Sherfield School

Незалежна школа-пансіон для учнів від 9-19 років. 

 

  • Шерфілд он Лоддон, Велика Британія

  • Заснована у 2004 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається близько 400 учнів

  • Є частиною Global Education Management Systems

  • Школа постійно оцінюється Independent Schools Inspectorate та отримує високі бали

 

     

Опис школи:

Sherfield School є незалежною школою-пансіоном. Учні можуть отримати освіту починаючи від дитячого садочка до старшої школи. Школа має денне навчання та пансіон. Денне навчання можливе з 3 місяців. Пансіон доступний для міжнародних студентів з 9 років. 

Нещодавно навчальний заклад покращив спортивні майданчики, тенісні корти, театральну студію та лабораторії. У школі є програми для учнів, які планують вступати на театральний, музичний та танцювальний напрями. Також на заняття часто приходять різні видатні спортсмени, бізнесмени та науковці, які розповідають про свій досвід.

 

Розташування:

Школа знаходиться у містечку Шерфілд он Лоддон в графстві Гемпшир у Великій Британії. Місто знаходиться приблизно у 1,5 годинах від Лондона.

Територія школи займає 30 гектарів. Головний кампус Sherfield School знаходиться в історичному маєтку Вікторіанської епохи.

 

Проживання:

Школа має нові резиденції. Учні проживають у двомісних кімнатах.

Як і у багатьох школах-пансіонах хлопчики живуть окремо від дівчаток. Резиденції добре обладнані. В кожному приміщенні є хауз перенти, які слідкують за дисципліною та допомагають дітям.

Харчуються діти тричі на день. В школі дуже пильно слідкують за раціоном та щодня готують свіжі страви.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.