Індивідуальні консультації з експертами з освіти за кордоном у Львові та Києві

Плануєте розпочати навчання за кордоном у 2021 році? Зараз найвдаліший час розпочати вибір спеціальності та навчального закладу, а також розпланувати всі подальші кроки щодо вступу за кордон. З 3 по 7 серпня чекаємо вас на індивідуальній консультації у наших офісах у Львові та Києві або по Skype.

03 Серпня

Час

:

03/08/2020 10:00 - 07/08/2020 19:00

Розташування

:

м. Львів, вул. Пекарська 30; м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх, офіси Student Study

Плануєш розпочати освіту за кордоном у січні або вересні 2021 року? 

Чому б не розпочати процес вступу саме зараз!

 

Не можеш визначитися куди вступати та що вивчати?

Наші експерти нададуть всю інформацію про можливий вибір спеціальностей, навчальних закладів та специфіку навчання та життя у різних країнах. А також допоможуть скласти план дій та кроків від подачі документів до приїзду на кампус університету. 

 

Консультації проходитимуть з 3 по 7 серпня з 10:00 до 19:00 в офісах компанії Student Study у Львові та Києві у форматі індивідуальних зустрічей із дотриманням соціальної дистанції. Консультація також можлива по SkypeМи розкажемо про освіту за кордоном все та навіть більше. 

 

Прямуй впевнено до успішного майбутнього!

 

Є запитання? Звертайтесь за електронною адресою [email protected] / [email protected] або за номерами  телефону +38098 112 1515 /+38067 372 1224

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.