Myddelton College

Британська школа-пансіон спільного навчання, що стає місцем, де учні не лише досягають високих академічних результатів, але й різносторонньо розвиваються й отримують змогу знайти своє покликання.

 

 • м. Денбі, Уельс, Велика Британія

 • Заснована у 1859 році

Цікаві факти:

 • Всього 85 учнів

 • Невеликі навчальні класи

 • Індивідуальний підхід до кожного учня

 • Широкий спектр позакласних занять 

 • Багатофункціональний спортивний зал

 • Навчальні програми: GCSE та A-Level

 • Meddelton College входить у ексклюзивне об'єднання Microsoft Showcase School (у Британії у дане об'єднання входить лише 34 школи)

 

   

Опис школи:

 

 

 

 

 

  Myddelton College - школа-пансіон, розташована у Північному Уельсі, що пропонує класичну високоякісну британську освіту. Навчальний заклад був заснований в 1859 році й функціонував як школа для дівчаток. У 2013 році Міддлтон-коледж був закритий, а через 3 роки відкрився знову як сучасний незалежний навчальний заклад спільного навчання. Школа-пансіон розташована в мальовничому містечку Денбі, неподалік якого знаходяться такі великі міста, як Манчестер і Ліверпуль. Вік учнів школи варіюється від 11 до 18 років. У кожному класі навчається до 10 дітей. Викладачі школи всіляко підтримують спілкування, як всередині навчального закладу, так і за його межами.

   

  Myddelton College гармонійно поєднує в собі сучасний підхід до навчання з класичними традиціями британської освіти. При вступі в коледж кожен учень отримує планшет Microsoft, який активно використовує протягом усього навчання. Планшети дозволяють педагогам коригувати навчальну програму індивідуально для кожного учня. Навчальний процес в коледжі спрямований не лише на передачу знань своїм юним студентам, але на активне їх застосування на практиці. Викладацький склад школи робить все можливе для комфортного перебування тут кожного учня: у коледжі панує спокійна і доброзичлива атмосфера, діти з легкістю знайомляться один з одним, заводять нових друзів, багато спілкуються під час проведення різних заходів, а також в резиденціях, на факультативах і після уроків. Об'єднанню школярів також сприяє проведення командних ігор, які часто влаштовують на території школи. Починаючи з 7 класу, до кожного учня коледжу приставляють особистого куратора, який повністю контролює процес навчання, дає поради, коли виникають складнощі, допомагає вибрати подальший напрямок в навчанні. Коли підліток переходить в 10-й клас, його починають готувати до вступу у вищий навчальний заклад, розвиваючи самостійність та лідерські якості.

   

  Позакласне життя в Myddelton College багате і різноманітне. Дітям пропонуються на вибір різні факультативи та гуртки. Учні присвячують вільний від занять час вивченню фотографії, беруть участь в театральних постановках, відвідують студії танцю, займаються музикою і волонтерством. Любителі активного способу можуть займатися волейболом, футболом, баскетболом і верховою їздою. У вихідні дні для підлітків організовується різноманітна культурна програма. Діти виїжджають за межі коледжу на екскурсії у різні куточки Англії, відвідують театри та музеї, їздять на узбережжя, щоб спробувати заняття серфінгом.

  Заняття спортом для учнів не обмежуються лише уроками фізичного виховання, адже психологічний розвиток підлітків прямо залежить від фізичної активності. Командні види спорту сприяють розвитку комунікативних навичок, допомагають знаходити вихід з конфліктних ситуацій і розвивати лідерські якості.

   

  Завдяки багатофункціональному спортивному залу учням доступні безліч занять спортом, включаючи баскетбол, волейбол та бадмінтон, стіни для скелелазіння та два повноцінні майданчики для гри у сквош.

  Приміщення та споруди, доступні у спортивному залі, можуть бути адаптовані відповідно до особистих потреб та вимог. Також на території школи є відкритий басейн, хокейне поле, доступна стрільба з лука та тенісні корти — якщо спорт на свіжому повітрі більше до вподоби студенту. Спортивний комплекс дає змогу організовувати спортивні змагання у вихідні дні й табір у літній період.

  На додаток до традиційних академічних занять, школа Myddelton пропонує 3 студії звукозапису, танцювальну студію, облаштованою відповідним паркетом та дзеркалами та студію фехтування.

   

Розташування:

Myddelton College розташований у містечку Денбі, що на валлійській означає «маленька фортеця» - це ринкове місто в Денбіширі, населення якого складає близько 10 000 осіб. Денбі знаходиться в самому серці Північного Уельсу, з чудовим краєвидом на приголомшливий Vale of Clwyd, одна із чотирьох найбільших природних окрас (Areas of Outstanding Natural Beauty - AONB) в Уельсі. Також зовсім неподалік знаходиться неймовірний Національний парк Сноудонія, що увібрав у себе багатовікову красу природи.

 

Денбі — жваве, привітне та доброзичливе містечко, де учні завжди почувають себе в комфорті та безпеці. Сьогодні в містечку є безліч магазинів, кафе та ресторанів, центр дозвілля, бібліотека та супермаркети. У Денбі завжди щось відбувається: від музично-мистецьких фестивалів до ярмарків і навіть до щорічних змагань з катання бочок на міській площі.

 

Проте школа пропонує використати для відпочинку не лише містечко, але і його прилеглі райони, які пропонують студентам безліч чудових можливостей, зокрема піші прогулянки, водні види спорту, альпінізм, катання на квадроциклі, риболовля та багато іншого в районах Коліун-Бей, Сноудонії та Лланголлен. Не лише заняття на свіжому повітрі можуть розважити студентів, але й відвідання сусідніх міст з екскурсіями, шопінгом, культурними заходами та іншими розвагами.

 

Дивовижний кампус коледжу, розташований біля підніжжя фортеці 13 століття Замку Денбі, містить ідеальне поєднання історичної архітектури з сучасними спорудами, включаючи 5 будівель: Головний блок, Крило Дрейперс, Науковий Блок та 2 резиденції. Також на території кампусу знаходиться церква Святого Девіда, спортивний комплекс, відкритий басейн з підігрівом, тенісні корти, ігрові корти, спортивні майданчики та павільйон для проведення позашкільних заходів. Поряд є будинок директора та чудовий простір для відпочинку, соціалізації та навчання у спокої на озелененій території.

 

 • Main Block

Головна будівля коледжу, що була збудована ще у 1859 році, де розміщені Великий зал, їдальня та кухні, а також звукозаписні студії, студії мистецтва та танцю, головна рецепція, кабінет та адміністрація директора. Існує також Шкільний музей, що є справжнім зв’язком з історією школи та місцевою територією.

 

 • Drapers Wind

Ця частина школи була побудована в 1914 році і є будинком бібліотеки, медичного центру, музичної кімнати, загальної кімнати, магазину та інших класів.

 

 • Science Block

Будинок повністю обладнаний науковими лабораторіями та лекційним театром Хоуелла.

 

 • Sports Complex

Сучасна будівля з великим спортивним залом, стіною для скелелазіння та підйомів, закритим печерним центром та тросом, фітнес-центром, майданчиками для гри у сквош і стрільби з лука. Інші об'єкти, такі як тенісні корти та басейн, розташовані в іншому місці на кампусі.

 

 • Boarding Houses

Студентські резиденції для проживання.

 

   

   

   

   

   

Проживання:

 

  Учні проживають в резиденціях поруч зі школою:

   

  • Stanley’s House

  Будинок для учнів старшого віку, де школа заохочує майбутніх бути більш самостійними й готуватись до незалежного життя в університеті поза межами школи.

  Важливо, що студенти отримують належний нагляд, проте можуть самостійно розпоряджатися своїм позашкільним життям.

   

  • George’s House

  Місце, де проживають учні молодшого віку, саме тому тут панує атмосфера турботи та розваг. Студенти отримують різносторонню підтримку в усіх аспектах їх життя, що дає можливість їм підготуватись до переходу в будинок до старших студентів. Школа підтримує дружню атмосферу у колективі, саме тому, у будинку загальні зони для спілкування та відпочинку служать місцем для соціалізації.

   

  У суботу працівники школи регулярно організовують поїздки, що дає можливість студентам спробувати щось нове, познайомитись з культурними надбаннями різних частин Британії.

  Програми, як правило, містять екскурсії у великі міста, такі як Манчестер чи Ліверпуль. Також учні регулярно відвідують кінотеатри, займаються шопінгом та організовують активний відпочинок.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.