Бізнес-освіта в Лондоні. Вебінар за участю представника London South Bank University

Ви відчуваєте свою схильність до бізнес-спеціальностей? На вебінарі ми окреслимо для вас один з найкращих шляхів професійного становлення! Представник London South Bank University готовий поділитися усіма подробицями життя та навчання у місті, де збираються лише амбітні, допитливі й кмітливі студенти.

18 Лютого

Час

:

18/02/2021 17:00 - 18/02/2021 18:00

Розташування

:

Онлайн

Велика Британія - країна, відома на весь світ своєю академічною якістю! Диплом британського вишу - ваш гарант успішної самореалізації та вдалої працевлаштованості у будь-якому куточку планети.

 

Лондон - найбільший фінансовий та комерційний центр Європи! Навчання в одному з найвпливовіших міст світу - це щоденні виклики, а отже й зростання! Лондон дарує безмежжя можливостей: корисні знайомства, креативні середовища, сміливі ідеї - тут кожен ваш день буде не схожим на інший!

 

London South Bank University - університет, який готує до реальних викликів життя! LSBU знаходиться в самому центрі Лондона і має безліч зв’язків з бізнесом та фінансовим світом. Якісне викладання, найсучасніші умови навчання, спільнота, що надихає на розвиток - те, чим щодня насолоджуються студенти LSBU.

 

Розпочніть свій академічний шлях в бізнесі з вебінару! 

 

Дізнайтеся більше про власне майбутнє:

 

  • - Життя та навчання в Лондоні - що цікавіше юним бізнесменам, екскурсії у Лондонську національну галерею чи на Лондонську фондову біржу?
  • - Вступні вимоги - що і наскільки глибоко варто вивчати абітурієнтам у школі, щоб мати змогу вступити в престижні британські виші на бізнес-програми?
  • - Скільки коштує освіта в Лондоні?
  • - Візовий процес - як правильно зібрати усі документи на візу, аби гарантовано потрапити в нове життя?
  • - Ваші питання - найактуальніша та найцінніша персоналізована інформація 

 

Долучайтеся до трансляції 18 лютого, о 17:00!

 

Попередня реєстрація - обов’язкова!

Вебінар проводитиметься англійською мовою. 

 

Маєте питання? Зв’яжіться з нами за номерами: 098 112 15 15 / 066 488 90 49

 

Сьогодні ваша подушка безпеки - це інформація! Чим ретельніша ваша підготовка до вступу в нове життя - тим більш комфортне майбутнє вас очікує! Долучайтеся до вебінару, якісне наповнення - гарантуємо!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.