"Newcastle University - вступ, навчання, перспективи" - вебінар за участю Ендрю Флемінга

Newcastle University — провідний університет Британії, який займає 134 місце у світі. 14 грудня запрошуємо Вас на вебінар про освіту в Англії за участю Newcastle University та Ендрю Флемінга, менеджера із зарахування міжнародних студентів у Newcastle University. Приєднуйтеся та дізнайтеся усе, що вас цікавить про місто та університет, а також про систему освіту та перспективи, які відкриваються перед випускниками рейтингового британського університету.

14 Грудня

Час

:

14/12/2021 17:00 - 14/12/2021 18:00

Розташування

:

онлайн

Newcastle University — провідний університет Британії, який займає 134 місце у світі (згідно з QS Worl University Ranking 2022) та ставить перед собою цілі розвивати знання, надавати творчі рішення та розв'язувати глобальні проблеми. Кампус Ньюкаслського університету розташований у центрі міста Ньюкасл-апон-Тайн, яке було визнано 6-м найкращим студентським містом у Великій Британії та серед 10 найдоступніших студентських міст у Британії (QS 2022).

 

Newcastle University - лідер дослідницької  діяльності у сфері машинобудування, ресурсів та енергетики, медицини та охорони здоров'я, де навчаються студенти з понад ста країн світу.

Університет, який не лише займає найвищі позиції в рейтингах, але й дає для студентів широкі можливості для проведення досліджень та  успішного працевлаштування.

А також виш входить в групу елітних британських дослідницьких університетів  "Russell Group".

 

Ендрю Флемінг, менеджер із зарахування міжнародних студентів у Newcastle University, приєднається до нас, щоб розповісти Вам все про місто та університет, а також він буде готовий відповісти на будь-які запитання, які у Вас можуть виникнути.

 

Вебінар буде проходити 14 грудня о 17:00. 

 

Важливо! Вебінар буде проходити англійською мовою. 

Попередня реєстрація обов'язкова. 

 

У випадку запитань, телефонуйте: +38066 488 9049 (Київ), +38067 115 12 12 (Львів).

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.