Індивідуальна зустріч з кращими школами-пансіонами Британії

12 листопада забронюйте зустріч з членом приймальної комісії однієї з 5-ти престижних британських шкіл-пансіонів: - St Clare's College - Bromsgrove School - Stephen Perse Foundation - Oxford International College - King Edward's Witley

12 Листопада

Час

:

12/11/2020 16:00 - 12/11/2020 19:00

Розташування

:

Офіси агентства Student Study: - м.Київ, вул. Глибочицька 40-У, 5-ий поверх; - м.Львів, вул. Пекарська, 30

Унікальний шанс прокласти надійний шлях вашої дитини до Оксфорду, Кембриджу чи університетів Ліги Плюща через якісну середню освіту!


12 листопада забронюйте зустріч з членом приймальної комісії однієї з 5-ти престижних британських шкіл-пансіонів.

 

St Clare's College (Pre-IB, IB)

Один з найкращих освітніх закладів у Британії розташувався на півночі стародавнього міста Оксфорд. Цей коледж входить у  ТОП-20 IB-шкіл в країні згідно з UK School League Tables. Тут учні з понад 40 країн світу мають змогу досить поглиблено вивчати  безліч предметів. Школа також відома чудовими умовами проживання.

 

Bromsgrove School (Pre-IB, GCSE, A-level і IB)

Bromsgrove School - це одна із найбільших шкіл у Великій Британії. Свою історію школа розпочала ще у 1553 році, що робить її однією із найстаріших. Школа здавна співпрацює з Оксфордським і Кембридзьким університетами. Приблизно 9% учнів щороку вступають туди. Bromsgrove School неодноразово входила до рейтингу найкращих шкіл по програмах IB та А-Level.

 

Stephen Perse Foundation (Pre-IB, GCSE, A-level і IB)

Stephen Perse Foundation - це мережа 5 шкіл у Кембриджі, Медігнлі та Сафрон-Уолдені, де навчаються діти від 1 до 18 років. Освіта у Stephen Perse сьогодні зосереджена на майбутньому, адже школа готує дітей до швидкозмінного глобального цифрового світу. Завдяки тому, що учень сприймається як індивідуальність, - зі своїми надіями, талантами та амбіціями, - школа розкриває справжній потенціал кожного. У 2019 році середній бал IB у школі становив 40,4 бала, що виводить Stephen Perse Sixth Form College у п'ятірку шкіл з найкращими IB результатами у Британії. 

 

Oxford International College (GCSE, A-level)

У 2019 цей освітній заклад став найкращим в Британії згідно з рейтингами провідних освітніх видань. У  2020 році школа підтвердила свій статус  завдяки успіхам своїх випускників - 58.6% випускників коледжу вступили до університетів Oxford, Cambridge, University College London, Imperial College London, та London School of Economics (так звана “Велика п’ятірка” найкращих університетів Британії).

 

King Edward's Witley (Pre-IB, GCSE, A-level і IB)

Цінності, принципи та освітній досвід цієї школи формувалися близько 500 років. Тут,  у стінах невеликого коледжу, до сьогодні панує дружня та привітна атмосфера цілісної спільноти. Можливості, які надає школа, дозволяють кожному учневі досягати найвищих успіхів в академічному та особистісному розвитку.

 

Умови відбору:

  • - Вік дитини: 13-17 років
  • - Вступ у школу: вересень, 2021

 

Реєструйся на захід на сайті або за телефонами: +38066 488 9049 (Київ) / +38067 115 1212 (Львів)

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.