Stephen Perse Foundation

Stephen Perse Foundation - це мережа 5 шкіл у Кембриджі, Медігнлі та Сафрон-Уолдені, де навчаються діти від 1 до 18 років. Освіта у Stephen Perse сьогодні зосереджена на майбутньому, адже школа готує дітей до швидкозмінного глобального цифрового світу. Завдяки тому, що учень сприймається як індивідуальність, - зі своїми надіями, талантами та амбіціями, - школа розкриває справжній потенціал кожного. 

 

 • Кембридж, Велика Британія

 • Заснована у 2007 році 

Цікаві факти:

 • У школі навчається близько 800 учнів: 80 на підготовчому відділені, 140 у Rosedale House і 140 у Sixth Form, а також 450 у старшій школі

 • Школа відома своїми академічними успіхами і має чудову репутацію завдяки прогресивному ставленню до навчання та соціальних навичок, тому була оголошена топовою незалежною школою у Східній Англії у списку “Могутність батьків” згідно з The Sunday Times у 2016 році

 • У 2013 оновлені класні кімнати і бібліотека школи були визнані The Guardian як простори для навчання та викладання, що надихають

 • З 2007 року школа має світове визнання завдяки програмі International Baccalaureate, а у 2010 та 2013 роках Sunday Times назвали Stephen Perse Foundation IB-школою року

 • У 2013 році школа мала найвищі результати успішності своїх студентів програми IB з середнім балом 42.2, у 2019 середній бал складав  40.4 (з максимальних 45)

 • Результати A-level у 2019 році - 64% учнів отримали результат A* або A, 95% - від  A* до C

 •  У школи Stephen Perse Foundation є нагорода від British Council за проекти, які здійснюються у співпраці з іншими міжнародними школами Фінляндії, Японії, Угорщини, Португалії, Італії, Франції, Росії, Іспанії та Німеччини

 • В учнів є можливість взяти участь у міжнародному обміні, що відбувається щорічно

 

   

Опис школи:

Школа була заснована у 1881 році, тому її історія є частиною багатого на освітні події минулого Кембриджу. У 17 столітті Доктор Stephen Perse заповів свої землі під будівництво освітнього закладу. Є згадки, що там діяла граматична вільна школа для хлопчиків. Через 2 століття, завдяки соціальним рухам, що популяризували жіночу освіту, на цих землях було засновано школу для дівчат. Ці два заклади не були між собою пов’язані, хоча й доповнювали один одного. У 2007 році виникла Фундація Stephen Perse, і вже наступного року тут з’явилася школа змішаного типу - і для хлопців, і для дівчат, яка діє до сьогодні.


Наразі Фундація налічує 5 шкіл: підготовча школа для дітей 3-7 років the Stephen Perse Pre-Prep у Медінлі; Dame Bradbury's School для дітей 1-11 років у Саффрон-Уолдені;  Rosedale House для дітей  3–11 років; the Stephen Perse Senior School для дітей 11–16 років; і the Stephen Perse Sixth Form - старша школа-пансіон змішаного типу для учнів 16–18+. 

 

У 2017 році у школі відбувся капітальний ремонт, тому тепер тут діють спортзали закритого типу, ігровий майданчик на даху, 10 класних кімнат та “адаптивні” простори для навчання.  Також тут є їдальня, бібліотека, центр образотворчого мистецтва, медичний ізолятор, гімнастичний зал і ICT кімнати, доступні до/після занять та в обідній час, а ще - ігрові майданчики зі штучним покриттям, природний заповідник і павільйон.

 

У школі прислухаються до думки кожного, для цього тут існує студентський форум - круглий стіл, де по двоє представників з кожного класу можуть висловити думку своїх однокласників. Посередником між учнями та адміністрацією слугує також Президент школи, обранець серед учнів. Окрім цього, позакласна діяльність передбачає, що охочі можуть взяти на себе певні додаткові обов’язки - наприклад, представництво в одному з комітетів, менторство над молодшими студентами, роботу над створенням шкільної книги року тощо. На додачу, щороку у школі відбуваються благодійні акції, де у форматі конкурсу кожен клас збирає кошти на одну з суспільних ініціатив.

 

Щодо предметної складової, тут учні можуть вивчати французьку, іспанську, німецьку, китайську чи російську мови (але з різного віку). На програмі GCSE студенти можуть обрати до 10-11 предметів, серед яких математика, англійська/іспанська/французька мова, англійська література, біологія, хімія, фізика, історія, географія, релігієзнавство, філософія, іноземні мови, творчі предмети та класичні мови. Як додаткові предмети, без екзамену, можна взяти фізкультуру та критичне мислення. У старшій школі доступні і програма IB, і програма A-Level. Ще однією особливістю школи є постійне використання інноваційних технологій в навчанні, що відбивається і у програмі зокрема. 

 

Що стосується спортивних активностей, у молодшій школі діти займаються хокеєм, нетболом, гімнастикою, атлетикою, грають у теніс та рундер. З 9 класу в учнів з’являється ще більший вибір спортивних гуртків - гребля, волейбол, баскетбол, сквош, бадмінтон, крикет, регбі і танці.

 

Творчі особистості теж знайдуть, чим зайнятися, адже при школі діє драматичний гурток, прикладне мистецтво (малювання, графіка, скульптура, дизайн та мода), вокальні студії, хорові співи та гра на будь-яких музичних інструментах.

 

Розташування:

Школа Stephen Perse Foundation діє у трьох локаціях - у Кембриджі, Медігнлі (передмістя Кембриджу) та Саффрон-Уолдені.

 

 

Медігнлі - маленьке село неподалік від західної частини Кембриджа. Населення цього села - близько 210 людей. Цей населений пункт ще відомий завдяки маєтку 16 століття - Madingley Hall, який зараз належить Кембриджському університету.

 

 

Саффрон-Уолден - місто у графстві Есекс, у 30 кілометрах на південь від Кембриджа і за 90 км від Лондона. Населяє місто всього 15 тисяч жителів. Тут збереглися руїни середньовічного замку, Терновий лабіринт, садиба Одлі Ендхаус 17 століття на місці Уолденського аббатства, а також найбільший і найвищий храм в Есексі - церква Святої Діви Марії. 
 

 

   

  Місто Кембридж - старовинний освітній центр Європи, якому вже понад 2000 років. Місто знаходиться на сході Англії, на річці Кам, звідки й походить його назва.  Від Кембриджа до Лондона - всього лише 80 кілометрів, або ж 50 хвилин потягом. Населення складає близько 130 тисяч жителів, вагома частка серед яких - студенти, адже це містечко відоме завдяки одному з найрейтинговіших університетів світу - Кембриджському університету. Ще з середньовіччя Кембридж мав правильне планування і архітектурні ансамблі коледжів, що групуються навколо прямокутних дворів. Окрім дивовижних корпусів університету, у Кембриджі розташувалися й інші величні пам’ятки архітектури: романська кругла церква Святого гроба (побудована у 1101—1130 роках), пізньоготична капела Кінгс-коледжу (1446—1515), класицистична бібліотека Трініті-коледжу (1676—1684) і таке інше. Шкільний кампус знаходиться у самісінькому центрі міста, всього за кілька хвилин ходьби від залізничної станції.

Проживання:

Студентські резиденції були побудовані спеціально для студентів старшої школи. У будиночках живуть і хлопці, і дівчата, проте їхні кімнати знаходяться у різних частинах будинку. Працівники резиденції знаходяться з учнями 24 години на добу, тому цей простір є максимально безпечним для дітей.

 

Усі кімнати  зручно обставлені меблями під потреби учнів. Туалет та ванна є у кімнаті. На поверхах є зони спільного відпочинку - тут можна поспілкуватися з друзями, подивитися телевізор, зробити собі каву чи чай. До того ж, біля кожної резиденції є власний садок, де можна усамітнитися на природі, а зовсім неподалік - великі парки Кембриджа, де можна прогулятися чи позайматися спортом.

 

У кожній резиденції є своя їдальня, де учні снідають і вечеряють, а на вихідні - ще й обідають. Школа пильнує за збалансованістю та поживністю свого меню, тому учні завжди мають достатньо енергії для щоденних академічних, творчих та спортивних успіхів. Окрім того, меню може бути персоналізованим в залежності від харчових уподобань: вегетаріанські опції, халяль, алергічні обмеження тощо.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.