Ексклюзивно! Онлайн-консультації з приймальною комісією University of St Andrews, Велика Британія

25 листопада University of St. Andrews за підтримки Student Study дарує українським абітурієнтам унікальну можливість поспілкуватися із приймальною комісією найкращого університету Шотландії та 3-го за рейтингом у Великій Британії!

25 Листопада

Час

:

25/11/2021 16:00 - 25/11/2021 19:00

Розташування

:

онлайн; м. Львів, вул. Пекарська 30; м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх (офіси компанії Student Study)

  • Плануєте наступного року продовжити навчання у ВНЗ за кордоном?
  • Шукаєте рейтинговий заклад з хорошими кар’єрними перспективами?
  • Цікавитеся медициною, точними науками, економікою, або ви природжений гуманітарій?

 
University of St. Andrews - найстаріший і найкращий університет Шотландії, третій за датою заснування серед англомовних країн після Оксфорду та Кембриджу. За загальним рейтингом університетів Великої Британії (The Guardian University Ranking 2022) він входить в трійку найпрестижніших, займаючи високі позиції по ряду спеціальностей: #1 з політології, анатомії та філології, історії мистецтва, IT; #2 з фізики, математики, філософії та медіа; #3 з економіки та біонаук, історії, сучасних мов та лінгвістики, англійської мови та креативного письма. 

 
Хочеш і ти бути серед студентів цього університету? Не втратьте свою можливість пройти інтерв’ю із членом приймальної комісії University of St Andrews та дізнатися більше про навчання в університеті, можливості, що відкриваються перед студентами та вимоги до абітурієнтів!

 

Зустріч проходитиме 25 листопада в онлайн-форматі з 16:00 до 19:00. Інтерв’ю проводитиме Ffion Bailey - регіональний менеджер (Європа), член приймальної комісії University of St. Andrews. 

 
Виникли запитання? Звертайся за тел. 066 488 9049 (Київ) / 098 112 1515 (Львів)

[email protected] / [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.