Wrekin College

Wrekin College - незалежна британська школа-пансіон, яка пропонує справді персоналізований досвід навчання, забезпечуючи своїх учнів підтримкою, рекомендаціями та інструментами для подолання життєвих викликів.  

 

 • Веллінгтон, графство Шропшир, Велика Британія

 • Заснований у 1880

 

Цікаві факти:

 

  • Wrekin College належить до асоціації незалежних британських шкіл  Allied Schools, а також є членом конференції Headmasters' and Headmistresses' Conference.

  • Кількість іноземних студентів складає 10-15%

   

Опис школи:

Wrekin College - це незалежна школа-пансіон змішаного типу (для хлопців та дівчат), яка знаходиться у Веллінгтоні, графство Шропшир, Англія. Її заснував Сер Джон Бейлі ще наприкінці 19 століття з думкою про те, що ця школа точно відрізнятиметься від інших. Зокрема, він бажав відійти від однотипного виховання, а натомість пропонував забезпечувати індивідуальну увагу кожній дитині. З того часу це побажання стало частиною шкільної філософії, про що заявляють навіть незалежні інспектори у своїх звітах: “Тут ставляться до дітей як до індивідуальностей”. Wrekin College був однією з перших шкіл, яка стала приймати разом з хлопцями ще й дівчат (з 1975 року). 

 

Зараз у школі навчається близько 500 учнів та учениць. До того ж, школа об’єдналася з  Old Hall School й утворила Wrekin Old Hall Trust, що дозволяє адміністрації шкіл тісно та плідно співпрацювати. Іноземних студентів приймають у віці з 11 до 18 років. 

 

Wrekin College має 3-ступінчасту освітню структуру, пропонуючи навчання на рівні  First і Second Form (7-8-ий рік навчання у школі); на рівні Third, Fourth і Fifth Form (9-11-ий рік навчання у школі), та на рівні Sixth Form (12-13-ий рік навчання). Тож коледж вміщує у собі 3 різні школи, кожна з яких має свою спільноту, де учні знаходять зручну для себе позицію та місце у ній. Тут учні завжди мають право голосу завдяки активній діяльності Шкільної ради.

 

Рівень Sixth Form - це одна з найважливіших та найбільш відокремлених частин школи. В академічному аспекті - впродовж останніх двох років учні мають змогу обирати для вивчення предмети, які їм подобаються або легко даються, а також такі, які стануть їм у пригоді при вступі в університет й виборі професії. Учні Wrekin Sixth Form мають досить велику автономію у виборі способів навчання та самореалізації в спільноті. До того ж, у 2018 році при школі було відкрито Центр для учнів Sixth Formers, де кожен має достатньо простору для соціалізації, навчання та розвитку. Сюди учні можуть “втекти” протягом важкого дня у школі, а також прийти на одну зі шкільних подій після занять. Для навчання також учні обирають ще й бібліотеку. Протягом навчання у старших класах учні також мають унікальну можливість спробувати себе в роботі (з частковою зайнятістю), або ж розширити власний світогляд, поїхавши за обміном в одну з південноафриканських чи австралійських шкіл. 

 

У старшій школі учні можуть вивчати програму A level та/або курси BTEC. Школа намагається надати своїм старшокласникам якомога більший вибір предметів, але водночас слідкує за кількістю дітей у класі. У невеликих класах зв’язок між учнями та вчителями стає продуктивнішим, а це, своєю чергою, дозволяє учням стрімко зростати в академічному та соціальному плані. На додачу, з кожним учнем двічі на тиждень працює тьютор, аби обговорювати академічний прогрес кожного, а також допомогти учням у дотриманні балансу навчання та позакласного життя.

 

Варто сказати, що школа має досить високі очікування стосовно академічного успіху своїх учнів, тому намагається надати їм, в першу чергу,  мотивацію та інтерес до навчання, досліджень і пізнання, а не готові знання для зазубрювання.

 

Wrekin постійно підтримує зв’язок з батьками своїх учнів, повідомляючи про успіхи чи про труднощі кожного як в офіційних звітах, так і в більш дружній формі - неофіційних переписках та спілкуванні. Причому, це стосується як академічних досягнень, так і позакласного життя. Турбота про учнів відбувається завдяки зручній будинковій системі - учні живуть і навчаються у різних будинках, дотримуються певних традицій і належать до певних спільнот. Будинками керують спеціально-навчені працівники, які досить добре пізнають учнів у своїх спільнотах. Вони, зокрема, теж відкриті до спілкування з батьками за необхідності.

 

Ще одна цікава особливість навчання у  Wrekin College полягає у вихованні в учнів життєво-важливих навичок, що пов’язані з умінням вчитися, підтримувати своє емоційне благополуччя та вступом у подальше самостійне, студентське життя. До прикладу, з учнями працюють психологи, навчаючи їх стратегіям подолання найрізноманітніших психологічних труднощів у житті. Крім того, учнів активно готують до самостійного життя, навчаючи правильно розподіляти бюджет та готувати їсти для себе за вигідною ціною.

 

Крім академічного навчання та розвитку самостійності, учні відвідують цікаві для себе позакласні гуртки - англійську мову, заняття з тріатлону, фехтування, крикет, плавання, біг, бадмінтон, сквош, гімнастику, хокей на траві чи інші спортивні активності. Для творчих дітей теж знаходяться позакласні заняття в музичній школі чи школі образотворчого мистецтва. 

 

Випускники школи вступають у наступні виші: The University of Edinburgh, University of Bristol, University of Warwick, SOAS University of London, IE Business School Madrid, UCL, University of Sydney, University of Cambridge, University of Arts London та інші.

 

Розташування:

Веллінгтон - це невелике містечко (26 000 жителів) у нещодавно створеному адміністративному районі Телфорда та Рекіна, що у графстві Шропшир. Він знаходиться на Заході Англії, а отже майже в центрі Британії.

 

Це місто відоме перед усім ще з вікторіанських часів своєю ринковою площею, а крім того, неподалік від нього пролягає туристична стежка до Шропширського пагорба, яка має статус  Area of Outstanding Natural Beauty (AONB), тож тут проходять та проїжджають велосипедами тисячі мандрівників. Велетенський ринок зі свіжими продуктами функціонує тут і досі, періодично доповнюючись ярмарками від місцевих фермерів. Неподалік від центру міста зберігся також вікторіанський маєток, який по-своєму цікаво досліджувати. 

 

У місті є футбольний стадіон, клуб крикету, гольф-клуб, театр, концерт-хол та інші локації для урізноманітнення тихого, спокійного життя. 

 

 

Протягом літа тут відбувається близько 40 різноманітних подій та заходів, що черпають натхнення ще з давньої історії - фестивалі, карнавали, живі концерти, мистецькі фестивалі та виставки, літературні вечори й таке інше.

 

Місто Веллінгтон має значно краще сполучення з великими містами, ніж інші містечка та селища в околицях. Усе завдяки чудовим дорожнім розв’язкам, автостанціям та залізниці.

 

  Wrekin College ще називають “школою у саду”/ “школою посеред саду” завдяки її вдалому розташуванню у Веллінгтоні.   

   

   

  Велика територія коледжу вміщує у собі чудові умови для навчання та занять спортом:

  6 полів та майданчиків, басейн, 5 кортів, 2 спортзали з можливістю грати у них бадмінтон, футбол, нетбол та крикет, а також повністю оснащений фітнес-центр. 

   

  Крім того, школа розпорошена по всій території у різних будівлях, кожна з яких має свій характер,  історію та призначення. Ці будівлі стають справжнім домом для учнів - як денних, так і тих, хто живе у шкільних резиденціях.

   

  Будинок для наймолодших має назву Ланкастер. Він поділений на дівчачу та хлопчачу зони, кожною з яких завідують та опікуються окремі наглядачі. Цей будинок має досить важливе значення, адже допомагає молодшим учням почуватися захищеними і водночас плавно призвичаюватися до дорослішого життя. 

   

  На рівні Third Form учні переходять до двох будинків для дівчат  (Roslyn і Clarkson) та до трьох будинків для хлопців (York, Tudor і Bayley). Ними опікуються ціла команда наглядачів, тюторів та матрон. Варто зауважити, що учні денного формату теж заохочуються до проведення часу в пансіоні і залучення до активної позакласної діяльності.

   

Проживання:

Незважаючи на те, що Wrekin College є переважно денною школою, він все ж турботливо зберігає цінності традиційної школи-пансіону, і цей дух пронизує всю діяльність школи. Пансіон дозволяє учням насолоджуватися незалежністю та духом спільноти, який з’являється завдяки життю з однолітками. Це не лише цікавий, а й також пізнавальний досвід, що допомагає розвинути самодисципліну, впевненість у собі та здатність підтримувати стосунки з іншими. 

 

Будинок-резиденція знаходиться на території кампусу, але дещо відсторонено від інших будівель, щоб підтримати відчуття незалежності та самостійності учнів. У резиденції все влаштовано так, аби розпочати поступове занурення учнів у студентське життя та співмешкання з однолітками. Тут учні живуть групами однієї статі (до 6 осіб в одній групі). Вони разом готують, прибирають, навчаються та відпочивають, але перший семестр новачків до цього лише призвичаюють, у тому числі з допомогою спеціальної програми по здобуттю навичок самостійності.

 

Такий формат співмешкання був обраний школою для того, аби якісно підготувати учнів до університетського життя.

 

Резиденції школи - досить просторі та сучасні, вони містять кімнати для груп,  а також двомісні та одномісні кімнати для старшокласників. Зазвичай, ванні кімнати, кухні, кімнати для відпочинку та розваг є спільними для всіх. 

 

У коледжі  Wrekin учням надається досить якісне харчування. За приготування їжі для учнів відповідає відома кейтерингова компанія Holroyd Howe. Їхні меню створені таким чином, аби збалансовано задовольнити не лише смакові вподобання, а й енергетичні потреби молодих організмів. Тут полюбляють оновлювати меню відповідно до сезону, а також експериментувати з традиційними чи міжнародними стравами, роблячи їх здоровими та ситними. Звісно, кухарі ретельно слідкують за дотриманням дієтичних потреб учнів, якщо такі є.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.