Oxford Sixth Form College

Oxford Sixth Form College - незалежний освітній заклад для британських та міжнародних студентів, розташований в самому серці Оксфорда, який спеціалізується на підготовці майбутніх студентів до вступу в найкращі британські університети.

 

 • Оксфорд, Велика Британія

 • Заснований у 1988 році

Цікаві факти:

 • Національний мікс учнів у коледжі виражається у рівномірному співвідношенні британців та міжнародних студентів, проте міжнародні студенти є представниками понад 30 країн

 • У 2013 році коледж зайняв 30 місце серед приватних шкіл країни за даними випускних екзаменів, що є неабияким успіхом для такого молодого закладу освіти

 • Коледж акредитований Британською Радою і має нагороди від різноманітних незалежних профільних організацій за чудову підготовку учнів до вступу в університет

 • Більшість викладачів коледжу - випускники Оксфордського університету. Працюючи з учнями в маленьких класах, вони вміють досягати неабияких успіхів у викладанні

 • Oxford Sixth Form College отримав нагороду Stonewall College Champion за LGBT-інклюзивне середовище. Тому він має доступ до широкого різноманіття ресурсів для студентів та викладачів, які пов’язані з антибулінгом, усвідомленістю та видимістю, ідеями для програм навчання, щоб і надалі забезпечувати комфортне середовище для всіх студентів

 

   

   

Опис школи:

У 1988 році директор навчальної частини при коледжі Wolsey Hall, Оксфорд, вирішив створити власний коледж, який спеціалізуватиметься на підготовці студентів до повторної здачі A-Level і організовуватиме курси повторення та узагальнення вивченого перед здачею екзамену.  Вже тоді формат навчання передбачав роботу викладачів зі студентами у міні-групах, у формі репетиторства, адже перший набір налічував всього 40 студентів. Основна специфіка коледжу до сьогодні залишається незмінною.  Проте з тих часів кілька разів змінювалася локація коледжу, його назва, кількість учнів та програм навчання. У 2017 році Oxford Tutorial College (одна з колишніх назв) прийняв близько 200 студентів, а у 2019 році - він отримав свою сучасну назву - Oxford Sixth Form College.

 

Сьогодні і британські, і міжнародні студенти 15-19 років обирають Oxford Sixth Form College не лише для підготовки до перездачі, але й для навчання на програмах A-level, Oxford Advanced Studies, BTEC Business Diploma та інших курсах BTEC. 40% з них обирають проживання у пансіоні при школі. 

 

У коледжі можна вивчати 2-річну програму A-level, 1- або 2-річну програму BTEC Business Diploma, 5 семестрові A-level або BTEC Business Diploma зі стартом у січні та 1-річну програму GCSE. 

 

Особливістю навчання є те, що учні A-level об’єднуються у групи до 6 осіб,  учні BTEC та GCSE - до 10 людей у класі. Тому кожен отримує індивідуальну увагу викладача і не просто механічне оцінювання академічних успіхів, а можливість стати успішним, не залежно від результатів програми, яку вивчали до цього.

 

В Oxford Sixth Form College є гарно обладнана артстудія, 2 наукові лабораторії та біологічна лабораторія. Між уроками учні можуть перепочити у спільних кімнатах або скористатися ІТ-кімнатою з високошвидкісним інтернетом. Wi-Fi зв’язок діє на всій території школи

 

Окрім навчання, учні живуть яскравим позакласним життям, беручи участь в дебатах, музичних заходах, кінопоказах, благодійних заходах, спортивних іграх та інших івентах для місцевих та міжнародних студентів. На початку осіннього семестру відбувається ознайомлювальна вечірка, а закінчується семестр різдвяною вечіркою. Закінчення академічного року усі святкують прогулянкою на човні.  Окрім цього, учнів всіляко заохочують до участі у багатому на культурні, розважальні та спортивні події житті міста Оксфорд. Охочих долучитися до місцевих клубів та гуртків школа також готова підтримати. 

 

Командні спортивні ігри та заходи зазвичай організовуються у співпраці з іншими коледжами Оксфорда. Так, наприклад, щотижня бронюється спортзал для гри у баскетбол та бадмінтон. Влітку учням доступні поля для п’ятистороннього футболу, а також тенісні корти та майданчики для сквошу. Для любителів плавання є 2 басейни. До всього іншого, тут працює і фітнес-центр. Якщо учні зацікавлені у професійній грі у регбі, хокей, лакрос чи інші командні види спорту - їх часто запрошують до університетських або міських гуртків та клубів.

 

Студентські гуртки та об’єднання при школі зазвичай утворюються з ініціативи самих учнів. Це може бути книжковий клуб, правознавчий гурток, благодійна організація тощо. Щороку виникають нові клуби, тому перелічити всі неможливо. Якщо говорити про регулярні зібрання - такі проводить Студентська рада, де на зустрічі з викладачами чи адміністрацією школи приймаються рішення, важливі для розвитку та змін у школі. До того ж, при школі працює Activities Manager, який  у співпраці з особистим тьютором та студентськими службами може порадити, чим зайнятися в позаурочний час. Учні, які соромляться чи мають проблеми з самооцінкою зазвичай заохочуються до групових занять, щоб зростати і набувати впевненості у собі.

 

Розташування:

Оксфорд - це місто, засноване близько тисячоліття тому, що розташоване за 90 км на північний захід від Лондона. Тут проживає понад 160 тисяч жителів. Інфраструктура в місті чудово розвинена, тому учням досить зручно користуватися автобусним сполученням. Це молодіжне космополітичне містечко, де кожен знайде собі заняття до душі. Старовинні вулички міста з’єднують середньовічні архітектурні ансамблі красивих коледжів, соборів, музеїв, бібліотек та інших історичних будівель. Між ними вплітаються сучасні кав’ярні, ресторанчики, паби, магазини, театри та клуби. Для любителів природи - тут досить велика кількість зелених зон: річкова набережна, найстаріший англійський ботанічний сад, університетські парки і сади при коледжах.

 

 

  Коледж розташувався в ряду з прекрасними будиночками у вікторіанському стилі всього за кілька кварталів від Oxford High Street. Головна будівля коледжу знаходиться на вулиці King Edward Street, а ще 3 кампуси - у пішій доступності, у межах території університету. При коледжі діє власна бібліотека, де є усі необхідні для навчання матеріали, а також екзаменаційні роботи попередніх учнів з коментарями екзаменаторів.

   

   

  Центр Оксфорда - досить компактний для того, щоб обійти його пішки, але автобусна зупинка та залізнична станція знаходяться зовсім неподалік від школи. Студенти, які навчаються тут,  можуть насолоджуватися книгарнями, галереями та музеями світового класу, відпочивати на березі річки чи завітати на різні культурні заходи, які так часто відбуваються в місті. Саме тому академічне життя коледжу часто доповнене безліччю позакласних культурних, спортивних чи музичних активностей.

   

Проживання:

Учні повинні проживати у середовищі, яке стимулюватиме їх до навчання. Коледж пропонує на вибір 3 опції проживання. Одна з них - пансіонат для учнів 15-18 років у двох локаціях - St. Ebbes і Pensons Gardens. Обидві резиденції забезпечують учням цілодобову безпеку, підтримку працівників та щоденні сніданок та вечерю. Друга опція - це незалежне житло для студентів віком від 18 років, доступне в Between Towns Court. Третя опція - проживання в сім’ї. Деякі студенти готові до самостійного життя, деякі шукають житло, що схоже на університетське; інші віддають перевагу сімейному середовищу. Важливо, щоб усі почували себе комфортно, тому коледж задовольняє майже всі побажання стосовно житла. 

 

Резиденція St Ebbe’s

 

St. Ebbe’s був збудований спеціально для поселення у ньому учнів Oxford Sixth Form College. Тут знаходяться  50 спальних кімнат з усіма вигодами (душ і туалет у кімнаті).  У кожній кімнаті є одномісне ліжко, стіл, стільчик, шафа і тумбочка біля ліжка. Хлопці та дівчата проживають окремо, але спільні кімнати для відпочинку та кухні діють для всіх. Тут є також кімната для прання. Учням цієї резиденції забезпечені щоденні сніданки та вечері. Щоб дістатися від резиденції до коледжу  - учням знадобиться всього 4-7 хвилин ходьби. 

 

Резиденція Pensons Gardens

 

Pensons Gardens також будувався як житло для студентів,  але тут знаходиться лише 20 кімнат з усіма вигодами. Ще одна відмінність від St Ebbe’s - розташування за 12-15 хвилин ходьби від коледжу. 

 

Кожна резиденція оснащена спеціальною пропускною системою ‘Salto’, яка обмежує вхід стороннім людям, але дозволяє усім студентам користуватися своєю кімнатою та спільними просторами.У кімнатах для спільного часопроведення є усе, щоб гарно відпочити - кілька диванів, стіл та стільці, телебачення з Netflix, кілька настільних ігор, пазлів та розмальовок.

 

У резиденціях прибирають щодня, а у приватних кімнатах - раз на 2 тижні. Щотижня учням видають чисті рушники та постільну білизну. 

 

Безпека у резиденціях - це пріоритет коледжу, тому тут на кожному поверсі всередині і зовні працюють камери,  а пильні, спеціально навчені, працівники знайомляться з учнями досить швидко, тому здатні забезпечити комфорт та підтримку усім, кому це потрібно. Працівники резиденції щодня звітують коледжу про все, що відбувається у резиденції: хто залишив резиденцію без сніданку, хто почувається зле, хто запізнився повернутися  з прогулянки вчасно. Усім  забезпечується цілодобова підтримка та безпека.

 

Незалежна резиденція (для студентів 18+)

 

Для студентів, яким виповнилося 18-19 років пропонується більш самостійне житло. Between Towns Court - резиденція, яка не належить коледжу, тому у ньому немає цілодобових працівників коледжу, як в описаних вище резиденціях, і плата за проживання буде здійснюватися напряму в резиденцію, а не через коледж. Ще одна особливість полягає у тому, що ця резиденція знаходиться за 15 хвилин їзди від коледжу на автобусі. У кімнаті для студентів є ліжко, душ, шафа, комфортне робоче місце. У резиденції також є пральна кімната, сховище для велосипедів, повністю оснащена кухня спільного користування та майданчики для спільного часопроведення надворі.   

 

Приймальні сім’ї (для учнів 16+)

 

Ще одна опція для студентів - проживати з приймальною сім’єю, яку ретельно підбирає коледж. У такому випадку учень має власну кімнату і щодня отримує сніданок та вечерю. У деяких сім’ях дозволяється ще й користуватися спільною кухнею, щоб мати змогу приготувати власний перекус. Кількість приймальних сімей в Оксфорді досить обмежена, тому якщо цей варіант для вас - вам варто якомога швидше сконтактувати з коледжем для з’ясування всіх деталей. 

 

Більшість приймальних сімей працюють з коледжем вже кілька років підряд. Якщо з’являються нові претенденти на позицію приймальної сім’ї - працівники коледжу і поліція їх уважно перевіряють перед тим, як рекомендувати учням.  Зазвичай, таке житло знаходиться у межах 20-хвилинної автобусної поїздки від коледжу.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.