Ідеальне літо за кордоном. Презентація у Львові

Запрошуємо вас 11 квітня о 17:00 на презентацію мовних та літніх навчальних програм за кордоном у Львові!

11 Квітня

Час

:

11/04/2019 17:00 - 11/04/2019 18:00

Розташування

:

м. Львів, офіс Student Study, вул. Пекарська 30.

Літо стає все ближчим і саме час планувати ідеальні канікули! Мрієте про морське побережжя? Чи хочете цього року здійснити одну з ваших мрій та відвідати Нью-Йорк або ж Лондон? Це все можна зробити з користю для себе та подорожуючи  вдосконалити англійську мову, або ж прослухати курс з бізнесу, мистецтва або медицини при одному з британських чи американських університетів.


Запрошуємо вас 11 квітня о 17:00 на презентацію літніх програм за кордоном! Будуть представлені мовні та літні програми при школах, університетах та мовних центрах у Великій Британії, США, Канаді, Іспанії, Швейцарії та Австрії. Під час презентації у вас буде можливість отримати індивідуальні консультації від експертів Student Study та обрати поїзду, ідеальну саме для вас.


Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.


З додатковою інформацією тел.: +380981121515, +380506914808

[email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.