Oxford International College

Oxford International College - школа, яка знаходиться в місті, що відоме своїми академічними досягненнями, - в Оксфорді. Досвідчені викладачі викладають тут програми GCSE та A-Level, зосереджуючись не лише на академічній складовій, а й на особистісному розвитку і подальшій кар'єрі учнів.  

 

 • Оксфорд, Велика Британія

 • Заснована  у 2002 році

 

Цікаві факти:

 • У 2019 році Oxford International College здобув 1 місце у рейтингу британських шкіл за результатами A-Levels League Table: 91.84% учнів школи отримали результат “Відмінно” (A*/A).

 • 58.6% усіх випускників  Oxford International College  були зараховані до університетів Oxford, Cambridge, University College London, Imperial College London, і London School of Economics (так звана “Велика п’ятірка” британських ЗВО або G5).

 • Школа отримала 63 запрошення для своїх випускників на навчання від  найкращих медичних шкіл у світі, що підтверджує високу репутацію школи у підготовці учнів до вступу на медицину. 

 

   

Опис школи:

У 2002 році академіки, глибоко зацікавлені освітою, вирішили заснувати Oxford International College. Надихнувшись системою навчання  Оксфордського та Кембриджського університетів (формат “супервайзор/тьютор - студент”), засновники вирішили застосувати схожий, індивідуальний підхід до навчання й у середній школі.

 

За таким принципом школа готує своїх учнів до вступу й дотепер. У 2019 році Oxford International College (OIC) приєднався до акредитованого освітнього об’єднання Oxford International Education Group, яке працює з освітніми закладами Британії та Америки, а у 2021 році школа увійшла в глобальну сім'ю елітних шкіл Nord Anglia Education.

 

Oxford International College - це незалежна приватна британська школа для дівчат та хлопців 14-18 років, що розташувалася в Оксфорді. Це місто приваблює учнів та студентів з усього світу, тож учні OIC стать частиною однієї з найамбіційніших академічних спільнот світу, переймаючи досвід від найкращих викладачів та тьюторів, переважно від випускників та професорів Оксфордського університету.  

 

У Oxford International College неабияку увагу приділяють підготовці учнів до їхньої майбутньої академічної та/або професійної кар’єри. Відтак, освітні програми GCSE і A-Level, які викладаються у школі, зосереджені довкола 3 основних складових успіху: академічна успішність, кар’єрний розвиток та особистісний розвиток. 

 

Над роботою у цих трьох напрямках трудиться ціла команда викладачів, тьюторів та персональних менторів, які допомагають кожній дитині індивідуально у досягненні її особистих цілей. 

 

Академічний шлях до успіху лежить в основі програм  A-Level і GCSE. На програмі  A-Level шляхи учнів теж дещо розходяться в залежності від того, де вони  планують отримувати вищу освіту - чи то в Британії, чи то в США, чи то в Гонконзі/Сінгапурі, чи деінде. 

 

Академічна основа всебічного розвитку доповнюється позакласними активностями - відвідуванням спортивних та творчих гуртків, а також волонтерством. Дебати, шахи, економіка, інженерія, футбол, садівництво, філософія, нетбол, читацький клуб, медична спільнота - це ще далеко не повний перелік позакласних занять, які можна відвідувати. До того ж, за бажанням, можна створити і власний унікальний гурток. 

 

Крім того, учні мають змогу ще й здобути навички для кар’єрного зростання на зустрічах з експертами кар'єрного відділу, де вони обговорюють свої плани на майбутнє та ближче знайомляться з особливостями тих чи інших професій, а також умовами вступу в університети.

 

Розташування:

Місто Оксфорд безперечно відоме у всьому світі завдяки університету, який було засновано ще у 10 столітті. Оксфордський університет до сьогодні щорічно входить у п'ятірку найкращих університетів світу. Університет сформував довкола себе не лише сильне академічне середовище, ба більше, тепер Оксфорд вважається центром глобальних комерційних досліджень, індустріальним хабом, ключовою культурною пам’яткою Англії, про яку говорять в усьому світі. 

 

 

 

 

Центр Оксфорда видно з пагорба, біля якого розташована школа Oxford International College - це лінія красивого готичного горизонту, зображена на логотипі коледжу.

 

Учні OIC можуть вільно користуватися бібліотеками Оксфордського університету,  відвідувати гурток дебатів при Оксфордському об’єднанні, а також ходити до тих самих спортзалів та спортмайданчиків, що і студенти Оксфорду. Учні з неабияким задоволенням проймаються культурою міста - відвідують театри, музеї, виставки та найрізноманітніші інші культурні події, пробують себе у греблі, понтингу (плавання на плоскодонному човні), або ж просто насолоджуються пікніками на зелених луках та в парках, чи на узбережжях каналу.

 

  Протягом останнього тисячоліття в Оксфорді проживало багато Людей з великої літери:  26 британських прем’єр-міністрів, 30 голів різних країн світу, 50 володарів Нобелівської премії, 120 олімпійських чемпіонів. Навіть розглядаючи останні кілька десятиліть, серед студентів Оксфорду були Стівен Хокінг, Гарпер Лі, Білл Клінтон та безліч інших особистостей, які сьогодні надихають мільйони людей. 

   

  Та Оксфорд вражає не лише інтелектуальним, а й історично-архітектурним спадком. Саме тут знімається безліч фільмів, які переносять нас чи то в минуле, чи то у вигаданий світ. Зокрема, будівлі Christ Church College та New College - це славнозвісний Гоґварц, в якому навчався Гаррі Поттер. На вулицях Оксфорда знімали серіали BBC, а також відомі голлівудські блокбастери  “Люди Х” та “Трансформери”. І справді, коли студенти ходять вулицями та коридорами, яким понад 1000 років, одягнені у традиційні ковпаки і мантії, - тут справді можна забути, в якому столітті ми живемо. 

   

   

  Ще одна окраса міста - багато річок та каналів, що дозволяє не лише відкрити нову точку огляду на красиве місто, а й пробувати себе у човниковому спорті, або ж насолодитися прогулянкою зеленими узбережжями.  

   

  Оксфорд  знаходиться у центрі Англії, тому звідси легко дістатися до інших найбільших міст: Манчестер, Бірмінгем, Бристоль - на відстані автобусної чи залізничної подорожі.

   

Проживання:

Oxford International College пропонує своїм учням проживання у 4 резиденціях, кожна з яких має свої особливості. 

 

Резиденція Wavy Gate

Неподалік від центру міста розташувалася резиденція Wavy Gate, в якій є 93 одномісні просторі кімнати та студії для проживання учнів. Усі вони обладнані особистими душовими кімнатами, умивальниками, шафою, столом та широким ліжком. По 6 кімнат об’єднуються у квартиру, жителі якої користуються спільною кухнею та вітальнею. 

 

Between Towns Court (BTC)

BTC - це найновіша резиденція, що знаходиться на сході Оксфорда, за кілька хвилин на автобусі від центру міста. Резиденція оточена красивими зеленими насадженнями, а ще - вважається шопінг-центром Оксфорда. До школи учні добираються на шкільному автобусі. Кімнати учнів у цій резиденції також обставлені всім необхідним, як і у Wavy Gate.

 

Thames Street

Thames Street - ще одна з високоякісних резиденцій, що знаходиться біля історичного центру  Оксфорда, неподалік від мальовничої набережної Темзи. Тут кімнати також обладнані ванною кімнатою та необхідними меблями. До коледжу мешканців резиденції возять шкільним автобусом. 

   

  Alice House

  Alice House - резиденція OIC для найстарших учнів, яка теж знаходиться неподалік від центру міста. Учні живуть у кімнатах-студіях з невеличкими кухнями, а також мають спільну вітальню для відпочинку та спілкування. 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.