Ексклюзивно в Україні! Приймальні комісії University of Glasgow та University of Strathclyde, Glasgow в Києві

18 квітня University of Glasgow та University of Strathclyde за підтримки Student Study дарують українським абітурієнтам унікальну можливість стати частиною кращих університетів Великої Британії та світу вже у 2019 році!

18 Квітня

Час

:

18/04/2019 16:00 - 18/04/2019 19:00

Розташування

:

м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх. Офіс компанії "Student Study"

18 квітня University of Glasgow та University of Strathclyde за підтримки Student Study дарують українським абітурієнтам унікальну можливість стати частиною кращих університетів Великої Британії та світу вже у 2019 році!

 

  • Плануєш вступ у закордонний ВНЗ у 2019 р.?

  • Шукаєш рейтинговий заклад з хорошими кар’єрними перспективами?

  • Цікавишся медициною, правом, психологією, економікою, або ти природжений гуманітарій?

 
University of Glasgow - 4-ий по старшинству у Британії та найбільший університет Шотландії, заснований 1451 р. Згідно з The World University Ranking 2019 університет посідає 93 місце у світі та 24-е у Великій БританіїВодночас, University of Glasgow є не менш відомих своїми випускниками, серед яких 7 лауреатів Нобелівської премії, прем'єр-міністр Шотландії та почесний випускник університету Альберт Ейнштейн, який також читав свої лекції в університеті по теорії відносності у 1933 році. University of Glasgow входить в престижну групу дослідницьких університетів Великої Британії "Russel Group" та член-засновник міжнародної мережі університетів Universitas 21. 

 

University of Strathclyde - один з найстаріших дослідницьких університетів Шотландії був заснований у 1796 р. у Глазго. Згідно з The Guardian University League 2019 посідає 53 місце у рейтингу британських ВНЗ. Найсильнішими спеціальностями університету вважаються інженерні науки (зокрема електротехніка і механіка) і бізнес. Університетська бізнес-школа входить у топ-10 британських бізнес-шкіл, а також в 1% світових бізнес-шкіл (єдина в Шотландії), що мають потрійну акредитацію: AACSBInternational, EQUIS і AMBA. 

Ддя студентів бакалаврату доступні знижки до 4000 GBP та студентів магістратури до 7000 GBP.

 
Хочеш і ти бути серед студентів даних університетів? Не втратьте свою можливість пройти вступне інтерв’ю та стати на крок ближче до своєї британської мрії!

 

Вступне інтерв'ю проходитиме в офісі компанії Student Study, за адресою м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх з 16:00 до 19:00. 

 
Виникли запитання? Звертайся за тел. 0664889049 / [email protected]

УВАГА! Для проходження вступного інтерв’ю з собою необхідно мати ряд обов’язкових документів.

Додаткову інформацію щодо вступних вимог та документів, які потрібно подати ви дізнаєтеся після реєстрації.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.