Ексклюзивно в Україні! Індивідуальні консультації з членом приймальної комісії University of St Andrews у Києві та Львові

29 жовтня University of St. Andrews за підтримки Student Study дарує українським абітурієнтам унікальну можливість стати частиною найкращого університету Шотландії та 2-го за рейтингом у Великій Британії вже у 2021 році!

29 Жовтня

Час

:

29/10/2020 16:00 - 29/10/2020 19:00

Розташування

:

м. Львів, вул. Пекарська 30; м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх (офіси компанії Student Study)

  • Плануєте наступного року продовжити навчання у ВНЗ за кордоном?
  • Шукаєте рейтинговий заклад з хорошими кар’єрними перспективами?
  • Цікавитеся медициною, точними науками, економікою, або ви природжений гуманітарій?

 
University of St. Andrews - найстаріший і найкращий університет Шотландії, третій за датою заснування серед англомовних країн після Оксфорду та Кембриджу. За загальним рейтингом університетів Великої Британії він входить в трійку найпрестижніших, займаючи високі позиції по ряду спеціальностей: #1 з політології, філософії, біонаук, IT; #2 з фізики, математики, бізнесу, менеджменту та маркетингу; #3 з економіки та психології. 

 
Хочеш і ти бути серед студентів цього університету? Не втрать свою можливість пройти інтерв’ю із консультантом із зарахування University of St Andrews та стати на крок ближче до своєї британської мрії!

 

Зустріч проходитиме 29 жовтня в офісі компанії Student Study, за адресою м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх та м. Львів, вул. Пекарська 30 з 16:00 до 19:00. Інтервю проводитиме Jane Magee - консультант із зарахування студентів, Director of English Language Teaching & Center for International Foundation Programmes of University of St. Andrews. 

 
Виникли запитання? Звертайся за тел. 066 488 9049 (Київ) / 098 112 1515 (Львів)

[email protected] / [email protected]

 

УВАГА! Для проходження вступного інтерв’ю з собою необхідно мати ряд обов’язкових документів.

Додаткову інформацію щодо вступних вимог та документів ви дізнаєтеся після реєстрації.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.