TASIS, The American International School in England

TASIS - американська міжнародна школа, яка розташувалася у Південно-Східній частині Британії. Тут учні отримують освіту та виховання, які роблять їхнє подальше життя комфортним і сповненим сенсу.

 

 • Торп, графство Суррей, Велика Британія

 • Заснована у 1976 році

 

Цікаві факти:

 • TASIS, The American School in England - член Асоціації незалежних шкіл, а отже вона регулярно перевіряється інспекторами ISI і відповідає всім стандартам Департаменту освіти.

 • Школа проінспектована та акредитована New England Association of Schools & Colleges (NEASC) та Council of International Schools (CIS).

 • Співвідношення викладачів та учнів -  1:8.

 • Середній бал IB - 33 (на 2019 рік)

 

   

Опис школи:

TASIS England (офіційна назва - The American International School in England), - це американська міжнародна школа-пансіон, яка була заснована в Англії у 1976 році. Вона знаходиться у власності швейцарської групи американських міжнародних шкіл-пансіонів TASIS. Кампус школи є привабливим місцем для навчання та розвитку. Ігрові поля, театр Флемінга, наукові лабораторії, бібліотеки та навчальні кабінети - усе це у вільному доступі для викладачів та учнів. 

 

Ще одна особливість школи полягає в наявності шкільної форми та правил, яким учні мають слідувати у своєму зовнішньому вигляді. 

 

У TASIS England зрощують, підживлюють та розвивають потенціал кожного учня; тут виховують допитливість, а ще - любов до навчання та відповідальність за власні академічні успіхи. Освітні програми у школі, крім академічного фокуса, спрямовані на формування характеру, відданість спільноті та вмінню бачити в усьому прекрасне.

 

Навчання у TASIS England можна розпочати з 3-5 років, для цього призначена молодша школа (Lower School). Тут зважають не лише на академічний, а й на творчий, моральний і фізичний розвиток кожної дитини. Навчальний план молодших учнів поєднує в собі як традиційні, так і інноваційні елементи, а також доповнюється найрізноманітнішими соціальними та культурними подіями

 

З 5 по 8 клас учні у TASIS England відвідують середню школу (Middle School). У цей період підлітки потребують особливої підтримки у взаємодії як зі своїми однолітками, так і з дорослими, адже починають потроху віддалятися від сім’ї. Вся програма середньої школи в TASIS England розроблена для задоволення цих потреб. У школі активно працюють і над академічним, і над особистісним зростанням учнів середньої школи. Тут створюється середовище комфорту і безпеки, і водночас - середовище викликів та розвитку, що дає нові освітні та соціальні можливості для становлення учнів.

 

Upper School приймає учнів 9-11 класів і, відповідно до місії школи, пропонує для них складну академічну програму з можливостями для мистецького розвитку, фізичного вдосконалення та служіння іншим. Учні старшої школи TASIS захоплені навчанням та пошуками знань. Тут кожен занурюється у широку та вимогливу навчальну програму, яка підходить саме йому: програма Advanced Placement (близько 20 курсів), програма IB та розширена програма вивчення англійської мови як додаткової - English-as-an-Additional Language. 

 

Результати учнів, які проходять програму IB чи AP у старшій школі - стабільно високі, адже учні TASIS мають прекрасну академічну і емоційну підготовку, аби продовжувати навчання в найкращих університетах світу.

 

Навчання учнів школи TASIS виходить далеко за межі класу. Одна з важливих частин освітнього процесу - виховання відчуття дива та інтелектуальної допитливості. Цьому присвячена робота відділу образотворчого та сценічного мистецтва. До того ж, учні активно заохочуються до участі у командних іграх та різних видах спорту: волейбол, футбол, біг, регбі, черлідінг, лакросс, баскетбол, плавання, бейсбол, теніс, гольф, софтбол та інші активності. 

 

Широкий спектр позакласних занять виховує в учнів цінні життєві навички, такі як лідерство, спортивна майстерність та громадська активність, які допоможуть їм у їхньому розвитку протягом академічного шляху і в подальшому житті.  

 

Оскільки у школі TASIS доступне не лише денне навчання, а й пансіон, у вихідні тут пропонується  безліч захопливих заходів та поїздок: подорожі до Брайтона, Віндзора,  Лондона, Единбурга, Мілана, Барселони, крім того -  боулінг, плавання, поїздки в театри, а також можливість організувати власну діяльність.

 

Розташування:

Американська міжнародна школа в Англії - TASIS - розташувалася  в мальовничому населеному пункті Торп, у графстві Суррей, між Ігем, Вірджинія-Вотер і Чертсі, на Південному Сході британського острова. Це всього за 25 миль від центрального Лондона.

 

Селище Торп відоме історикам щонайменше з 1066 р., а як християнське місце для поклоніння - ще  з VII століття. Тут до сьогоднішнього дня збереглося кілька старовинних садиб та будівель з каменю характерного місцевого стилю. Проте, цей населений пункт ніколи не мав особливого адміністративного статусу та великої промисловості. Варто сказати, що значною мірою він і до сьогодні покладається на два основних сусідніх міста. Населення Торпу складає близько 6 000 мешканців. 

 

Ця місцевість повністю оповита природою - на півдні міста протікає річка Борн або Чертсі Борн, а на сході розкинувся один з найбільших тематичних парків розваг, відомий ще як центр водних видів спорту.

 

  Кампус школи займає територію розміром 19 га. Він розділений на північну і південну частини Колдгарборзькою магістраллю. У Північній частині за ошатною шкільною адміністративною будівлею, що збереглась ще з часів 17 століття, сховалися зручні сучасні будинки молодшої та середньої школи. Південна частина шкільного кампуса зосереджена довкола будівлі колишнього жіночого монастиря 19-го століття. Всі будинки довкола побудовані з характерної жовтої цегли, а тому утворюють цілісний архітектурний ансамбль. Тут знаходяться кілька резиденцій, старша школа, їдальня, студентський центр та Thorpe House.

   

Проживання:

Програма проживання у пансіоні TASIS в Англії заохочує і підтримує студентів здобути незалежність, відповідальність, повагу та стійкість шляхом розвитку стосунків зі своїми співмешканцями, що стане їм у пригоді в майбутньому. Нещодавно школа розширила вік учнів, яким дозволено проживати в пансіоні - тепер тут чекають учнів з 13 років.

 

Бордингова програма TASIS зосереджена на ідеї, що молоді люди всіх національностей та походження можуть жити, працювати, вчитися та зростати разом, у спільному середовищі, але при цьому не втрачаючи особистої відповідальності та зрілості. Учні TASIS вчаться цінувати відмінності інших людей і взаємодіяти з ними в найрізноманітніших ситуаціях. 

 

У пансіоні проживають носії 30 різних національностей (188 студентів). Тут виникає унікальне середовище для навчання та зростання. Учні TASIS вчаться робити правильний вибір у своєму повсякденному житті та знаходити свої власні пристрасті та цілі - і все це в умовах налагодження дружніх стосунків на все життя зі студентами з усього світу.

 

У школі нових учнів розподіляють по кімнатах на основі власного досвіду, виходячи з  їхніх навчальних інтересів. Зазвичай, учні залишаються в тій самій кімнаті протягом всього року, а наступного - можуть обрати  собі співмешканця та гуртожиток самостійно. В кімнаті, як правило, проживає двоє студентів, а в деяких кімнатах - троє.

 

Школа також забезпечує своїх учнів харчуванням. Сніданок, обід і вечеря подаються в їдальні. Щоранку в будній день пропонується гарячий сніданок, а також різноманітний вибір злаків, фруктів та тостів. На обід і вечерю також подають гарячі та холодні страви, вегетаріанські порції та великий вибір салатів. Десерти та свіжі фрукти доступні щодня. Тут слідкують за дотриманням асортименту страв західної, азійської та європейської кухні. Крім того, у школі працює кафе Royals’, де пропонують гарячі та холодні напої та закуски.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.