3 тенісних корти. Крім того, величезний спортзал з 25 метровим басейном. Слід зазначити, що регбі є національним спортом Британії й у коледжу є своя юнацька команда, що отримує гарячу підтримку вболівальників під час домашніх матчів.

   

  Школа оточена прекрасними зеленими територіями, де учні можуть прогулятись і відпочити від шкільної метушні.

   

  На вихідних для дітей організовують поїздки та екскурсії Лондон і Вестмінстерське абатство, аби вони могли познайомитись з британською культурою, визначними архітектурними пам'ятками та надбаннями, переглянути фільм чи виставу, відвідати галерею чи шопінг-мол.

   

Проживання:

Коледж розташований на 28 гектарах зеленої території й пропонує розміщення в красивому кампусі зі зручними й комфортабельними кімнатами. Студенти проживають в резиденціях з кімнатами на 2-3 осіб. На території пансіонатів знаходиться басейн, огороджений стіною сад і баскетбольний майданчик. Усередині кімнат зручні дивани й крісла, супутникове телебачення, комп'ютери з бездротовим доступом в Інтернет, душ і ванна.

 

Будівлі були спроектовані геніальним архітектором Чарльзом Баррі в 1870 році, а через 7 років він був нагороджений за цей проект золотою медаллю Королівського інституту британських архітекторів. Серед його робіт варто відзначити також фасад і двір Королівської академії мистецтв на площі Пікаділлі в Лондоні.

 

Окрім цього, як альтернативу, студенти можуть обрати проживання в сім'ї.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.