Індивідуальна розмова з представником HZ University of Applied Sciences, Нідерланди

Вибір на користь навчання за кордоном тягне за собою безліч хвилювань та питань. І не дарма: життя в іншій країні - це невідома нам реальність, інша мова, інакші люди, повністю нове середовище, а отже й нові правила гри. Аби впевнено вийти на “нове ігрове поле” і здобути таку цінну вищу освіту, не втративши амбіцій переможця, - варто ознайомитися з правилами нової реальності заздалегідь.

04 Березня

Час

:

04/03/2021 15:00 - 04/03/2021 19:00

Розташування

:

онлайн

4 березня, з 15:00 до 19:00 представник HZ University of Applied Sciences відповість на усі ваші питання й занурить вас у найменші деталі життя та навчання в Нідерландах. 

 

Приєднатися до консультації можна онлайн, зі свого комп’ютера, або ж оффлайн - приєднавшись до дзвінка з представником вишу з наших офісів у Києві та Львові.

 

Чому про університет HZ варто дізнатися більше?

 

Ще з 2011 року і до сьогодні HZ входить у ТОП-3 нідерландських мультидисциплінарних університетів прикладних наук. Крім того, якість його освітніх програм високо цінується роботодавцями, адже випускники HZ не мають проблем з пошуком роботи та працевлаштованістю по завершенню навчання. Їм допомагає зокрема і те, що університет приділяє значну увагу практичному застосуванню вивченого матеріалу. До того ж невеликий розмір університету і самих груп дозволяє викладачам  HZ приділяти особисту увагу кожному студентові. 

 

Нідерландська освіта варта вашої уваги!

 

Освітні заклади Нідерландів зарекомендували себе достойно на міжнародній арені. Якість тамтешніх освітніх програм перевірена й запевнена високими державними стандартами. Крім того, саме у Нідерландах за досить вигідну вартість можна здобувати англомовну освіту, яка за якістю не поступатиметься британській чи американській, про що свідчать як національні, так і світові рейтинги нідерландських університетів.  

 

Попередня реєстрація на зустріч з представником нідерландського університету HZ - обов’язкова!

 

Не зволікайте! Кількість консультацій - обмежена.

Реєструйтеся на сайті або за телефонами:

+38 066 488 90 49 / +38 067 372 12 24 

[email protected] / [email protected]


 

Вибір якісного та успішного освітнього шляху вашої дитини - відповідальність, що великою мірою залежить від  вашої підкованості та обізнаності. Експерти з питань освіти за кордоном Student Study - надійне джерело інформації та вашої підтримки в питаннях вступу.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.