Індивідуальні консультації в Івано-Франківську!

24 червня наші експерти вирушають до Івано-Франківська, щоб проконсультувати усіх охочих в питаннях закордонної освіти. Забронюйте свій час розмови з нашими фахівцями

24 Червня

Час

:

24/06/2021 12:00 - 24/06/2021 16:00

Розташування

:

Івано-Франківськ

Розібратися в усіх нюансах закордонної освіти не легко. Щоб зробити правильний вибір на користь певного напрямку навчання, обрати університет чи школу, місто і країну свого майбутнього навчання, потрібно врахувати безліч факторів. До того ж, ваші уявлення про освіту в тій чи іншій країні можуть відрізнятися від реальності. 
Довіртеся експертам Student Study! 
Ми відвідали значну частину освітніх закладів, які пропонуємо
Ми отримали відгуки тисячі студентів про їхній досвід навчання
Ми перевірили, яким рейтингам можна довіряти
Ми дізналися про усі подробиці вступного процесу 
Ми допомогли скласти тисячі мотиваційних листів, резюмме і портфоліо
Ми знаємо, як отримати студентську візу в США, Британію, Канаду та інші країни
Ми співпрацюємо і з державними,  і з приватними школами, коледжами та університетами США, Британії, Канади, Швейцарії, Іспанії, Нідерландів тощо. 

Поділіться з нами своїми академічними бажаннями і ми разом прокладемо найцікавіший і найкорисніший освітній шлях для Вас!

Серед наших послуг - підбір освітнього закладу відповідно до ваших потреб, постійний супровід студента в усіх питаннях, пов'язаних зі вступним процесом, допомога зі збором та оформленням необхідних документів для вступу і отримання візи, профорієнтаційні тести (за додакову плату).
Тож побачимося 24 червня! Зустрічі розпочнуться о 12:00.
Домовтеся про зручний час для консультації за телефонами +38066 488 9049 / +38097 264 97 64 або залиште реєстрацію на сайті. 

Місце зустрічі ми повідомимо вам додатково

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.