День ірландської освіти!

Ірландія - один з найкрасивіших островів у світі. І знаходиться він у Європі. Країна з давньою історією та багатими традиціями та єдина англомовна країна у Європейському Союзі. А ще Ірландія має виняткову репутацію у сфері освіти. Школи та університети є глобально пов’язаними, а випускники ірландських навчальних закладів мають доступ до різних кар'єрних можливостей у всьому світі.

19 Листопада

Час

:

19/11/2020 16:00 - 19/11/2020 19:00

Розташування

:

Офіси агентства Student Study: - м.Київ, Глибочицька 40-У, 5-ий поверх; - м.Львів, Пекарська, 30

Ірландія - країна, де хочеться жити та навчатися!

 

Тут старовинні кам’янисті будівлі і досі зберігають у своїх стінах дух вікової історії. 

Колись тут народилися талановиті письменники, які стали відомими на весь світ - Джонатан Свіфт, Джеймс Джойс, Оскар Уайльд, Семюел Бекет, Шеймас Гіні. 

 

Сьогодні,  завдяки такому культурному спадку, якісне викладання гуманітарних спеціальностей дозволяє деяким університетам потрапити у світові предметні рейтинги.

 

Тут серед стародавніх будинків виростають острівці найновітніших архітектурних форм, внутрішнє наповнення яких сприяє створенню інноваційних технологій та відкриттів. Не дарма міжнародні компанії Google, Facebook, Apple, Pfizer, GSK та IBM мають головні європейські офіси саме в Ірландії! І саме тут здібні студенти та випускники розпочинають свій кар’єрний шлях. 

 

Так, ірландська освіта цілком задовольняє потреби міжнародних роботодавців, адже ірландські заклади освіти входять у ТОП-1% найкращих дослідницьких університетів  у світі.

 

Тут величні природні ландшафти та чарівні краєвиди надихають і врівноважують. Чи не природа є найважливішою у досягненні внутрішньої гармонії зі світом? Як показують дослідження, жителі Ірландії - максимально задоволенні своїм життям у цій країні: Ірландія посідає 14 місце у світі за цим показником.

 

Ви ще маєте сумніви стосовно країни для навчання?

 

Консультація з представниками ірландських університетів допоможе вам визначитися, чи підійде вам освіта в Ірландії.

 

Дата: 19 листопада 

Час: 16:00 - 19:00

Офіси агентства Student Study:

  • - м.Київ, Глибочицька 40-У, 5-ий поверх
  • - м.Львів, Пекарська, 30


Дізнайтеся більше про наступні університети:
 

  • - Trinity College Dublin
  • - University College Dublin
  • - Dublin City University
  • - Institute of Technology, Sligo
  • - Maynooth University
  • - Technical University Dublin


Умови вступу, терміни подачі, стипендії, вибір спеціальностей та інші деталі про життя і навчання в Ірландії - усе це на зустрічі з представниками вишів!

 

Реєстрація на захід обов'язкова. 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: +38066 488 9049 (Київ) / +38067 115 1212 (Львів)

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.