Royal Hospital School

Британська школа-пансіонат, що приймає на навчання британських та міжнародних учнів від 11 років і пропонує високу якість освітніх програм, широкий спектр додаткових занять та унікальну програму вітрильного спорту  з можливістю отримати кваліфікацію RYA.

 

 • Заснована у 1712 році

 • м. Іпсвіч, графство Саффолк, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Школа перебуває під патронатом Королівської сім'ї

 • Одна з двох шкіл Великої Британії, студенти якої мають честь носити форму військово-морського флоту Британії

 • Школа пропонує знижки на навчання в наступних категоріях: Academic, Music, Sports, Sailing, Art, Design, Drama

 • Є членом асоціації директорів вищих шкіл HMC

 • Кількість учнів: понад 700

 

Опис школи:

 

 

Royal Hospital School - незалежний навчальний заклад, що поєднує в собі школу-пансіон та денну школу для дітей 11-18 років і забезпечує високоякісну освіту. Заснована в 1712 році у Гринвічі, школа згодом перебралась у свою сучасну домівку, місто Саффолк (1933 рік). Royal Hospital School була заснована як школа для дітей офіцерів військово-морського флоту і до сьогодні тут шанують традиції Королівського флоту та відзначають важливі події британського мореплавства. Це одна з двох шкіл Великої Британії, студенти якої мають честь носити форму військово-морського флоту.

Школа, побудована на класичних англійських цінностях, не цурається сучасних методів викладання, навчає студентів бути сміливими, ставити високі життєві цілі й сміливо висловлювати власні думки.

 

Велике значення тут приділяють балансу між академічними заняттями та позакласною діяльністю. Школа пропонує широкий спектр навчальних заходів для учнів протягом року, включаючи дебати, публічні виступи, Модель ООН, академічні товариства та Young Enterprise. У кожного учня є можливість долучитися до позакласного життя, кинути виклик собі та однокласникам або спробувати щось нове — саме це допомагає виростити цікавих, всебічно розвинених особистостей, які здатні мислити, аналізувати та приходити до власних висновків.

 

Музика, мистецтво, дизайн та драматургія є важливою частиною основної навчальної програми, а з допомогою спортивних занять учні підтримують фізичну форму й отримують корисні лідерські якості, вміння працювати в команді та розвивають почуття здорової конкуренції. Учні 7 класу проходять програму вітрильного спорту на першому році навчання з можливістю отримати кваліфікацію RYA.

Усі школярі мають можливість долучитися до волонтерської діяльності, розвивати свої лідерські якості у різноманітних організаціях та клубах за інтересами.

 

   

   

   

Розташування:

 

 

  Школа розташована в селі Холбрук, поблизу Іпсвіча, Саффолк, Англія. Кампус школи побудований у стилі королеви Анни та розміщений на площі розміром 200 акрів (0,81 км²) сільської місцевості з краєвидом на річку Стор.

   

  Школа оснащена сучасним обладнанням для навчання, відпочинку і спортивних занять. 200 акрів території містять навчальні класи, 10 резиденцій для проживання студентів школи, медичний центр, стоматологічний кабінет, критий басейн, поля для гольфу і сквошу, тенісні корти, центр мистецтва, бібліотеку, наукові лабораторії та фітнес-центр. Також у школи є власний флот зі шлюпок і човнів.

   

Проживання:

 

 

 

 

 

  Близько 450 учнів проживають у Royal Hospital School постійно, протягом 5-ти або 3-х днів. Школа проводить шестиденний тиждень з уроками в суботу вранці та спортивними заходами у другій половині дня.

  Ввечері в суботу та в неділю проходять різноманітні соціальні та культурні заходи, а також організовують поїздки.

   

  • Blake House (7 клас)

  Будинок спільного проживання для дітей у віці 11-12 років, що забезпечує доброзичливе комфортне навчальне середовище і допомагає юним учням швидко адаптуватись до навчального процесу і життя у школі. Діти проживають у кімнатах з шістьма-вісьмома ліжками й всі вони розташовані на першому поверсі будинку разом із душем, ванною та пральнями. Хлопці проживають в одному крилі, а дівчатка — в іншому. Для учнів пансіону передбачені також просторі загальні приміщення з телевізором, іграми, комп'ютерами та кімнати відпочинку.

   

  • Senior Boarding Houses (8-12 класи)

  На 8-му році навчання учні переїжджають з Blake House і перебираються в одну із резиденцій для хлопчиків (Collingwood, Hawke і St Vincent) та для дівчаток (Anson and Hood), кожна з яких вміщує 60 учнів. Кожен будинок передбачає зони для дозвілля, які містять кімнати для денного відпочинку, настільний теніс та більярд, кухні, телевізійні кімнати та домашню бібліотеку. Учні 8-го та 9-го року навчання здебільшого проживають у чотиримісних кімнатах з ванною і душем поряд, а студенти 10-го, 11-го та 12-го років навчання проживають у двомісних або одномісних кімнатах з окремою ванною.

   

  • Nelson House (13 клас)

  В останній навчальний рік учні перебираються у будинок Нельсона, де їх заохочують бути більш самостійними та готують до життя в університеті. Одне крило будинку передбачене для дівчаток, а друге — для хлопчиків, центральні приміщення розраховані для загального користування: кухні, пральня та навчальні кабінети для учнів денної форми навчання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.