St Edmund's School

St Edmund's School - британська школа-пансіон, розташована у місті Кентербері, графство Кент. Школа має багатий академічний і культурний досвід, який дозволяє учням розвивати свій потенціалу будь-яких сферах.

 

 • м. Кентербері, Велика Британія

 • Заснована у 1749 році

 

Цікаві факти:

 • Школа пропонує своїм учням багато позакласних заходів, екскурсій та експедицій

 • St Edmund's School Canterbury регулярно бере участь у різних благодійних заходах

 • Серед випускників школи такі відомі імена як Орландо Блум, Лоренс Джордж Даррелл, Томас Вебб та багато інших

 • Для учнів, які проживають у резиденціях школи, влаштовуються додаткові заходи під час вихідних та свят

 

   

Опис школи:

 

  St Edmund's School - державний навчальний заклад, який був заснований у 1749 році у місті Кентербері, графство Кент, Велика Британія. Школа має денне навчання та пансіон. навчання на денній формі можливе з 3 років. Пансіон доступний для міжнародних студентів з 11 років. Навчальний заклад має багатий академічний і культурний досвід, який дозволяє учням розвивати свій потенціал у будь-яких сферах. Також на території школи працюють різні секції та клуби за інтересами.

   

Розташування:

St Edmund's School знаходиться на околиці історичного міста Кентербері в графстві Кент. Окрім відомого Кентерберійського собору у місті є багато сучасних театрів, ресторанів, музеїв та галерей. Також місто має дуже гарне автомобільне й залізничне сполучення.

Сама школа знаходиться на території, площею у 25 гектарів, на які розташовано багато ігрових майданчиків, резиденції школи, театр, бібліотека, навчальні корпуси та басейн.

 

   

Проживання:

St Edmund's School має декілька резиденцій на території школи. Хлопчики та дівчатка живуть в різних частинах школи, і у кожній з них є штатний співробітник, який стежить за поведінкою у резиденції. Молодші учні проживають по 3-4 людей у кімнаті, а старші учні проживають самостійно або у кімнатах на двох.

Харчування - повний пансіон.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.