Кар’єра починається з освіти? На вебінарі від EU Business School ви знайдете відповідь!

Мюнхенський відділ кар’єрного розвитку, що діє при EU Business School, у співпраці з освітнім агентством Student Study запрошує вас на вебінар під назвою “Прискорюй динаміку розвитку своєї кар’єри поза класною кімнатою!”

16 Листопада

Час

:

16/11/2020 12:00 - 16/11/2020 13:00

Розташування

:

онлайн

Кому варто завітати на вебінар?

 

І абітурієнтам, і студентам, і випускникам університетів!

Ця інформаційна сесія буде цікавою не лише для тих, хто перебуває в активному пошуку кар’єрних перспектив, а й тим, хто тільки планує розпочати свій академічний шлях до професійного успіху.

 

Хто вестиме онлайн-лекцію про кар’єрні можливості?

 

Вебінар - це унікальна можливість поспілкуватися з представниками  EU Business School. Своїми напрацюваннями з вами ділитимуться експертні лектори:

  • - Amrita Dixit - голова  відділу кар’єрного розвитку та зв’язків з випускниками в EU Munich

  • - Olga Lomonosova - старший регіональний менеджер EU Business School 

 

Вебінар буде відбуватися 2-ма мовами - англійською та російською, тому кожен матиме можливість поставити питання, які хвилюють.  

 

Чому варто поспілкуватися з представниками EU Business School?

 

EU Business School - надсучасний приватний заклад вищої освіти з міжнародними акредитаціями, який пропонує вивчати бізнес-спеціальності та дотичні дисципліни у своїх європейських кампусах: в Німеччині, Іспанії та Швейцарії. EU Business School забезпечує високу якість своїх освітніх програм й має право присвоювати наукові ступені завдяки партнерству з британськими університетами University of Derby та the University of Roehampton.

 

Коли відбудеться вебінар?

- 16 листопада

- о 12:00 

 

Як потрапити на вебінар?

 

Реєструйтеся на сайті та наші менеджери зв’яжуться з вами!

Або звертайтеся за телефонами, щоб потрапити у список запрошених.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.