Reddam House Berkshire

Reddam House Berkshire незалежна, приватна британська школа-пансіон, яка розташована у місті Вокінгем, графство Беркшир. Навчальний заклад входить до складу Асоціації Шкіл-пансіонів.

 

  • м. Вокінгем, Велика Британія

  • Заснований у 1827 році

 

Цікаві факти:

  • Навчальний заклад регулярно проходить перевірку комісією Independent Schools Inspectorate

  • Reddam House Berkshire входить до складу Асоціації Шкіл-пансіонів (BSA)

 

     

Опис школи:

Британська школа-пансіон Reddam House Berkshire була заснована у 1827 році у місті Вокінгем, графство Беркшир.

Школа має денне навчання та пансіон. Навчання на денній формі можливе з 3 років. Пансіон доступний для міжнародних студентів з 10 років. 

Тут навчається понад 500 студентів, з яких 30% це іноземні студенти. Усі діти знаходяться під наглядом кваліфікованих викладачів.

 

Розташування:

Школа розташована у містечку Вокінгем. графства Беркшир. Від навчального закладу до найближчого міжнародного аеропорту Хітроу можна дістатися за пів години. Відстань від школи до центру Лондона 65 км, це приблизно година їзди.

Сама школа займає територію площею 125 акрів, на якій дуже багато квітів та дерев. На території навчального закладу також є велике озеро.

 

Проживання:

Школа має свої власні резиденції у яких студенти останніх років навчання проживають в окремих кімнатах, інші - в кімнатах на 2-4 особи. 

На території навчального закладу також проживає кваліфікований персонал який, з радістю допоможе студентам. Усі кімнати обладнані всією необхідною технікою, меблями й освітленням. 

У розпорядженні студентів є пральня, спортивний зал, медичний центр, загальна кімната для відпочинку. 

Харчування - повний пансіон.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.