10 порад зі створення успішного готельно-ресторанного бізнесу: відкрита лекція від представника B.H.M.S. у Львові

31 січня у Львові для батьків старшокласників та для студентів відбудеться презентація "10 порад зі створення успішного готельно-ресторанного бізнесу". Захід присвячений трендовим і перспективним професіям, які українські студенти можуть отримати в кращих швейцарських ВУЗах.

31 Січня

Час

:

31/01/2020 17:00 - 31/01/2020 19:00

Розташування

:

м. Львів, конференц-зал готелю Асторія (вул. Городоцька 15)

Найсмачніший шоколад, найдорожчі годинники й досконалість у сфері гостинності, Швейцарія - країна, яка закохує з першого погляду.

Для студентів, які прагнуть увійти в історію готельної індустрії, ми запросили представника 
Business and Hotel Management School, швейцарського університету готельно-ресторанного бізнесу, менеджменту та кулінарії.

Гість заходу, Магді Атталла, професор і регіональний директор з маркетингу в B.H.M.S., допоможе кожному охочому студенту обрати відповідну навчальну програму і підготувати необхідні документи. Професор Атталла проведе
відкриту лекцію для майбутніх абітурієнтів на тему: "10 порад зі створення успішного готельно-ресторанного бізнесу". Захід проходитиме 31 січня в конференц-залі готелю Асторія (м. Львів, вул. Городоцька 15) з 17:00 до 1900. 

Ви можете стати спеціалістом у відповідних сферах:

  • - Готельно-ресторанний менеджмент
  • - Бізнес-менеджмент
  • - Кулінарне мистецтво

 

Люцерн - не лише одне з найкрасивіших міст Швейцарії та Європи, але й важливий культурний, туристичний та бізнес-центр з прекрасною інфраструктурою й екологічно чистим середовищем.

 

В чому секрет успіху студентів Business and Hotel Management School?

  • - регулярні оплачувані стажування
  • - сучасний підхід до мінливого ринку праці
  • - велика увага до розвитку лідерських та управлінських якостей
  • - відмінна локація
  • - допомога у працевлаштуванні
  • - можливість побудувати міжнародну кар'єру

 

Досі вагаєтесь? Завітайте 31 січня в конференц-зал готелю Асторія (м. Львів, вул. Городоцька 15) о 17:00 та дізнайтеся всі деталі у представника особисто.

🇺🇦Львів:

📞+38 098 112 15 15

📞+38 050 691 48 08

📞+38 093 115 12 12

📩[email protected]

🚘79014, вул. Пекарська, 30

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.