Індивідуальні консультації з представником Canterbury Christ Church University у Києві

Ніхто не розповість про окремий університет більше, ніж працівники цього університету. Тож на 23 квітня заплануйте візит до офісу Student Study, аби з перших уст дізнатися подробиці студентського життя в британському університеті Canterbury Christ Church University.

23 Квітня

Час

:

23/04/2021 15:00 - 23/04/2021 19:00

Розташування

:

м. Київ, вул. Глибочицька 40У, 5-ий поверх, офіс Student Study

Обговоримо одну з найвигідніших освітніх опцій?

 

Навчання в британських університетах - досвід, який якісно збагачує ваше життя. Британський диплом - гарантія першокласної освіти та повної самореалізації. Щоб обрати якісну освіту, яка підходить саме вам, - варто детально ознайомитись з різними варіантами! 23 квітня - ваш шанс ретельно обдумати можливість про життя та навчання в одному з найквітучіших міст Англії - Кентербері. Саме там розташований Canterbury Christ Church University.

 

Canterbury Christ Church University вартий вашої уваги!

 

Canterbury Christ Church University знаходиться у ТОП-10 великих закладів вищої освіти Британії, випускники яких успішно працевлаштовані (HESA: Graduate Outcomes 2020). І це не випадковість, адже цей університет має престижну срібну нагороду  від Teaching Excellence Framework, яка є показником висококласного викладання. Цей факт зумовлений прекрасною підготовкою викладачів, які, окрім академічної та професійної кваліфікації, мають ще й педагогічну кваліфікацію. Тож навчальний процес у Canterbury Christ Church University вирізняється своєю якістю. 

 

До того ж, свідченням хорошої підготовки студентів у Christ Church University є ще й міжнародне визнання наукових досліджень, які здійснюються в університеті. Близько  90% усіх наукових робіт були проголошені провідними у світі та досконалими на міжнародному рівні (2014 Research Excellence Framework (REF)). Бажаєте змінювати світ на краще - вам у Canterbury Christ Church University!

 

Освіта у цьому університеті стосується не лише отримання знань; місія Christ Church University - трансформувати особистості, розкривати потенціал кожного, творити знання, збагачувати суспільство і долучатися до розбудови стабільного, екологічного майбутнього.

 

Зареєструйтеся, щоб забронювати свою годину інформаційного діалогу з представниками CCCU 23 квітня!

 

Консультації відбудуться у київському офісі  Student Study за адресою: вул. Глибочицька 40У, 5-ий поверх

 

Більше інформації можна отримати за телефонами:

+38 063 655 38 61 

[email protected]


 

Ті, кому відомі найменші подробиці з потенційного майбутнього, - готові зробити безпрограшний вибір на користь свого успіху! Не впустіть шанс обговорити один із можливих шляхів досягнення своєї мети!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.