Queen Ethelburga's Collegiate

Кредо учнів школи Queen Ethelburga’s - ‘Бути найкращою версією себе з талантами, які маю”, а завдання школи  - запропонувати учням широкий спектр можливостей, які допоможуть їм просунутись у їхніх інтересах та захопленнях. Queen Ethelburga’s - освітній заклад, який має репутацію та можливості великої школи, але водночас зберігає атмосферу сімейності в колективі. 

 

 • Торп Андервуд, Йорк, графство Північний Йоркшир, Велика Британія

 • Заснована у 1912 році

Цікаві факти:

 • У 2019 році матеріальне забезпечення молодшої школи було визнано “Першокласним” (згідно з Independent Schools Inspectorate)

 • З особливих умов - на території школи є професійний театр, басейн, поле для гольфу, зони кадетської підготовки, власний розважальний центр, а за 20 хвилин їзди - конюшня та майданчики для верхової їзди.

 • У школі доступні понад 100 активностей, з-поміж яких учні можуть обрати свою позакласну діяльність

 • В останніх звітах ISI всі 4 ланки школи Queen Ethelburga's були визнані “Відмінними” завдяки академічним досягненням та особистісному розвитку учнів

 • За останні 3 роки 82% учнів A level здобули оцінки A*/A, навчаючись у старшій школі College та Faculty

 • 84% BTEC учнів отримали бали A*/D за останні 3 роки

 

   

Опис школи:

Школа Queen Ethelburga’s займає територію 89 гектарів, розташовуючись у Північному Йоркширі. Школа виникла ще у 1912 році у Херогейті. У 1991 році заклад переїхав на свою сьогоднішню локацію, забравши з собою свої традиції, які особливо полюбляють сучасні учні: виготовлення шкільного привида, святкування дня народження королеви Етельбурги, участь у шкільному конкурсі, різдвяні співи біля велетенської ялинки перед святковою вечерею. 

 

Школа була названа на честь королеви Етельбурги - кентської принцеси, яка принесла християнство у Нортумбрію. Будівлі школи теж названі іменами, що пов’язані з життям королеви. 

 

Queen Ethelburga’s Collegiate об'єднав у своїх стінах 4 школи: Chapter House (підготовча та початкова школа для дітей з 3 місяців до 11-12 років), King's Magna (середня школа для підлітків - 6-9 клас), The Faculty та The College (старші школи для дітей 10-13 класу).

 

Підготовча та початкова школа Chapter House

 

Chapter House поділяється на кілька підрозділів: дитсадок (для дітей від 3 місяців до 3 років), дошкільна підготовка та нульовка (4-5 років), початкова школа для молодших (1 і 2 клас), початкова школа для старших (3-4 клас). Протягом цього періоду діти вибудовують міцні стосунки з однолітками та викладачами, перебуваючи у сімейній атмосфері завдяки компактності школи. Тут поважають і підтримують унікальність та інтереси кожної дитини, а також розуміють важливість ігор та соціальної взаємодії у розвитку й подальших академічних успіхах учня. 

 

Середня школа King's Magna

 

У King's Magna учнів 6-9 класів заохочують до соціальної та академічної незалежності, адже цих навичків вимагатимуть у старшій школі. King's Magna слідкує за тим, щоб класи були невеликого розміру, адже так важливо, щоб кожна дитина отримувала максимальну увагу вчителя у розвитку власних здібностей. 

 

У 6 класі учні ще не мають профільних предметів, але у 7 класі усі предмети викладаються справжніми професіоналами, щоб зацікавити якомога більше учнів у своїх спеціалізаціях. У 8 і 9 класі кожен учень вже може трішки персоналізувати програму, щоб перехід у старшу школу відбувався плавно. 

 

Академічна програма середньої школи доповнюється активностями, спрямованими на розвиток креативності, лідерства, здоров’я та розуміння культурного різноманіття. Зокрема, учні можуть стати учасниками шкільної ради, ради з питань житла чи харчування або ж виконувати ролі амбасадорів, старост та старших товаришів по навчанню.

 

  Старша школа The Faculty

   

  Учні 10-13 класів, які перейшли на The Faculty, мають змогу підлаштувати розклад під власні академічні уподобання обравши творчі, технічні, економічні чи природничі дисципліни, або їх поєднання. Тут доступні програми GCSE, A level, а також спектр курсів BTEC. Під час навчання учні мають постійну підтримку від тьюторів, очільників курсу та менторів у навчанні. Крім академічної підготовки, мета старшої школи - виховати в учнів відповідальність, стресостійкість та вміння досягати найвищих результатів. Після The Faculty випускники можуть вступати у рейтингові інституції вищої освіти (London University, Warwick, Exeter, Durham) в Британії чи в інші країни або йти на стажування, яке пропонує кар’єрний відділ при школі. 

   

  Позакласні активності у старшій школі охоплюють General Studies у 12 класі або ж факультативний Extended Project Qualification, різноманітні резидентські подорожі, менторство, можливість бути старостою або участь у благодійності чи шкільних радах, що дозволяє відточити свої лідерські та командні навички.   

   

   

  Старша школа The College 


  Учні 10-13 класів, які мають неабияку внутрішню мотивацію і проактивний підхід до навчання обирають для закінчення середньої освіти The College. Учні цієї ланки з легкістю долають традиційні програми GCSE чи A Level, досягаючи найвищих результатів з усіх предметів, які вивчають, а тому вступають до найпрестижніших закладів вищої освіти - Oxford, Cambridge, Imperial College London та інші університети Russell Group. Для цих учнів є безліч можливостей поглибленого вивчення предметів, які їх цікавлять, (серед них, зокрема, медицина та право), а також шанс набути та натренувати дослідницькі вміння завдяки Extended Project Qualification, що безумовно цінується університетами. Як і в The Faculty, тут доступно безліч позакласних активностей та ініціатив для демонстрації творчих, лідерських та командних навичок.

   

Розташування:

 

  Школа знаходиться у спокійному малесенькому поселенні Торп Андервуд. У давнину тут проходив шлях монахів до одного з найбільших цистерціанських монастирів в Англії Fountains Abbey, а місцевий рибний став - годував пілігримів. А ще це місце відоме тим, що тут жила Анна Бронте - відома британська письменниця. 

   

  У центрі шкільного кампуса розташований Thorpe Underwood Hall - садиба, спроектована відомим йоркським архітектором Вальтером Генрі Бірлі у модерному Єлизаветинському стилі. Школу оточують мальовничі пейзажі, тому на території школи часто можна зустріти диких тварин - кроликів, лисиць, оленів, великих птахів. Неподалік досі знаходиться старовинний ставок. Про навколишні території, зелені майданчики, ігрові зони та сади турбуються садівники школи.

   

  Торп Андервуд - це спокійна сільська місцевість, але всього за 8 км звідси проходить одна з головних транспортних артерій країни, яка з’єднує Лондон та Единбург.  Всього за 25 хвилин їзди звідси можна потрапити в Йорк (місто з середньовічною архітектурою) або Харрогейт (відомий спа-курорт), а за 40 хв - Лідс (одне з найбільших міст країни).

   

Проживання:

Queen Ethelburga’s пропонує житло у своїх резиденціях учням 3 по 13 класи. Учні віком від 6 до 16 років проживають окремо від найстарших учнів. У школі можна жити протягом тижня, а на вихідні їхати додому, або ж залишатися тут на весь семестр.

 

Школа відома своїми сучасними умовами - тут створене комфортне і безпечне середовище, яке сприяє розвитку і академічній продуктивності учнів. 

 

Усі кімнати  - досить просторі і кондиціоновані, тому навчатися тут досить комфортно. У кожній кімнаті на 2-3 людини є шафи, столи для навчання, душ та туалет. В учнів старшої школи є ще й умови для готування їжі (мікрохвильовка, холодильник, посудомийка тощо), щоб вони могли краще відчути свою дорослість та незалежність. Окремі кімнати виділені під пральні машини, кухню, їдальню та різні ігри, типу настільного тенісу чи плейстейшн.

 

У кожного учня також є доступ до спільних великих кімнат і дворових майданчиків, які обладнані для цікавого часопроведення з друзями, оскільки навички соціалізації є не менш важливими, ніж власне академічні. 

 

Учнів активно заохочують вести здоровий спосіб життя. Тому у їдальнях пропонується збалансована та поживна їжа, а спортивні майданчики та зали на території школи  з досвідченими тренерами завжди чекають юних спортсменів. 

 

У резиденції учні завжди можуть звернутися по допомогу з будь-яких питань до працівників, ментора, старшого товариша або тьютора (стосовно питань по навчанню).

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.