National Mathematics and Science College

Престижна британська школа, що готує студентів до вступу в найкращі університети світу за STEM-спеціальностями.

 

 • м. Ковентрі, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Результати програми A-Level у 2019 році: 64% студентів склали іспити на бал A*-A, 80% студентів на - A*-B

 • Єдина школа, яка щорічно з моменту заснування, отримує премію «Roegentium Olympiad»

 • Невеликі розміри класів гарантують щоденну індивідуальну підтримку для кожного студента

 • Навчальний процес з максимальним акцентом на практику

 • Близько 100 студентів

 • 1:1 повна менторська та душпастирська підтримка та наставництво для студентів

 • Підготовка до вступу в топові університети: Cambridge University, Oxford University, Imperial College London, UCL, LSE

 

Опис школи:

 

 

 

 

 

 

 

 

  National Mathematics and Science College - навчальний заклад, що спрямовує свою академічну діяльність на освоєння STEM-спеціальностей (наука, технології, інженерія та математика) для студентів від 15 до 19 років, які прагнуть вступити в провідні університети світу, зокрема, Оксфорд, Кембридж, престижні дослідницькі університети Russell Group у Великій Британії, Гарвард, MIT, Єль, Принстон, інші університети Ліги Плюща та провідні навчальні заклади США.

   

  Навчальні програми, які пропонує школа:

  • Підготовча програма Pre-A Level (1 рік)

  • Програма A-Level (2 роки)

  • Програма A-level One Year Fast Track (1 рік)

  • Програма Medical School Pathway (2 роки)

   

  Студенти, які вивчають STEM-спеціальності на програмі A-Level, отримують не лише надзвичайно високий рівень знань, але й мають попит серед найкращих університетів світу. Важливим фактором є здобуття практичних навичок, таких як: критичне та аналітичне мислення, розв'язання проблем і командна робота. Програма A-Level дозволяє самореалізуватись у найбільш потрібних сферах життя: медицина, юриспруденція, бізнес та фінанси, індустрія творчості, архітектури та дизайну.

   

  Студенти NMSC беруть участь у широкому діапазоні STEM-заходів та екскурсій, що допомагають їм не лише отримати додаткові знання, але й визначити подальший напрямок у специфіці навчання:

  • Візити у провідні промислові компанії, зокрема відвідування фабрики Jaguar Land Rover

  • Університетський фестиваль науки у Ворвіку

  • Поїздки, зокрема в The Escape Room та Bletchley Park

  • Відвідання Кембриджу, Оксфорда та інших провідних британських університетів

  • Лекції, що включають лекцію з фізики у Бірмінгемі та різдвяні телевізійні лекції, що транслює Королівський інститут

  • Відвідання спікерів у сфері промисловості, космічних досліджень, академій та товариства дебатів Оксфордського університету (Оксфордський союз)

  • Олімпіади

   

  NMSC - школа, чиї студенти здобувають безліч нагород в конкурсах та олімпіадах, зокрема:

  • Щороку школа входить топ 4% шкіл, що беруть участь в престижному конкурсі International Euclid Mathematics Contest

  • Найефективніша школа Великої Британії на міжнародній олімпіаді з фізики «Physics Bowl» (2019)

  • Постійний успіх на міжнародних конкурсах "Hypatia" та "Fermat"

  • 23 золоті медалі було присвоєно на Національній олімпіаді з хімії у 2019 році

  • Відібрана до національної збірної команди Великої Британії на міжнародну Олімпіаду з Хімії 2019 року

Парламентська програма передбачає менторство, яке проводять депутати парламенту, участь учнів NMSC у ключових політичних питаннях сучасності. Це дозволяє побачити політику в дії, розвивати лідерські якості за допомогою реального досвіду та навчальних семінарів під керівництвом експертів, налагодити співпрацю з молоддю зі всього світу, аби створити реальні соціальні зміни й взяти участь у дебатах проти інших шкіл.

 

Завдяки індивідуальній програмі, розробленій виключно для NMSC, юні студенти опановують важливі навички самопрезентації та набувають впевненості, необхідної в дорослому житті. Курс отримання необхідних навичок розроблений виключно та під керівництвом театральної компанії "Белград", яка впроваджує освітні майстер-класи протягом останніх 50 років.

 

Творчий підхід до науки неодноразово допомагав "великим розумам" знайти натхнення та отримати поштовх до нових відкриттів. У NMSC студенти можуть насолоджуватися свободою самовираження через образотворче мистецтво, музику, письменність, театр та багато іншого.

 

Вільний час на вихідних студенти можуть провести на катку, в аквапарку чи кінотеатрі Ковентрі, а також вивчати багату історію Ворікшира, насолоджуючись її ярмарками, магазинами та кафе.

 

Участь у спортивних заходах — це прекрасний спосіб бути здоровим та відпочити від навчання. Усі студенти мають доступ до спортивних закладів високого класу. В резиденції школи є приміщення з тренажерними залами для студентів, яким вже виповнилось 18 років. Для молодших школярів заняття доступні в тренажерному залі, що знаходиться кілька хвилин від резиденції.

 

Розташування:

National Math and Science College розташований у Ковентрі, яскравому університетському місті, з чудовими кафе, магазинами, кінотеатрами, театрами та прекрасними архітектурними пам'ятками. Школа прагне забезпечити широкий культурний досвід, включаючи відвідування історичних визначних місць.

 

 • Міжнародний аеропорт Бірмінгема: 20 хвилин 

 • Міжнародний аеропорт Хітроу: 60 хвилин

 

   

Проживання:

 

 

 

  Школа пропонує два варіанти розміщення: студентські резиденції та проживання в сім'ї.

   

  Діти проживають в сім'ях, які пройшли ретельну перевірку і подали всі необхідні документи. Студенти розміщуються в чудових комфортних будинках в доброзичливій дбайливій сімейні атмосфері. Проживання в сім'ї дає можливість повністю зануритись в англомовне середовище та британську культуру й отримати прекрасний досвід. Студенти забезпечені щоденним транспортом між школою та сім'єю.

   

  Резиденції NMSC пропонують комфортне і безпечне проживання в самому серці Ковентрі. Усі спальні обладнані ванною кімнатою з душем, Wi-Fi, робочим столом, шафами для одягу та поличкою під ліжком. Residence Wards забезпечують цілодобову підтримку та безпеку студентів. Постільну білизну та рушники міняють щотижня. Просторі, чудово обладнані, кухні спільного користування надають додаткові засоби для приготування їжі, а також плазмовий телевізор та зручні сидіння для веселого проведення дозвілля. Студентів забезпечують транспортом від резиденції до школи.

   

  Усі студенти NMSC зареєстровані у місцевого лікаря, який зазвичай є першим контактом з британською NHS (Національною службою охорони здоров'я). Усі студенти також зареєстровані у місцевого стоматолога.

   

  Батьки отримують чотири офіційні письмові звіти на рік, їх повідомлятимуть про перебіг подачі документів за системою UCAS та / або іншими системами. Батьки можуть зв'язатися з особистим вихователем дитини в будь-який момент навчання, щоб отримати інформацію щодо навчального прогресу та добробуту студента.

   

Школа враховує важливість збалансованого та повноцінного харчування для здоров'я та добробуту учнів і пропонує широкий спектр гарячих та холодних страв, включаючи вегетаріанський варіант. Студентів з харчовою алергією забезпечують необхідними продуктами, а багатонаціональне меню допомагає кожному обрати свій ідеальний варіант. Сніданок, обід та вечерю подають щодня, включаючи вихідні, що включено в загальну вартість.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.