Як за тиждень стати студентом закордонного ВНЗ? Майстер-клас у Вінниці.

2 лютого у Вас буде можливість дізнатися як стати студентом закордонного ВНЗ за один тиждень на майстер-класі від Student Study! Презентація відбудеться у суботу (2 лютого) о 12:00 за адресою м. Вінниця, вул. Соборна 24, ТРЦ Sky Park, 8-й поверх, Простір для ідей #CHERDAK.

02 Лютого

Час

:

02/02/2019 12:00 - 02/02/2019 14:00

Розташування

:

м. Вінниця, вул. Соборна 24, ТРЦ Sky Park, 8-й поверх, Простір для ідей #CHERDAK.

Стати студентом європейського ВНЗ за тиждень? Це більше ніж реально і ми розкажемо як!

2-го лютого о 12:00 на нашому майстер-класі Ви дізнаєтеся усі секрети успішного вступу до університетів Нідерландів, Ірландії, Іспанії та Великої Британії. Де краще всього вивчати бізнес, а де медицину? В яких країнах перспективними є комп'ютерні науки та інженерія? Які знижки на навчання пропонують університети та як їх отримати? 


Презентація відбудеться у суботу (2 лютого) о 12:00 за адресою м. Вінниця, вул. Соборна 24, ТРЦ Sky Park, 8-й поверх, Простір для ідей #CHERDAK.


На презентації Ви дізнаєтеся:

  • З чого варто розпочати підготовку до вступу, необхідні документи та терміни подачі 
  • На що потрібно звернути увагу при виборі ВНЗ
  • Які стипендії реально отримати українському студенту та як на них подаватися
  • Які професії мають найбільший попит в США 
  • Як за тиждень стати студентом американського ВНЗ та багато іншого. 
  • Чи потрібно здавати IELTS / TOEFL для вступу в американські ВНЗ

 

По закінченню презентації Ви матимете змогу детальніше поспілкуватися з експертом з освіти за кордоном, підібрати країну, програму навчання та заклад у зв’язку з Вашими особистими побажаннями. 

 

Реєстрація на захід обов'язкова.

Вхід вільний.

 

Послуги компанії Student Study безкоштовні. Щоб дізнатися більше про захід, будь ласка, звертайтесь за номером  066 488 90 49 або по імейлу [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.