Кампусному навчанню у Нідерландах з вересня бути!

Ви закінчуєте 11 клас і хочете встигнути розпочати навчання у вересні 2020 в Нідерландах? Реєструйтеся на консультації з нашими менеджерами та дізнайтеся, які голландські виші вже підтвердили початок навчання на кампусі та як вчасно встингути подати документи та оформити студентську візу.

01 Вересня

Час

:

01/09/2020 09:00 - 01/09/2020 09:00

Розташування

:

м. Львів, вул. Пекарська 30 / м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх - офіси Student Study

Час спливає швидко і початок нового навчального року стає все ближчим. Шанси розпочати навчання на кампусі, а не онлайн, все частіше турбують майбутніх студентів та їх батьків. Водночас, багато університетів вже оголосило, що навчання буде відбуватися онлайн до січня, деякі переходять на комбіноване навчання, в якому лекції проходитимуть онлайн, а практичні заняття у невеликих групах на кампусі. Деякі виші все ще продовжують відстежувати ситуацію в Нідерландах та світі та не дають чіткої відповіді. 

 

Однак, в той чай як одні голландські виші оголошують про перехід на онлайн навчання, університети, на базі яких проходить підготовча програма Foundation, розроблена спеціально для міжнародних студентів з 11 річною середньою освітою, навпаки оголошують, що готові приймати студентів на кампусі вже з вересня. Чому вони прийняли таке рішення? Все дуже просто. Для іноземних студентів можливість розпочати навчання на кампусі є дуже важливою. Перехід зі школи у вищий навчальний заклад, та ще й закордонний; інша мова спілкування; далеко від сім'ї та близьких; акліматизація. В ці перші місяці студентам так важливо не бути самими та отримати підтримку та турботу від людей, що знаходять навколо. І саме тому університети, які пропонують програми Foundation роблять усе можливе, щоб студенти розпочали повноцінне навчання на кампусі з вересня. Серед цих університетів:

 • - Webster University Leiden
 • - University of Amsterdam
 • - Amsterdam University of Applied Sciences
 • - University of Twente
 • - Hague University of Applied Sciences
 • - Vrije University Amsterdam
 • - Erasmus Rotterdam University
 • - Tilburg University

 

Ви закінчуєте 11 клас і хочете встигнути розпочати навчання у вересні 2020 в Нідерландах? Реєструйтеся на консультацію з нашими менеджерами та дізнайтеся про: 

 • - ексклюзивні знижки для абітурієнтів 2020 року
 • - дедлайни подачі заявок
 • - всі нюанси щодо процесу зарахування та виробляння візових документів
 • - запрошення на демо-уроки від топових голландських вишів
 • - онлайн інформаційні сесії, які проводяться нашим експертами

Також у вас буде можливість поспілкуватися з представником обраного вишу та дізнатися більше про спеціальність, що вас цікавить.

 

Є запитання? Телефонуйте: +38066 488 9049 / +38067 372 1224 / +38098 112 1515

[email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.